Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś czas to pieniądz :decayed:

Prze h..e !!! :grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to chyba znalazłem przyczynę dlaczego moje auto gaśnie w czasie jazdy, dziś jak zgasło nie mogłem wyciągnąć kluczyka więc wnioskuję że stacyjkę szlag trafia :facepalm:

Dobrze myślę, mogą być takie objawy przy padniętej stacyjce?

Opublikowano

nie masz zadnych bledow?

Opublikowano

Nie wiem czy mam, na razie nie podłączam swojego kompa bo jestem w trakcie pomiarów do STAGE1 po prostu nie chcę tam na razie pchac łap

Opublikowano

ale ze co... zaplombowali obd2? ;)
podepnij kompa i zobacz co jest grane - przeciez nic nie zepsujesz :)

Opublikowano

Podpinaj kompa, chyba diagnostyki Ci nie zakazali podpinać ? immo powinno wywalic błąd komunikacji czy cuś...

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Do SATGE 1 ASO nie robi już ważenia oleju tylko robia pomiar elektroniczny. Z tego co się dowiedziałem wgrywają nowego softa do czujnika oleju (miarka na MMI jest trochę dokładniejsza teraz) więc się zastanawiam czy podpinając kompa później się do mnie nie przywalą że wsadziłem łapska :eusathink:

Opublikowano

nie zostanie zaden slad - podpinaj, przynajmniej bedziesz wiedzial na czym stoisz ;)

Opublikowano

Podepnę wieczorem i sprawdzę, ewentualnie spróbuję jeszcze pojeździć z rezerwowym kluczykiem, może kluczyk pada

Opublikowano

Był kiedyś temat z padającymi stacyjkami wiec trop chyba dobry. Tyle ze brak łączności klucza ze stacyjka nijak ma się do wyciągania klucza z niej.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Teoretycznie nic a jak jest może mi powie VCDS

Opublikowano

:hi:

przekładał ktoś same pokrętła klimy na poliftowe?

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

:hi:

Czy ktoś rezał zderzaki RS do zwykłej B8? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Czy ktoś rezał zderzaki RS do zwykłej B8? :naughty:

nie ciesz sie tak zawczasu jest to robota szpachlarsko spawarsko lakiernicza... niestetyyyyy :huh:

Opublikowano

Nadkola w RSie są napompowane a reszte sam sobie dopowiedz :D

Opublikowano

:hi:

przekładał ktoś same pokrętła klimy na poliftowe?

Ktoś przekładał a ja próbowałem :decayed: Skończyło się na przekładce całego panelu. Same pokrętła różnią się mocowaniem od siebie więc jest rzeźba.

A co do stacyjki to ostatnio zauważyłem ze u mnie po odpaleniu nie blokuje klucza w stacyjce i można go swobodnie wyciągnąć. Nie wiem czy to wina wymiany MK i błędnego kodowania czy stacyjka pada.

Opublikowano

a jak Ci mowilem, zeby ta q5tka na hol wziac, to Ty sie uparles ze odpalisz, zanim ktokolwiek nas zauwazy...
to teraz masz stacyjke... :P

Opublikowano

:hi:

przekładał ktoś same pokrętła klimy na poliftowe?

Ktoś przekładał a ja próbowałem :decayed: Skończyło się na przekładce całego panelu. Same pokrętła różnią się mocowaniem od siebie więc jest rzeźba.

A co do stacyjki to ostatnio zauważyłem ze u mnie po odpaleniu nie blokuje klucza w stacyjce i można go swobodnie wyciągnąć. Nie wiem czy to wina wymiany MK i błędnego kodowania czy stacyjka pada.

Caly panel czy tylko przednią część i guziki podmieniales? Mam przód sam i zastanawiam sie czy da rade podmienić. Guziki to najmniejszy problem. Chodzi o mocowania itp.

Opublikowano

No tak, wiem. W B5 dało się zwężyć zderzaki to i w B8 pewnie się da :naughty:

Doradźcie jakąś felgą w rozmiarze 19-20" do białej, bo już mam banie porytą :facepalm:

Edytowane przez Kriss SierraFan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.