Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Gibons już czaję, co nie zmienia faktu że coś mam zje........e z laptokiem bo dalej nie działajet. Jutro spróbuję ze swojego kompa.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrobiłem sobie podliczenie km i kilku tankowań z notatek i nie wygląda to tak wcale kolorowo w traktorku jak pokazuje zawsze komp :)

6fQQRbh.png

Teraz jak porównuję sobie to co napisał Gibons w benzynce około 9l/100 i Yoghurt bliżej 11l/100 to chyba była by ta różnica, kwestia tego co pokazuje komputer a co jest realnie wypalone :).

Edytowane przez mumen

Opublikowano

No tak ja pisałem na podstawie FIS-u bo inaczej nie miałem okazji sprawdzić spalania. Choć uważam że max 1l choćby było przekłamanie to spalanie 10-10,5L to moim zdaniem przy takiej jeździe jak ja jeżdziłem to lux spalanie :)

Opublikowano

Kto wie jaki jest numer sterownika czujnika cofania 4-ro kanałowego aby obsługiwał sam tył i była wizualizacja na 3g plusie?

Drugie pytanie:

Czy można wgrywać filmy DVD na kartę SD czy tylko na płyty i w jakim formacie odczytuje filmy 3G+?

Opublikowano

Pany czy na S4 heble wejdzie felga 17cali 7,5J ET 45 ? ktoś taką miał założoną ? wiem że nie które 17staki wchodzą ale zależy to od ET czy takie ET podejdzie ? i 7,5Cala ?

Opublikowano

w ET35 wchodza, nie pamietam juz ile tam bylo jeszcze miejsca. Nie masz mozliwosci zrobienia przymiarki?

Opublikowano

No nie bardzo właśnie a ET 35 i 7,5J czy nie pamiętasz szerokości ?

Opublikowano

http://www.dropbox.com/s/2hjrxl6krnl4wm0/A4.pdf

To moje spalanie z ostatnich dwóch lat, jakby kogoś interesowało. Ceny w euro.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

No nie bardzo właśnie a ET 35 i 7,5J czy nie pamiętasz szerokości ?

ET 35 przy 7,5J - nie pamietam ile jeszcze miejsca zostalo od zacisku do felgi

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Kto wie jaki jest numer sterownika czujnika cofania 4-ro kanałowego aby obsługiwał sam tył i była wizualizacja na 3g plusie?

Drugie pytanie:

Czy można wgrywać filmy DVD na kartę SD czy tylko na płyty i w jakim formacie odczytuje filmy 3G+?

asystent parkowania 4 kanałowy 8K0 919 475Q oczywiście mam wizualizacje na 3G

Opublikowano

Pany mam do wymiany przedni lewy przegub czy ktoś wie może jakie ma mieć oznaczenie w B8 2.0TDI CAGA ? napęd na przód

Opublikowano

Pany mam do wymiany przedni lewy przegub czy ktoś wie może jakie ma mieć oznaczenie w B8 2.0TDI CAGA ? napęd na przód

Nie wiem jaki ma numer ale wiem kto ma zdrową kompletą półoś :wink:

Opublikowano

Nie wiem jaki ma numer ale wiem kto ma zdrową kompletą półoś :wink:

Kto taki ? i jaki ma numer ? wolałbym raczej nówkę założyć :P

Opublikowano

cos czuje, ze dostaniesz nowa polos i dzbanek miodu :)

Opublikowano

Jakie jeszcze nr obsługują wizualizacje parktronika 4 kanał na 3G?

Czy z literka D obsłuży ?

Edytowane przez Dikson

Opublikowano

Jakie jeszcze nr obsługują wizualizacje parktronika 4 kanał na 3G?

Czy z literka D obsłuży ?

Kolego, jak zapytasz tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert/, to po pierwsze masz większą szansę na odpowiedź, a po drugie kolejne osoby będą miały łatwiej odnaleźć tę informację.

Opublikowano

Pany czy na S4 heble wejdzie felga 17cali 7,5J ET 45 ? ktoś taką miał założoną ? wiem że nie które 17staki wchodzą ale zależy to od ET czy takie ET podejdzie ? i 7,5Cala ?

Wejdzie, mam taki zestaw na zime.

Panowie,

Wymieniam przedni błotnik, czy warto wymienić nadkole na nowe?, starzeje się to?, czy nowe poprawi wygłuszenie hałasu od opon?

I jeszcze jedno pytanie, na starym błotniku jest przyklejony kawałek maty bitumicznej idzie to zamówić? (przełożyć się nie da)

Edytowane przez rslj

Opublikowano

Panowie, pomożecie? Pisałem w hamulcach, ale nie ma odzewu.

Możliwe jest by test końcowy hamulców tylnych miał tylko jedno zejście i wycofanie tłoczka? u mnie jest coś takiego i pomimo kilku prób nie chce wykonać trzech pod rząd. Dodam że niestety prawe koło (czyli to w którym wymieniałem zacisk) chodzi ciężej niż lewe. Nie ma żadnych błędów, auto jeszcze stoi więc może coś w trakcie jazdy wyskoczy. Pewnie jak zacznę jeździć to będzie się grzało koło.

Jest jakis patent na to?

Opublikowano

jechałem po heble z esy i zostałem niemiło zaskoczony przez wąsatego pana z transita..

RRvUjo.jpg

auto dociśnięte do renówki i z przodu zdezio, gril, macha.


No nie bardzo właśnie a ET 35 i 7,5J czy nie pamiętasz szerokości ?

ET 35 przy 7,5J - nie pamietam ile jeszcze miejsca zostalo od zacisku do felgi

czyli takie koło wchodzi ta? lecę do garage sprawdzić swoje zimówki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.