Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy jest tu ktoś z okolic Mikołajek?

Edytowane przez rslj

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak z ciekawości to z Tobą się spotkałem jakiś miesiąc temu na stacji orlen na zakopiance?

Tak, odbieralem podłokietniki od Ciebie

Opublikowano

tak z ciekawości to z Tobą się spotkałem jakiś miesiąc temu na stacji orlen na zakopiance?

Tak, odbieralem podłokietniki od Ciebie

to miło było poznać jeszcze raz dzięki za browarek :beer::hi:

Opublikowano

Siemka

pytanie dla zawansowanych w diagnozie 05 mam rygiel na zezwolenie czy ktoś potrafi go wywalić aby został tylko klucz i komfort

Opublikowano

:hi:

kiedyś gdzieś widziałem temat przerobienia uchwytu lusterka wstecznego małe>duże. nie mogę tego teraz wyszukać..

Pomoże ktoś?

Opublikowano

to chyba Panie w b6/b7 warsztat


nie mogę na szybko znaleźć ale z pamięci to było z dużego na małe :D:P

bo chodziło o to by podpiąć lustro z b7 do b6.. i tam odcinało się uchwyt od starego b6 lustra na jedna srubkę przykecało do b7.. szlifowanie itp..

no ale moze bdo b8 też jest taki temat...

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

:hi:

kiedyś gdzieś widziałem temat przerobienia uchwytu lusterka wstecznego małe>duże. nie mogę tego teraz wyszukać..

Pomoże ktoś?

LEŃ :bicz:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228888-zamontowanie-lusterka-fotochrom-poliftowego-na-zwykly-uchwyt/

Opublikowano

kurczę może faktycznie coś pomieszałem..


:hi:

kiedyś gdzieś widziałem temat przerobienia uchwytu lusterka wstecznego małe>duże. nie mogę tego teraz wyszukać..

Pomoże ktoś?

LEŃ :bicz:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228888-zamontowanie-lusterka-fotochrom-poliftowego-na-zwykly-uchwyt/

o to to tooo :drinks:

Opublikowano

Mam pytanie, można kupić samą gąbkę/wygłuszenie pokrywy 06J 103 925 M, bo z tego co widzę to jest chyba jako jedna część a moja pokrywa jest ok tylko gąbka zaczęła mi się rozpadać w rękach :( ewentualnie jakieś pomysły?

Opublikowano

Koledzy, proszę o poradę. Jestem na etapie wymiany foteli (w pełnej elektryce) w aucie, obecnie mam pół skórę/ materiał, z której jestem bardzo zadowolony!!!

http://allegro.pl/kompletny-srodek-sline-audi-a4-b8-podsufitka-i5603148471.html

coś takiego, mam do wyrwania pół skórę/alcantra w elektryce. Proszę o opinie użytkowników foteli z alcantarą, jak to wygląda w codziennej eksploatacji. znajomy który posiada w a5 alcantare mówi że strasznie mu się mechaci....

Opublikowano

Ja mam alkantare ze skórą i uwazam to za najlepsze połączenie jakie może być w samochodzie. Wygląda niesamowicie, nic sie nie mechaci chyba że ktos ma juz mega zjechaną. tyłek na alkantarze nie poci sie jak w full skórze. Boczki w alkantarze tez wyglądaja dużo lepiej, ale to oczywiście kwestia gustu. niektórzy mówią że ich denerwuje że sie alkatara czesze jak zamsz ale mi akurat to się podoba. Dla mnie same plusy, jak dobra cena i stan to tylko brac!!!!

Opublikowano

wymieniałem na alkantarę jakiś czas temu. powiem tak, w du*kę nie parzy jak skóra, ale mniej komfortowo jak na szmaciakach.

Nie wiem ile musi mieć nakulane fotel z alkantarą, żeby się machacił.. ? chyba, że ktoś wsiada i wysiada jak kurier co 1-2km to może :P

nic tylko brać :)

Opublikowano

Panowie potrzebne uchwyty kurtyn. Gdzie to można dostać bo w ASO tylko w komplecie z kurtynami.

Opublikowano

potrzebowałem ostatnio oring do przew. hamulcowego...tylko z zestawem za 70PLN :/ :facepalm:

Opublikowano

Panowie czy u was też tak jest że: klakson działa tylko przy włączonej stacyjce??

Opublikowano

Panowie czy u was też tak jest że: klakson działa tylko przy włączonej stacyjce??

u mnie też tak jest

Opublikowano

I u mienia :D

Opublikowano

Aha znaczy się że niczego nie zje......em :decayed: dzięki pany :hi:

Opublikowano

no kto jak kto ale Ty nie mogłeś :D

Opublikowano

Ktoś montował takie? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.