Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

CP sciagali w ASO. wczesniej nic nie gralo, teraz gra radio i navi - wiec chyba to nie kwestia CP. a co do GW - nic nie zmienialem ale tam chyba jest nie ma roznicy czy 3G+ czy 3G.


CP sciagali w ASO. wczesniej nic nie gralo, teraz gra radio i navi - wiec chyba to nie kwestia CP. a co do GW - nic nie zmienialem ale tam chyba jest nie ma roznicy czy 3G+ czy 3G.


Sprawdziłem, w gateway nie ma rozróżnienia na 3g/3g+.jest po prostu 5f i jest zaznaczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Hej.

Poszukuje nowych opon do swojej A4. Obecnie mam bridgestone turanza 225/55R16 99Y. Opony były wymieniane w serwisie za poprzedniego wlasciciela. Wymiar ok ale indeks nosnosci i predkosci wydaja mi sie za duze. Czy ktos z Was ma moze jakas tabele albo cos podobnego, jakie indeksy powinny miec opony do 2.0 tdi 120KM sedan? A druga sprawa czy ktos kto ma ten sam model silnika moze mi cyknac fotke wklejki na drzwiach kierowcy odnosnie cisnienia opon? Bo przy ostatniej naprawie serwis twierdzil ze nie moze znalezc nowej naklejki, szukalem w etce i nawet zakupilem jedna ale nie mam pewnosci czy jest prawidlowa. Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania kolegi wyżej :decayed: muszę wymienić dwie opony z przodu jaką markę opon byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania kolegi wyżej :decayed: muszę wymienić dwie opony z przodu jaką markę opon byście polecili?

Ja planuje Continental Contipremiumcontact 5. Slyszalem duzo pozytywow na ich temat, ciche i dobrze odprowadzaja wode, sa dobra alternatywa dla opon duzo drozszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, juz uzupelnilem. Mialem wczesniej wszystko ale widocznie po zmianach na forum sie zzerowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, orientujecie sie czy podejdzie sub od Banga do normalnego nagłośnienia bez jakiegoś większego rezania? Cos w ogóle jest do wymiany przy tej okazji oprócz dołożenia głośnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, orientujecie sie czy podejdzie sub od Banga do normalnego nagłośnienia bez jakiegoś większego rezania? Cos w ogóle jest do wymiany przy tej okazji oprócz dołożenia głośnika?

sub od banga gra slabo... wiesz o tym, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale chyba lepiej od standardowego prawda? bo nie mam na razie żadnego i brakuje mi tego. Nie chce robic rzeźby z czymś niefabrycznym bo melomanem nie jestem aż takim. Chyba że w ogóle nie ma różnicy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, nie żartuj! Może to zalezy też co masz innego napakowane do bagażnika w komorze koła. Orientujesz się jak wygląda podłączenie std suba do wzmaka w std systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi żeby założyc ramkę wokół zegarów z polifta A4 (nie chodzi mi o a5) należy zmienić licznik ? ramke licznika ? czy podchodzi ta ramka ?

http://allegro.pl/ramka-licznika-audi-a4-8k0-lift-i4458897362.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mógłby ktoś looknąć jak jest sub podpięty do wzmaka w std systemie? P&P ? Wzmak jest ten sam dla wersji z subem i bez? DZieki!

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie foteli świeci mi się takie błąd czujnika kurtyny

9438235 - Igniter for Front passenger's Head Curtain Airbag

Wszystkie błędy związane z odpięciem foteli ładnie się skasowały a ten jest uparty :/

Gdzie szukać wtyczki od tej kurtyny, w podsufitce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli to, ze kurtyna jest w fotelu o ile dobrze kojarze.
ten fotel, ktory wsadziles tez ja ma?

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli to, ze kurtyna jest w fotelu o ile dobrze kojarze.

ten fotel, ktory wsadziles tez ja ma?

Tak fotele z s-line. Wydaje mi się że raczej chodzi o kurtynę z górnej tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest opis bledu?
nie robi sie przypadkiem adaptacji?

moze wtyka jest brudna - do przeczyszczenia

z tego co widze, to blad zapalnika kurtyny pasazera...

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...