Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A szukałes pod napisem AC ?

A dokładniej?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wchodzisz w opcje CAR , na dole ekranu po prawej stronie masz AC :) i tam klikasz

Masz tu na filmiku :wink:


Opublikowano

Ponoc w B9 ma to byc :)

Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży :D

Opublikowano

Pytanie, jaka to jest dobra cena za ori lotkę RS4, i czy pasuję p&p ?

Opublikowano

Pytanie, jaka to jest dobra cena za ori lotkę RS4, i czy pasuję p&p ?

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem lotki RS4 kupiłem na aukcji i się dogadałem 900zł.

Pasuje idealnie, musisz pamiętać aby z lotka kupić 2 plastikowe płaskowniki , które są oryginalnie doklejone od spodu, gdyż one regulują wypuklenie z obu stron. Ktoś chętny na fotki:D?

W ASO 2500zł.

wchodzisz w opcje CAR , na dole ekranu po prawej stronie masz AC :) i tam klikasz

Masz tu na filmiku :wink:

Tylko ja mam inne Menu z MMI 3G +, samochód na środku ekranu i poniżej funkcje dookoła.

Nie mam nic w rogach.

Opublikowano

Nawet 2 razy restart robiłem. Powinna się mi pojawić opcja w rogu ekranu?

Opublikowano

w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...

On wlasnie sie nic nie pojawiło, będę wdzięczny jak ktoś zdradzi co trzeba dokodować.

Opublikowano

Moze jeszcze to :



5F - CODING 07 ----> Long Coding Helper -> Byte 6 Bit 1 zmiana z 0 na 1

Opublikowano

Ponoc w B9 ma to byc :)

Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży :D

No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować :facepalm: gdzie tu jest FUN ???

Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło :grin:

Opublikowano

No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować :facepalm: gdzie tu jest FUN ???

Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło :grin:

chociaz jeden... :)

Opublikowano

No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować :facepalm: gdzie tu jest FUN ???

Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło :grin:

chociaz jeden... :)

Nie no serio jak ktoś nie lubi kierować autem to niech wsiada w tramwaj lub inne ustrojstwo :)

Żądam normalnych samochodów ....nie zabierajcie nam FUNu :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Ja też nie rozumiem ludzi jarających się takimi bajerami jak auto samo parkujące hehe. Za chwile sam na stacje będzie jeździł tankować jak będziesz w domu żebyś miał pełen bak zawsze :grin:

Opublikowano

Żądam normalnych samochodów ....nie zabierajcie nam FUNu :wink:

Nie martw się, tani taki bajer nie będzie ;)

Opublikowano

w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...

On wlasnie sie nic nie pojawiło, będę wdzięczny jak ktoś zdradzi co trzeba dokodować.

Łukasz, a w zielonym menu kodowałeś ?

Opublikowano

O co chodzi, że nie mam w opcji CAR wentylacji?

Zakodowane wszystko jak w opisie:

MMI 3G :

Ukryte Zielone Menu :

CAR ---> Cardevicelist ---> odznaczamy Auxiliary Heating

RESTART MMI !!!

5F MMI 3G ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---> BYTE 6 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 4 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1

Zrobilem wszystko jak wyżej.

Jakieś pomysły? Czemu nie działa?

Opublikowano

Ja też nie rozumiem ludzi jarających się takimi bajerami jak auto samo parkujące hehe. Za chwile sam na stacje będzie jeździł tankować jak będziesz w domu żebyś miał pełen bak zawsze :grin:

O rany, ile trzeba dopłacić by to mieć? : ) Mnie już frustruje często tankowanie auta, a tak to bym wracał do domu padnięty a on by sobie jechał na "do pełna" :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.