Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niemcy juz robia takie cuda :) tylko cena............... :kwasny: 250EURO za 4 sztuki

vag.jpg

Grześ, masz namiar gdzie to można nabyć ? :naughty: i ciekawe jak to działa, czy tak jak na filmiku z A4 czy A5 :eusathink:

====> http://my.jobnative.de/vag-diagnose

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niemcy juz robia takie cuda :) tylko cena............... :kwasny: 250EURO za 4 sztuki

vag.jpg

Ale to na zdjęciu jest do A6 4G

Opublikowano

:banan:

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Panowie, pytanie o pseudo lotke, ktora jest w Avantach nie sline. ten kawal blachy to jest jakos demontowalny? gdy ktos chce zmienic na lotke sline (albo rs4) to ten blaszany "daszek" sie jakos usuwa?

Opublikowano

Panowie, pytanie o pseudo lotke, ktora jest w Avantach nie sline. ten kawal blachy to jest jakos demontowalny? gdy ktos chce zmienic na lotke sline (albo rs4) to ten blaszany "daszek" sie jakos usuwa?

Nie usuwa się, nakleja na tą pseudo lotkę :)

Opublikowano

Panowie, pytanie o pseudo lotke, ktora jest w Avantach nie sline. ten kawal blachy to jest jakos demontowalny? gdy ktos chce zmienic na lotke sline (albo rs4) to ten blaszany "daszek" sie jakos usuwa?

Lotke się przykleja na ten daszek. nie demontuje się bo to jest jedna część z klapą

Opublikowano

witajcie :) Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?

Opublikowano

witajcie :) Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?

A na który rocznik polujesz?

Opublikowano

witajcie :) Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?

A na który rocznik polujesz?

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/185-audi-a4-b8/

Tu można poczytać o tym silniku;)

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

2008-2009


witajcie :) Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?

A na który rocznik polujesz?

Edytowane przez Tomaszia4

Opublikowano

2008-2009

witajcie :) Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?

A na który rocznik polujesz?

Trzeba sprawdzić czy miał robiony stage 1-2.

Opublikowano

stage 1-2 a konkretniej ?

Opublikowano

Stage 1 Pomiary poboru oleju i wymiana odmy

stage 2 wymiana pierścieni, tłoków, korbowodu i panewek

Edytowane przez nYgus9928

Opublikowano

a jak miał to lepiej czy nie warto brac takiego pod uwage?

Opublikowano

Warto jeżeli miał robione W przeciwnym wypadku, z tego co pisali na forum, koszt części i roboty może nawet wyjść 20k. Jest jeden który wymienił cały silnik :)

Opublikowano

Jednemu nie chce sie dwie strony obok kliknac, wiec drugi przepisuje mu tutaj to co tam pisze :grin::thumbup1:

Opublikowano

Napisze ktoś nr osłony dolnej lusterka fotochrom czarnej?


Chodzi o osłone do lusterka pod czujnik deszczu, zmierzchu.

Opublikowano

Jednemu nie chce sie dwie strony obok kliknac, wiec drugi przepisuje mu tutaj to co tam pisze :grin::thumbup1:

:)

dunlop sp sport maxx rt 95y

Miał ktoś może takie opony?

Opublikowano

ok dzięki :) a ogólnie przywiązać do czegoś jeszcze uwage kupująć b8 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.