Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ponoc w B9 ma to byc :)

Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaka to jest dobra cena za ori lotkę RS4, i czy pasuję p&p ?

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem lotki RS4 kupiłem na aukcji i się dogadałem 900zł.

Pasuje idealnie, musisz pamiętać aby z lotka kupić 2 plastikowe płaskowniki , które są oryginalnie doklejone od spodu, gdyż one regulują wypuklenie z obu stron. Ktoś chętny na fotki:D?

W ASO 2500zł.

wchodzisz w opcje CAR , na dole ekranu po prawej stronie masz AC :) i tam klikasz

Masz tu na filmiku :wink:

Tylko ja mam inne Menu z MMI 3G +, samochód na środku ekranu i poniżej funkcje dookoła.

Nie mam nic w rogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...

On wlasnie sie nic nie pojawiło, będę wdzięczny jak ktoś zdradzi co trzeba dokodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc w B9 ma to byc :)

Ciekawe ile czasu będą potrzebowali hackerzy żeby złamać zabezpieczenia i jednym przyciskiem wyprowadzać ludziom auta z garaży :D

No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować :facepalm: gdzie tu jest FUN ???

Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować :facepalm: gdzie tu jest FUN ???

Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło :grin:

chociaz jeden... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować :facepalm: gdzie tu jest FUN ???

Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło :grin:

chociaz jeden... :)

Nie no serio jak ktoś nie lubi kierować autem to niech wsiada w tramwaj lub inne ustrojstwo :)

Żądam normalnych samochodów ....nie zabierajcie nam FUNu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem ludzi jarających się takimi bajerami jak auto samo parkujące hehe. Za chwile sam na stacje będzie jeździł tankować jak będziesz w domu żebyś miał pełen bak zawsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żądam normalnych samochodów ....nie zabierajcie nam FUNu :wink:

Nie martw się, tani taki bajer nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...

On wlasnie sie nic nie pojawiło, będę wdzięczny jak ktoś zdradzi co trzeba dokodować.

Łukasz, a w zielonym menu kodowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, że nie mam w opcji CAR wentylacji?

Zakodowane wszystko jak w opisie:

MMI 3G :

Ukryte Zielone Menu :

CAR ---> Cardevicelist ---> odznaczamy Auxiliary Heating

RESTART MMI !!!

5F MMI 3G ---> Coding 07 ---> Long Coding Helper ---> BYTE 6 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Coding - 07 ---> Long Coding Helper ---> Byte 1 Bit 4 zmiana z 0 na 1

08 klimatronic ---> Adaptacja 10 ---> Chanel 6 ---> zmiana z 0 na 1

Zrobilem wszystko jak wyżej.

Jakieś pomysły? Czemu nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem ludzi jarających się takimi bajerami jak auto samo parkujące hehe. Za chwile sam na stacje będzie jeździł tankować jak będziesz w domu żebyś miał pełen bak zawsze :grin:

O rany, ile trzeba dopłacić by to mieć? : ) Mnie już frustruje często tankowanie auta, a tak to bym wracał do domu padnięty a on by sobie jechał na "do pełna" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...