Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A jak dasz przycisk w dół (trzymając przez chwile jak szyba będzie juz na dole) i po tym przycisk w góre i podobnie czekasz z podciagnietym przyciskiem przez chwile po tym jak sie szyba zamknie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dalem szybe i po dziesiec sekund czekalem bo tez myslalem ze krancowki ale nic... No to ja trzymalem pilot po 10 sekund to po fajerwerkach ide czeking dalej :) ale to na przemian najpierw 30 sek zamykanie potem 30 sek otwieranie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalej gorzołą moze podziała :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś płyn w chłodnicy ?

Jak zlać ? Coś odpowietrzać po zalaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pytałem w ASO to gość powiedział że audi nie przewiduje wymiany płynu w chłodnicy hmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mnie gdzie jest ta przeklęta syrena alarmu :)


b7d2f49120cbd84ec5e39fcc0a9d0f65.png


ciekawe czy w avancie tak samo ja ciągle myślałem że to w bagaju siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeździ ktoś z was czasem z Thulem? Wczoraj zrobiłem traske 300km po autostradzie i byłem w szoku, prawie o 1,5l wzrosło spalanie z tym g@#$nem na dachu i to przy prędkości raptem 110km/h. :shock3:

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mnie gdzie jest ta przeklęta syrena alarmu :)

b7d2f49120cbd84ec5e39fcc0a9d0f65.png

ciekawe czy w avancie tak samo ja ciągle myślałem że to w bagaju siedzi :)

w avancie syrena znajduje się pod podszybiem plastikowym z przodu pod wlotem powietrza do wnętrza auta , w sedanie tak samo , tak jak na rysunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeździ ktoś z was czasem z Thulem? Wczoraj zrobiłem traske 300km po autostradzie i byłem w szoku, prawie o 1,5l wzrosło spalanie z tym g@#$nem na dachu i to przy prędkości raptem 110km/h. :shock3:

Znajomy z Częstochowy który przyjeżdża latem na pomorze i ma Thula to jak z nim rozmawiałem to powiedział że ok 1 litra więcej mu bierze. Prędkości podobne bo jak jedzie to 120 - 130 max bo 3 dzieciaków na pokładzie ma. Może warunki na dworze niesprzyjające (czyt wiatr) i dlatego Tobie tyle wyszło.

Wie ktoś gdzie podłączyć tą żółtą i brązową wtyczke z tej aukcji http://allegro.pl/wiazka-instalacja-schowka-8k0971679c-audi-a4-b8-8k-i4944423489.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółta to airbag a brązowa jest do złączenia z wiązką dochodzącą do schowka chyba od QQ1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółta to nie airbag, tylko wyłącznik airbaga znajdujący się w schowku - nie każdy ma. Reszta jak Gibons napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółta to airbag a brązowa jest do złączenia z wiązką dochodzącą do schowka chyba od QQ1

Zółta to nie airbag, tylko wyłącznik airbaga znajdujący się w schowku - nie każdy ma. Reszta jak Gibons napisał.

czyli jak nie mam QQ1 to i tak nie podłącze tego, myślałem tylko o podświetleniu schowka i że ta gotowa wiązka jest do wpięcia do jakiegoś modułu ale zrobię w takim razie podświetlenie tak jak w temacie o tym. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiązka Ci obsłuży zarówno podświetlenie schowka jak i nóg pasażera - biała wtyka idzie do lampki, czarna do siłownika drzwi schowka z włącznikiem i ta mała czarna do lampki podświetlenia stóp pasażera. Brązową doprowadzasz prąd z instalacji samochodu.

Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Ja bym od razu kupił drugą lampkę LED do oświetlenia stóp kierowcy, żeby zrobić komplet, bo i tak trzeba demontować plastiki pod kierownicą żeby dostać się MCE ;)

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiązka Ci obsłuży zarówno podświetlenie schowka jak i nóg pasażera - biała wtyka idzie do lampki, czarna do siłownika drzwi schowka z włącznikiem i ta mała czarna do lampki podświetlenia stóp pasażera. Brązową doprowadzasz prąd z instalacji samochodu.

Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Ja bym od razu kupił drugą lampkę LED do oświetlenia stóp kierowcy, żeby zrobić komplet, bo i tak trzeba demontować plastiki pod kierownicą żeby dostać się MCE ;)

Dzięki sowiq ale mój MCE niestety nie ogarnia QQ1 :kwasny: a nie bardzo mi się chce go zmieniać

Edytowane przez waldih1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...