Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie, w tej kasie to ktoś zrobi boczek spokojnie w 10k i przytuli kolejne 10k sprzedając. Super okazja, poduchy niewywalone, dobry wypas. Swoją droga to wersja 3.2 super rzadka.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Swoją droga to wersja 3.2 super rzadka.

Nom, rzadka jak sraczka :grin: a tak w ogóle to sprowadzone ale chyba nie opłacone jeszcze?

Opublikowano

Takie szroty to tylko od Odry na wschód lepią. W każdym poważnym kraju poszedłby na złom.

Opublikowano

W każdym poważnym kraju poszedłby na złom.

No toż przecież poszedł :grin:

Opublikowano

Ciekawe jak progi i słupki. Bo wygląda to tylko na jakąś przycierkę. Jeśli elementy konstrukcyjne nie są ruszone, to nie jest to aż taki szrot. Skoro nawet poduszki nie wystrzeliły, to nie było mocnego uderzenia.

Opublikowano

wlasnie mialem pisac, ze to audi jest tylko "lekko pukniete" :)

Opublikowano

auto musiało być walnięte na postoju bo skoro drzwi są zmielone to czujniki uderzenia w drzwiach na pewno wysłałyby sygnał do bazy ;) Płyta, łańcuchy trochę pojękiwania blachy, szlifierka, spawarka, znowu szlifierka itd itd i za miesiąc będzie gotowe:D

Zdecydowany minus to przebieg, ale od tego też są specjaliści;) Swoją drogą latać prawie 40k rocznie z 3.2 na pokładzie :naughty:

Edytowane przez edraven

Opublikowano

auto musiało być walnięte na postoju bo skoro drzwi są zmielone to czujniki uderzenia w drzwiach na pewno wysłałyby sygnał do bazy ;) Płyta, łańcuchy trochę pojękiwania blachy, szlifierka, spawarka, znowu szlifierka itd itd i za miesiąc będzie gotowe:D

Zdecydowany minus to przebieg, ale od tego też są specjaliści;) Swoją drogą latać prawie 40k rocznie z 3.2 na pokładzie :naughty:

Całkiem możliwe z tym, że walnięte na postoju. W czasie jazdy, przy tak zdemolowanym boku, byłyby uszkodzenia w innych miejscach.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Swoją droga to wersja 3.2 super rzadka.

Nom, rzadka jak sraczka :grin: a tak w ogóle to sprowadzone ale chyba nie opłacone jeszcze?

W ogłoszeniu jest napisane, że jest po opłatach.

Ciekawe jak progi i słupki. Bo wygląda to tylko na jakąś przycierkę. Jeśli elementy konstrukcyjne nie są ruszone, to nie jest to aż taki szrot. Skoro nawet poduszki nie wystrzeliły, to nie było mocnego uderzenia.

Możliwe, że ktoś na autostradzie przytulił się do bariery odgradzającej pasy.

auto musiało być walnięte na postoju bo skoro drzwi są zmielone to czujniki uderzenia w drzwiach na pewno wysłałyby sygnał do bazy ;) Płyta, łańcuchy trochę pojękiwania blachy, szlifierka, spawarka, znowu szlifierka itd itd i za miesiąc będzie gotowe:D

Zdecydowany minus to przebieg, ale od tego też są specjaliści;) Swoją drogą latać prawie 40k rocznie z 3.2 na pokładzie :naughty:

Też na to zwróciłem uwagę, ale kto bogatemu Szwajcarowi zabroni :decayed:

Opublikowano

Eee, bogaty szwajcar chyba wybrałby coś lepszego :decayed: może dla niepoznaki :naughty:

Edytowane przez proximpuh

Opublikowano

W porównaniu z Polakami, każdy Szwajcar jest bogaty :P

Opublikowano

Koledzy pytanko z innej beczki,jak gasze auto i wychodze na zewnątrz to chodzi mi wirnik od klimy temper jakies 70stopni na pewno nie jest silnik przegrzany ,na klimie sie teraz nie jezdzi ,nie wiem co to moze byc ,czy coś przestawilem m mmi?

U was tez tak jest??

Opublikowano

DPF... ?

Opublikowano

DPF... ?

Nie wiem co ma piernik do wiatraka, Co ma DPf do wirnika klimy? Wlacza sie tylko na jakies 15sek

Opublikowano

wirnik klimy czyli kompresor czy wiatrak (drugi) od chlodnicy - co Ci sie wlacza?

Opublikowano

Wirnik ten ostatni chlodnicy, przy silniku :) ,a jest jakiś wcześniejszy?

Opublikowano

no wlasnie :)
on wlacza sie po to, zeby zmniejszych temp spalin podczas gdy zostanie przerwana regeneracja DPF'a(poprzez np wylaczenie silnika)

Opublikowano

no wlasnie :)

on wlacza sie po to, zeby zmniejszych temp spalin podczas gdy zostanie przerwana regeneracja DPF'a(poprzez np wylaczenie silnika)

Zmniejszyć temp spalin po wyłączeniu silnika?

Opublikowano

mialem juz tak dwa razy ,ale zadnych innych objawow nie zauwazylem ,czyli podwyższone obroty,

i mnie to dziwi ,to co moglem zapalic od razu jeszcze raz silnik?

Opublikowano

tak, taki zabezpieczacz, zeby sie przypadkiem nic nie zapalilo itd :)

Edytowane przez _Gabriel_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.