Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia auta po VINie?

Napisz do gościa

stanley

Pisałem już wcześniej, bezskutecznie ;)

Edytowane przez rslj

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley nie odpisuje raczej osobom nie majacego uzupełnionego profilu :)

Pisz teraz do niego i powołaj sie na mnie :wink:

Opublikowano

Stanley nie odpisuje raczej osobom nie majacego uzupełnionego profilu :)

Pisz teraz do niego i powołaj sie na mnie :wink:

Dzięki, profil miałem uzupełniony, rozumiem, że coś w zmianach na forum przeoczyłem i mój profil wyleciał ;)

Opublikowano

wzialem sie za przekladanie foteli u siebie i zonk wyszedl przy wtyczce airbag'ow.

w moich aktualnych fotelach (polift) wtyczka jest taka:

kLjGqRe.jpg

a fotelach ktore kupilem (przedlift) wtyczka jest taka:

ylWLCpd.jpg

w obu sa trzy przewody (brazowy, niebieski i czarny) wiec elektrycznie sie chyba zgadzaja, roznia sie tylko oprawka (i pewnie pinami bo jedna jest meska a druga zenska). i teraz nie wiem co z tym robic. Ciac i lutowac?

Opublikowano

Panowie potrzebuje szybkiej pomocy, czy taka piasta i łożysko koła przód podejdzie do mojej A4 ? Niestety nie mogę zweryfikować w Etce.

8K0407625B

8K0407613B

Opublikowano

wzialem sie za przekladanie foteli u siebie i zonk wyszedl przy wtyczce airbag'ow.

w moich aktualnych fotelach (polift) wtyczka jest taka:

kLjGqRe.jpg

a fotelach ktore kupilem (przedlift) wtyczka jest taka:

ylWLCpd.jpg

w obu sa trzy przewody (brazowy, niebieski i czarny) wiec elektrycznie sie chyba zgadzaja, roznia sie tylko oprawka (i pewnie pinami bo jedna jest meska a druga zenska). i teraz nie wiem co z tym robic. Ciac i lutowac?

lutowanko i po sprawie :)

Panowie potrzebuje szybkiej pomocy, czy taka piasta i łożysko koła przód podejdzie do mojej A4 ? Niestety nie mogę zweryfikować w Etce.

8K0407625B

8K0407613B

piasta koła do 11.2009

http://allegro.pl/audi-a4-b8-piasta-zwrotnicy-przod-8k0407625b-nowa-i5558475468.html

Opublikowano

Dzięki Grzesiu ,na Ciebie zawsze można liczyć. Chodzi mi dokładnie o tą aukcję. Napisane jest 2010/2014, w etce niby piasta występuje w 2010 roku, nie mogłem tylko łożyska znaleźć. I tu jest problem, bo auto z produkcji 2010, a większość części są jeszcze 2009. teraz pytanie czy to podejdzie i czym się to różni ?

Opublikowano

wzialem sie za przekladanie foteli u siebie i zonk wyszedl przy wtyczce airbag'ow.

w moich aktualnych fotelach (polift) wtyczka jest taka:

kLjGqRe.jpg

a fotelach ktore kupilem (przedlift) wtyczka jest taka:

ylWLCpd.jpg

w obu sa trzy przewody (brazowy, niebieski i czarny) wiec elektrycznie sie chyba zgadzaja, roznia sie tylko oprawka (i pewnie pinami bo jedna jest meska a druga zenska). i teraz nie wiem co z tym robic. Ciac i lutowac?

jak dobrze pamiętam twój ziomal "edraven" tak samo miał i przerabiał to możesz podpytać :wink:

Opublikowano

http://www.audi4ever.com/v2/gallery/show/845/index.html

Kiedyś miałem taki zderzak przedni, cały był popisany w strzałeczki i numerki :)

Opublikowano

Ładne. :)

Martwi mnie tylko ten tablet na środku, chowa się toto?

Opublikowano

Ładne. :)

Martwi mnie tylko ten tablet na środku, chowa się toto?

na bank się chowa. pewnie jak zgasisz ekran to wjeżdża w deskę

http://www.audi4ever.com/v2/gallery/show/845/index.html

Kiedyś miałem taki zderzak przedni, cały był popisany w strzałeczki i numerki :)

można powiedzieć, że miałeś graty do B9 w sline :grin:

Opublikowano

No jak to zawsze piszą: Części pochodzą z aut potestowych ... ten zderzak na pewno pochodził z takiego źródła, obawiałem się czy będzie pasował czy może to jakaś wersja beta przed poprawkami,a le ładnie leżał.

Opublikowano

http://www.audi4ever.com/v2/gallery/show/845/index.html

Kiedyś miałem taki zderzak przedni, cały był popisany w strzałeczki i numerki :)

NIEMCY TO MISTRZOWIE SCIEMY ,OPTYCZNIE WIELKIE AUTO Z POWODU TEJ MASKI A W ŚRODKU CIASNO ,

Opublikowano

pany czy ktoś możę podrzucić nr kat. kratki halogena lewa strona ? zderzak zwykły

Opublikowano

Chyba tu będzie najszybciej zapytać. Pewnie temat był poruszany, ale musze szybko zdecydować. Jakie były seryjne tarcze w 2.0 CAHA i czy opłaca się wsadzić z A5 3.0tdi tarcze ? Komplet po małym przebiegu mogę mieć za 300zł.

Edytowane przez czester

Opublikowano

Mam pytanko, czy do nawigacji z MMI i czerwonym ekranikiem da się jakoś wgrać PL menu ?

Opublikowano

Service NOT DUE a Service DUE - jakie różnice ???? U mnie akurat wyskoczyło dziś Service DUE . Tak samo to kasować jak tu :
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.