Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wiązka Ci obsłuży zarówno podświetlenie schowka jak i nóg pasażera - biała wtyka idzie do lampki, czarna do siłownika drzwi schowka z włącznikiem i ta mała czarna do lampki podświetlenia stóp pasażera. Brązową doprowadzasz prąd z instalacji samochodu.

Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Ja bym od razu kupił drugą lampkę LED do oświetlenia stóp kierowcy, żeby zrobić komplet, bo i tak trzeba demontować plastiki pod kierownicą żeby dostać się MCE ;)

Dzięki sowiq ale mój MCE niestety nie ogarnia QQ1 :kwasny: a nie bardzo mi się chce go zmieniać

Możesz się podłączyc do lampki w podsufitce i będziesz miał regulację pokrętłem przy włączniku świateł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki sowiq ale mój MCE niestety nie ogarnia QQ1 :kwasny: a nie bardzo mi się chce go zmieniać

A jaki MCE masz? Bo mój teoretycznie też nie obsługuje, ale przód udało mi się połączyć (na tył brakuje fizycznie pinu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sowiq ale mój MCE niestety nie ogarnia QQ1 :kwasny: a nie bardzo mi się chce go zmieniać

A jaki MCE masz? Bo mój teoretycznie też nie obsługuje, ale przód udało mi się połączyć (na tył brakuje fizycznie pinu).

8K0 907 063 M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki podświetlania nóg z przodu są takie same jak te z tyłu pod fotelami? Będą pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B8 też są takie listewki ?? :D :D

http://allegro.pl/audi-rs7-listwy-ozdobne-progow-led-i4881199644.html

i czy ramka zegarów z polifta podejdzie do przedlifta ??

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B8 też są takie listewki ?? :D :D

http://allegro.pl/audi-rs7-listwy-ozdobne-progow-led-i4881199644.html

i czy ramka zegarów z polifta podejdzie do przedlifta ??

Są, tylko nie podświetlane :) Ramka podejdzie, tylko musisz zmienić górną obudowę zegarów i stelaż mocowania zegarów na poliftowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki podświetlania nóg z przodu są takie same jak te z tyłu pod fotelami? Będą pasowały?

Tak lampki są te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiecie moze jak to jest z bixem skretnym, sa jakies roznice między reflektorami angielskimi a eu, czy roznica to poprostu kodowanie i zrobienie adaptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągnąć przełącznik świateł ?? :whistling: W B7 można było przycisnąć pokrętło i lekko przekręcić praktycznie samo wychodziło a tu w B8 jakoś nie idzie w ten sposób :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś go wyciągałem to odkręciłem sobie plastik pod kierownicą i popchałem od tyłu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wiecie moze jak to jest z bixem skretnym, sa jakies roznice między reflektorami angielskimi a eu, czy roznica to poprostu kodowanie i zrobienie adaptacji

Są różne, nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B8 też są takie listewki ?? :D :D

http://allegro.pl/audi-rs7-listwy-ozdobne-progow-led-i4881199644.html

i czy ramka zegarów z polifta podejdzie do przedlifta ??

Są, tylko nie podświetlane :) Ramka podejdzie, tylko musisz zmienić górną obudowę zegarów i stelaż mocowania zegarów na poliftowe :)

dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zapalił mi się Check silnika. Podpiąłem kompa i wyskoczył błąd P261A-pompa 2 płynu chłodzącego. Co ciekawe jest to pompka elektryczna znajdująca sie z lewej strony silnika widoczna i łatwo dostępna. Błąd da sie skasować lecz wraca po kilku do kilkudziesięciu minutach jazdy. Co ciekawe po wyłączeniu silnika pompka pracuje jak i przy włączonym silniku. Pewnie sie zawiesza i trzeba zakupić nowa? Można jeździć kilka dni do wymiany? Tylko żółta ikona silnika wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wczoraj jakaś pier***ona menda ukradła mi pod kinem na parkingu jedną kratke ze zderzaka tą co halogen zasłania. Taka podłużna. Zderzak od s4. Da sie gdzieś kupić taką pojedynczą sztuke? Ile to kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO cena koło 105 zł ewentualnie na aledrogo za 110 zł http://allegro.pl/nowa-oryg-kratka-zderzaka-audi-a4-b8-s-line-i4935889572.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wczoraj jakaś pier***ona menda ukradła mi pod kinem na parkingu jedną kratke ze zderzaka tą co halogen zasłania. Taka podłużna. Zderzak od s4. Da sie gdzieś kupić taką pojedynczą sztuke? Ile to kosztuje ?

Trzeba chodzić do teatru, pod teatrem nie kradną. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wrzucic na jakis portal typu fotosik.pl i przekleic link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...