Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doszedłem i działa,ale to nie ma takiego dźwięku jak z cd lub z radia, lipnie

lg 60

Tak czy siak dzieki chłopaki.

lg 60

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie przepraszam, ze tak miedzy wodeczka a zakaska...

Wiecie moze jakie numery fabryczne maja zaslepki spryskiwaczy w przednim zderzaku od s-line ? mam taki zderzak ale z jedna zaslepka tylko i szukam kolejnej.

Opublikowano

To zobacz jaki ma numer tamten będzie sie różnic tylko literką na koncu np lewy będzie A a prawy B numer bedzie ten sam

Opublikowano

Juz wlasnie znalazlem, jakby ktos potrzebowal to 8K0955276G.

A gdzie powinien byc umiejscowiony czujnik temperatury zewnetrznej w 1.8tfsi 2009 ? Po zdjeciu plastikowej blendy nad gillem czujnik wisi bezwladnie. Ktos cos ?

Edytowane przez kruper

Opublikowano

Jakby ktos szukał w atrakcyjnej cenie NAVI :) tylko 700 PLN komplet do załozenia



===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307701-nawigacja-mmi-2g-high-zestaw-100-legal-700-pln/#entry4362936

Opublikowano

To zobacz jaki ma numer tamten będzie sie różnic tylko literką na koncu np lewy będzie A a prawy B numer bedzie ten sam

Z moich spostrzeżeń wynika że prawe części mają na końcu cyferkę parzystą a lewe mają nieparzystą, przynajmniej do tej pory zawsze takie spotykałem, może to oczywiste ale warto czasem wspomnieć, znacznie ułatwia identyfikację.

Opublikowano

3G z dyskiem jaką kartę SD ile GB obsłuży :co:

Opublikowano

powinno 32 Gb

Opublikowano

16 na pewno, bo taką mam.

Opublikowano

Jak 3G Low obsługuje 64 to tu też powinno :wink:

Opublikowano

i jeszcze pytanko z HDD nie ma możliwości odtworzenia teledysku

Opublikowano

i jeszcze pytanko z HDD nie ma możliwości odtworzenia teledysku

tylko z DVD :)

3G+ z karty SD :wink:

Opublikowano

Panowie, w oryginalnych felgach śruby mają łby kuliste czy stożkowe?

Opublikowano

Według mnie kuliste.

Opublikowano

Kuliste.

Opublikowano

Ok. I jak wygląda sprawa pakowania tam śrub ze stozkowym łbem? Można, nie można, lepiej nie, bez różnicy?

Opublikowano

Lepiej nie. Stożek ma mniejszą powierzchnię przylegania więc większy nacisk i potrafi felgi audi uszkodzić.

191aaf99c48545d90e0f44c6b2ef8d10.jpg

Opublikowano

Szybkie pytanie ...

Czy ktoś zakładał do normalnych błotników zderzak przedni od RS4 (polift) :eusathink:

Czy wybrzuszenia zaczynają się później, czy sam zderzak jest trochę szerszy ?

Może macie zdjęcia, jak to wygląda :decayed:

Opublikowano

Szybkie pytanie ...

Czy ktoś zakładał do normalnych błotników zderzak przedni od RS4 (polift) :eusathink:

Czy wybrzuszenia zaczynają się później, czy sam zderzak jest trochę szerszy ?

Może macie zdjęcia, jak to wygląda :decayed:

Jak Ty chcesz to zrobić? Przecież lampy są inne. To się kupy nie będzie trzymalo

Opublikowano

Szybkie pytanie ...

Czy ktoś zakładał do normalnych błotników zderzak przedni od RS4 (polift) :eusathink:

Czy wybrzuszenia zaczynają się później, czy sam zderzak jest trochę szerszy ?

Może macie zdjęcia, jak to wygląda :decayed:

Jak Ty chcesz to zrobić? Przecież lampy są inne. To się kupy nie będzie trzymalo

Nie wiem czy się dobrze wyraziłem .... :kwasny:

Zmieniam przód na polifotwy (czyli maska, błotniki zderzak lampy .... itp...)

I bardzo podoba mi się RS4 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.