Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Servotronica nie mam niestety ale plan jest by zamontować

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktos usunął mojego posta. Pytam ponownie, czy ktos z was ma MMI 3G + oraz sterownik PDC 4-ro kanałowy z wizualizacja?

Dostalem informacje iz z 3G+nie zadziała wizualizacja na sterowniku 4 kanałowym. Ze bedzie obsługiwał tylko sterownik 8 kanałowy. Czy to prawda?

Opublikowano

Mój post z wczoraj o heblach też został usunięty...przyznawać sie mody który to i za co ? :facepalm:

Opublikowano

Mój post z wczoraj o heblach też został usunięty...przyznawać sie mody który to i za co ? :facepalm:

Chyba była jakaś awaria, bo forum przez kilkanaście minut nie działało, a później wywaliło całą stronę postów w tym wątku.

Opublikowano

Mój post z wczoraj o heblach też został usunięty...przyznawać sie mody który to i za co ? :facepalm:

Chyba była jakaś awaria, bo forum przez kilkanaście minut nie działało, a później wywaliło całą stronę postów w tym wątku.

mnie sie wydaje, ze go poprostu nie lubia na forum :decayed:

Opublikowano

też od jakiegoś czasu czuje niesprzyjającą atmosferę ;)

Opublikowano

też od jakiegoś czasu czuje niesprzyjającą atmosferę ;)

po wczorajszej awarii to wielu tak się czuje :naughty:

około milion postów się skasowało (tak pisze prezes)

Opublikowano

Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac?

http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm

Nr czesci: 8r1035652d

Opublikowano

Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac?

http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm

Nr czesci: 8r1035652d

3G low z polifta 500zł-800zł

Opublikowano

Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac?

http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm

Nr czesci: 8r1035652d

3G low z polifta 500zł-800zł

Tzn.? Po numerze czesci jak sprawdzalem to ne ebayu kosztuje ponad 1000€

http://m.ebay.de/itm?itemId=281437540732

Mozliwe to?

Opublikowano

Ja Ci podałem realną cenę 500zł to bardzo dobra; 800zł normalna a reszta to kosmos :decayed: Za 1000eur to 3G+ spokojnie kupisz :wink:

Sprzedawaj na ebay :wink:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Spoko. Aa ludzie to kupuja?

Opublikowano

Tylko żebyś sobie nie zrobił bubu na odsprzedazy jesli on jest z wędki. On ma chyba ochrone komponentu

Opublikowano

Tzn? Wylicytowalem na alledrogo za smieszna kase.

Opublikowano

Jeśłi jest ochrona komponentu to nowy właściciel żeby uzyc czytnik musi z nim jechac do ASO i zdjąc ochronę. bez zdjęcia ochrony czytnik jest bezuzyteczny. Jesli był z kradziezy to ASO wzywa policje. do potwierdzenie jest czy te czytniki mają CP.

Opublikowano

Tzn? Wylicytowalem na alledrogo za smieszna kase.

jeśli Ty lub osoba która odkupi część będzie chciała przypisać ją w ASO do własnego samochodu i okaże się że część jest z wędki usłyszysz że jest błąd frazy i nie da się przypisać do samochodu a później za około dwa miesiące wezwanie na policję, w lipcu kupiłem panel klimy a 25 września byłem sie spowiadać :grin:

Opublikowano

Jednostka oczywiście ma CP :wink:

Opublikowano

Panowie,czy hak od sedana 8TO800491 rozni sie czyms od avanta i allroad 8TO80049F?Niektorzy sprzedaja haki jako pasujace do sedana i avanta,ale znalazlem tez ogloszenia w ktorych sprzedawca zaznacza ze dany hak jest tylko do danego modelu,mowa oczywiscie o ori haku.

Opublikowano

no i wcięło kilka moich... Prezes na chwile przysnął i masz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.