Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

platforma zostanie ta sama, zmienią poszycie na bardziej ostre kształty, nowe plastiki w środek i już można klienta kroić od nowa :angry:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wygląd zewnętrzny to jedno a wytrzymałość i bezawaryjność to drugie i tu jestem ciekaw czy będą wytrzymywać przynajmniej okres gwarancyjny, jak tak się patrzy to wszystko schodzi na psy :facepalm:

Opublikowano

platforma zostanie ta sama, zmienią poszycie na bardziej ostre kształty, nowe plastiki w środek i już można klienta kroić od nowa :angry:

wygląd zewnętrzny to jedno a wytrzymałość i bezawaryjność to drugie i tu jestem ciekaw czy będą wytrzymywać przynajmniej okres gwarancyjny, jak tak się patrzy to wszystko schodzi na psy :facepalm:

gdyby nie rynek wtórny to o wiele mniej było by a4 na polskich drogach

Opublikowano

Marcin, tak nie do końca się da, ja mam zrobione, cyferki są białe natomiast tło, które powinno być czarne jest ciemno granatowe. Musisz diody podświetlające wymienić na białe i wyrzucić taką czerwoną przesłonę, która jest pomiędzy wyświetlaczem a diodami, efekt nie jest powalający własnie ze względu na tło. Może ktoś ma inny patent, sam chętnie się dowiem :)

:hi:

A bardzo widać, że to granat? Razi to?

Powiedz jeszcze Bogdan, gdzie takie diody dostałeś, czy cały wyświetlacz zmieniałeś?

Diody przelutowałem z poliftowego klmatronica, nie bardzo mi się to podoba, chyba jednak przerobię na polift :wink:

Opublikowano

A samego wyświetlacza nie da rady podmienić?

I jeszcze sprawa tej folii, gdzie ona się dokładnie znajduje?

Opublikowano

A samego wyświetlacza nie da rady podmienić?

I jeszcze sprawa tej folii, gdzie ona się dokładnie znajduje?

mam taki wyświetlacz gdzieś. tylko czy to coś da w ogole? jakby przelutował diody, podmienił wyświetlacz?

Opublikowano

Nie da się wymienić wyświetlacza z polifta, próbowałem, wyświetla krzaczki ;) a folia, jak zdejmiesz wyświetlacz z płytki to jest w środku

Opublikowano

Nie da się wymienić wyświetlacza z polifta, próbowałem, wyświetla krzaczki ;) a folia, jak zdejmiesz wyświetlacz z płytki to jest w środku

a założyłeś u siebie folie z polifta?

to może tak zrobić:

-przelutować diody

-podmienić folie lub cały biały plastik

035ec26042f6315cm.jpg

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Też myślałem, że możnaby dołożyć jakąś folię. Taką, która przykryje tło a jednocześnie nie za bardzo przytłumi cyfry.

Opublikowano

jak znajdę kogoś kto mi przelutuje diody, to zrobię na próbę. Dodatkowo wrzucę plastik ozdobny piano i gałeczki alu :kox:

Opublikowano

Panowie, pytanie do zmieniających fotele. Czy mieliście trudności z montażem oparcia tylnej kanapy? Jak się jakiś czas temu namęczyłem strasznie z tulejką plastikową (8K0885678A) która wchodzi w oparcie a później w trzpień. Męczyłem męczyłem aż w końcu upierd..łem tulejke ale założyłem no i zaczęło się skrzypienie. kupiłem nową i teraz pytanie w jakiej kolejności to zrobić żeby nie popełnić tego samego błędu?

Opublikowano

nie da rady przełożyć samego wyświetlacza :kwasny:

Tak naprawdę tylko przekładka z polifta całego klimatronika ściagnięcie CP i wymiana "jeża".

Wymiana tła też ni nie daje... nawet po zmianie led

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Jeża?

Opublikowano

rezystor

Opublikowano

to ani nie kombinuje.. kupie kiedyś polift. w sumie i tak będę musiał zmienić panel, bo zmieniam siedzenia na grzane.

Opublikowano

Panowie, ma ktoś schemat demontażu kanapy z tylu? chciałbym wrzucić wersje z isofix bo u mnie nie ma

Opublikowano

Panowie, ma ktoś schemat demontażu kanapy z tylu? chciałbym wrzucić wersje z isofix bo u mnie nie ma

Brakuje Ci pewnie tylko dziur w kanapie bo uchwyty zapewne są ;) Kanapa trzyma się na dwóch zatrzaskach.

Opublikowano

Kanapę wyciagasz na sile kupujesz wczesniej dwa plastiki (3,5szt w Aso) montażowe które zawsze się łamią. Wkladasz plastiki w otwory i montujesz nowe siedzisko na wcisk.

Opublikowano

Kanapę wyciagasz na sile kupujesz wczesniej dwa plastiki (3,5szt w Aso) montażowe które zawsze się łamią. Wkladasz plastiki w otwory i montujesz nowe siedzisko na wcisk.

właśnie miałem wspomnieć, że przed szarpaniem kanapy jechać do ASO po nowe plastiki. Tylko nr mógłby ktoś podać?

http://olx.pl/oferta/audi-a5-tdi-quattro-s-tronic-s-line-bang-olufsen-CID5-ID9uP27.html#ceeb1ef458

taki Batmobil wchodził czy to jakaś rzeźba?

"lekko uszkodzony z tylu jak widać na foto" :D

Edytowane przez wrzosu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.