Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:

20150429_141631_zpssdbysqay.jpg

ładnie :kox:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie rozumiem ze żarówka przód ksenon to D3S ale jaka barwa jest ori ?? :)

no i wiecie gdzie można kupić ori sprawdzone itp :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Ja kupowałem u tego gościa:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28420374

Od ponad roku zarniki swiecą idealnie, wiec polecam.

Opublikowano

Jest jakaś możliwość rozróżnienia wkładów lusterek fotochromowych od zwykłych bez rozbierania lub podłączania?

Opublikowano

No jasne, ze jest. Wkłady z fotochromem maja taka jakby obwódkę ciemniejsza na brzegu lustra

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Jest jakaś możliwość rozróżnienia wkładów lusterek fotochromowych od zwykłych bez rozbierania lub podłączania?

Se tu poogląda

Opublikowano

Jest jakaś możliwość rozróżnienia wkładów lusterek fotochromowych od zwykłych bez rozbierania lub podłączania?

Se tu poogląda

:thumbup1:

Opublikowano

Jest jakaś możliwość rozróżnienia wkładów lusterek fotochromowych od zwykłych bez rozbierania lub podłączania?

Se tu poogląda

Se pooglądał :hi: Teraz wiem co szukać

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem

Opublikowano

Wesołych świąt :D

Opublikowano

Wesołych świąt :D

Ty się tu Ariel nie rozkręcaj z życzeniami, tylko rób tutka z wymiany tapicerki w boczkach. Albo chociaż fotki jakieś, bo obiecałeś. :wink:

Opublikowano

Wesołych świąt :D

:grin:

Opublikowano

Wesołych świąt :D

Ty się tu Ariel nie rozkręcaj z życzeniami, tylko rób tutka z wymiany tapicerki w boczkach. Albo chociaż fotki jakieś, bo obiecałeś. :wink:

Zrobię zrobię. Juz mam fajny sposób, więc jak będę robił kierowcę to porobię juz na pewno jakies foto. Przy pierwszej jak zmieniałem to myślałem, ze wyrzucę całość na hasiok. Druga poszła ok ale nie mam czym zlutować, bo spaliłem lutownice...

Opublikowano

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem

Nie wiem :)

sprawdż jeszcze to w MMI 5F -----> Adaptacja 10 ----> kanał 7:

Usuń dane specyficzne dla użytkownika

Opublikowano

Wesołych świąt :D

Ty się tu Ariel nie rozkręcaj z życzeniami, tylko rób tutka z wymiany tapicerki w boczkach. Albo chociaż fotki jakieś, bo obiecałeś. :wink:
Zrobię zrobię. Juz mam fajny sposób, więc jak będę robił kierowcę to porobię juz na pewno jakies foto. Przy pierwszej jak zmieniałem to myślałem, ze wyrzucę całość na hasiok. Druga poszła ok ale nie mam czym zlutować, bo spaliłem lutownice...

Właśnie dlatego nalegam. Po to jest forum, żeby uczyć się na cudzych błędach a nie - każdy na swoich.

Opublikowano

Rezacze ma ktoś może dekor w tunel w bardzo dobrym stanie. Chodzi mi o szczotkowane aluminium S-Line? Moje niestety najlepsze czasu ma już za sobą.

Opublikowano

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem

Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

Opublikowano

Dobry wieczór.

Mam do Państwa takie pytanie. Proszę, osoby które mają dwulitrowe diesle, o podzielenie się wrażeniami z użytkowania tego silnika. Mam na myśli przyjemność z jazdy, wygodę, zalety, wady, itp. Szczególnie z manualną skrzynią biegów. Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem
Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem

Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

Tak, inne telefony bez problemu się lacza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.