Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dają nawet taniej :) nowa ale nie oryginalna tzn tylko bez metki ale zrobiona na ori kostakch pinach i te same wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dają nawet taniej :) nowa ale nie oryginalna tzn tylko bez metki ale zrobiona na ori kostakch pinach i te same wymiary.

Ty mi nie tłumacz bo ja wiem tylko gadaj gdzie takie dają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty mi nie tłumacz bo ja wiem tylko gadaj gdzie takie dają :facepalm:

Jakbyś pisał od razu tam gdzie trzeba to byś już wiedział a Ty po forum się żalisz że znaleźć nie możesz :P Jutro Ci dam znać czy będzie.


czujniki masz czy tez szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak na zdrowy rozum czym ona się może różnić od tylnej? halogenami, klaksonem i ewentualnie do homelinka ?? wiec w sumie wystarczy z tej co mamy i tej od tyłu zrobić wspólna i moze kostki zzmienić ale raczej pewnie i kostki te same bo maja sporo wolnych pinów :)

Wiązka jest na PDC ewentualnie radar do tego (klaksony i inne pierdoły to inne wiązki), problem polega na innej kostce i innym ukształtowaniu samej wiązki, i jak jeszcze wymiana kostki to nie problem, to wywijanie całego okablowania do góry kołami bo bedzie 50zł taniej, chyba nie ma sensu

Swoja drogą proponuję poczytać na ten temat zanim zaczniesz dziwne rady dawać :facepalm:

czy to chociaż troszkę wyglądało jak jakakolwiek rada... się spinasz jak młody nad klockami lego :)... tak jak pisałem na chłopski rozum inna kostka długości kabli to raczej oczywiste a że do halo a pdc są różne to w sumie jeden pies jak je skręcisz przerabiając... ale dobra tam przecież po to jest ten dział by sobie dumać myśleć kombinować a tacy jak Ty mają wyprowadzać nas z błędów przy tym darując sobie zbędne mądralowanie.. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: i jeszcze raz :facepalm:

zacytuję klasyka zluzuj majty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie żalę tylko pytam panie wszechwiedzący :facepalm:

coś dziś chyba zły dzień :D

zacytuję klasyka zluzuj majty

:facepalm:

eeee marudoo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają nawet taniej :) nowa ale nie oryginalna tzn tylko bez metki ale zrobiona na ori kostakch pinach i te same wymiary.

Ty mi nie tłumacz bo ja wiem tylko gadaj gdzie takie dają :facepalm:

Tutaj masz gotową wiązkę ja do siebie też od nich brałem fakt trochę za krótka była ale wszystkie kostki ładnie pasują i cena też nie najgorsza:

http://www.kufatec.de/shop/de/audi/a4/a4-b8-8k/kabelsatz-pdc-sensoren-frontstostange-audi-a4-8k-a5-8t-q5-8r-a6-a7-4g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gorzała to co wyparowała wam juz ? :D :d ;)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gorzała to co wyparowała wam juz ? :D :D ;)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Dzisiaj pierwszy dzień przerwy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz gotową wiązkę ja do siebie też od nich brałem fakt trochę za krótka była ale wszystkie kostki ładnie pasują i cena też nie najgorsza:

http://www.kufatec.de/shop/de/audi/a4/a4-b8-8k/kabelsatz-pdc-sensoren-frontstostange-audi-a4-8k-a5-8t-q5-8r-a6-a7-4g

Ale te 40€ + KW to prawie tyle samo co 200 zł za ORI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz gotową wiązkę ja do siebie też od nich brałem fakt trochę za krótka była ale wszystkie kostki ładnie pasują i cena też nie najgorsza:

http://www.kufatec.de/shop/de/audi/a4/a4-b8-8k/kabelsatz-pdc-sensoren-frontstostange-audi-a4-8k-a5-8t-q5-8r-a6-a7-4g

Ale te 40€ + KW to prawie tyle samo co 200 zł za ORI :)

No tyle tylko że nowa a ORI będzie używka. Nowa w ASO coś koło 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co targać z DE za 200zł jak można kupić w PL taką samą i przesyłka szybciej i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał gdzie można kupić to podałem przykład a co on z tym zrobi to już jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie magicy;) pacjentem jest a3 8p, ale na pewno sie poznacie;) mam teraz auto bez czujnika zmierzchu, czyli na rolce mam drl, za jakis czas wymieniam szybę z ubezpieczenia i chce wrzucic czujnik zmierzchu/deszczu. Trafil sie kupiec na moj włącznik i teraz pytanie czy da sie jakims sposobem podlaczyc wlacznik z auto do mojego auta zanim nie wymienie szyby i nie zaloze czujnika?;) Z góry dzięki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz spokojnie wyrzucać włącznik z auto zanim zalozysz czujnik. Ja tak jezdzilem miesiąc i na auto stale mijania świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze a4 b8 z 2009 r. 2.0 tdi CAGC , przelotu 110 tys km , zbliza mi sie czas kiedy bede musial wymienic olej , jaki olej polecacie, a najlepiej gdzie podjechać do jakiegos ogarniętego warsztatu gdzie by mi powymieniali olej , wszystkie filtry itp? Na rozrząd tez juz czas lada chwila , moge podjechac gdzies nawet kawałek żeby tylko bylo dobrze zrobione i kompleksowo , jestem z Bolesławca.

Edytowane przez exportsubripp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...