Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jest tu ktoś z okolic Mikołajek?

Edytowane przez rslj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

tak z ciekawości to z Tobą się spotkałem jakiś miesiąc temu na stacji orlen na zakopiance?

Tak, odbieralem podłokietniki od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości to z Tobą się spotkałem jakiś miesiąc temu na stacji orlen na zakopiance?

Tak, odbieralem podłokietniki od Ciebie

to miło było poznać jeszcze raz dzięki za browarek :beer::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

pytanie dla zawansowanych w diagnozie 05 mam rygiel na zezwolenie czy ktoś potrafi go wywalić aby został tylko klucz i komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kiedyś gdzieś widziałem temat przerobienia uchwytu lusterka wstecznego małe>duże. nie mogę tego teraz wyszukać..

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba Panie w b6/b7 warsztat


nie mogę na szybko znaleźć ale z pamięci to było z dużego na małe :D:P

bo chodziło o to by podpiąć lustro z b7 do b6.. i tam odcinało się uchwyt od starego b6 lustra na jedna srubkę przykecało do b7.. szlifowanie itp..

no ale moze bdo b8 też jest taki temat...

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kiedyś gdzieś widziałem temat przerobienia uchwytu lusterka wstecznego małe>duże. nie mogę tego teraz wyszukać..

Pomoże ktoś?

LEŃ :bicz:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228888-zamontowanie-lusterka-fotochrom-poliftowego-na-zwykly-uchwyt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę może faktycznie coś pomieszałem..


:hi:

kiedyś gdzieś widziałem temat przerobienia uchwytu lusterka wstecznego małe>duże. nie mogę tego teraz wyszukać..

Pomoże ktoś?

LEŃ :bicz:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228888-zamontowanie-lusterka-fotochrom-poliftowego-na-zwykly-uchwyt/

o to to tooo :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, można kupić samą gąbkę/wygłuszenie pokrywy 06J 103 925 M, bo z tego co widzę to jest chyba jako jedna część a moja pokrywa jest ok tylko gąbka zaczęła mi się rozpadać w rękach :( ewentualnie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o poradę. Jestem na etapie wymiany foteli (w pełnej elektryce) w aucie, obecnie mam pół skórę/ materiał, z której jestem bardzo zadowolony!!!

http://allegro.pl/kompletny-srodek-sline-audi-a4-b8-podsufitka-i5603148471.html

coś takiego, mam do wyrwania pół skórę/alcantra w elektryce. Proszę o opinie użytkowników foteli z alcantarą, jak to wygląda w codziennej eksploatacji. znajomy który posiada w a5 alcantare mówi że strasznie mu się mechaci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alkantare ze skórą i uwazam to za najlepsze połączenie jakie może być w samochodzie. Wygląda niesamowicie, nic sie nie mechaci chyba że ktos ma juz mega zjechaną. tyłek na alkantarze nie poci sie jak w full skórze. Boczki w alkantarze tez wyglądaja dużo lepiej, ale to oczywiście kwestia gustu. niektórzy mówią że ich denerwuje że sie alkatara czesze jak zamsz ale mi akurat to się podoba. Dla mnie same plusy, jak dobra cena i stan to tylko brac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem na alkantarę jakiś czas temu. powiem tak, w du*kę nie parzy jak skóra, ale mniej komfortowo jak na szmaciakach.

Nie wiem ile musi mieć nakulane fotel z alkantarą, żeby się machacił.. ? chyba, że ktoś wsiada i wysiada jak kurier co 1-2km to może :P

nic tylko brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne uchwyty kurtyn. Gdzie to można dostać bo w ASO tylko w komplecie z kurtynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebowałem ostatnio oring do przew. hamulcowego...tylko z zestawem za 70PLN :/ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też tak jest że: klakson działa tylko przy włączonej stacyjce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też tak jest że: klakson działa tylko przy włączonej stacyjce??

u mnie też tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...