Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wejdzie, Kriss ma 9J ET 36 bodajze, opona 255/35 r20, więc wydaje mi sie, że mniejszy calarz felgi też podejdzie ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

No 20" celuje

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wejdzie, Kriss ma 9J ET 36 bodajze, opona 255/35 r20, więc wydaje mi sie, że mniejszy calarz felgi też podejdzie ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

No 20" celuje

Na spokojnie, u mnie siedzi 20" 9J ET35, więc ET37 bez problemu :)

Opublikowano

Wejdzie, Kriss ma 9J ET 36 bodajze, opona 255/35 r20, więc wydaje mi sie, że mniejszy calarz felgi też podejdzie ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

No 20" celuje

Na spokojnie, u mnie siedzi 20" 9J ET35, więc ET37 bez problemu :)

Ok wielki Dzięki

Opublikowano

Panowie, czy grzanie tylnej kanapy trzeba gdzieś zakodowac? Podpiąłem wszystko, błędu się doszukać nie mogę a kanapa grzeje do czasu wlaczenia zapłonu. Wlaczam zapłon, przestaje grzać

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Panowie, czy grzanie tylnej kanapy trzeba gdzieś zakodowac? Podpiąłem wszystko, błędu się doszukać nie mogę a kanapa grzeje do czasu wlaczenia zapłonu. Wlaczam zapłon, przestaje grzać

Montowałes sterowniki ? z tego co kojarze to nic nie kodujesz

Opublikowano

Tak, mam wersję z polifta czyli przyciski ii sterownik

Opublikowano

hmm no i tu pojawia sie pierwszy problem. kanapa jest przedliftowa i z tego co pamietam to tam nie bylo czujnika zajetosci. tylko dziwne ze ona grzeje (czy ktos siedzi czy nie) do czasu wlaczenia zaplonu. wlaczam zaplano, przestaje grzac, wylaczam, znowu zaczyna grzac

Opublikowano

hmm to tak jakby własnie brakowało jej informacji i tak na wszelki wypadek jest zapłon to grzeje nie ma to wyłacza zeby nie rozladować...

a zeby aby komuś pupcia nie zmarzła skoro grzana to w trybie awaryjnym lepiej niech grzeje non top..

Opublikowano

hmm to tak jakby własnie brakowało jej informacji i tak na wszelki wypadek jest zapłon to grzeje nie ma to wyłacza zeby nie rozladować...

a zeby aby komuś pupcia nie zmarzła skoro grzana to w trybie awaryjnym lepiej niech grzeje non top..

no wlasnie tylko ze jest odwrotnie - nie ma zaplonu to grzeje, jest zaplon - przestaje grzac :/

Opublikowano

a no joo :D

no to całkiem ni w pięć ni dziewięć .. piny dobrze ??

Opublikowano

przegladnalem wiazke i nie znalazlem bledow. zreszta ten schemat jakis mega skomplikowany nie jest. wiazke od sterownika do przyciskow kupilem oryginalna. dorabialem tylko ta czesc ktora laczy wtyczki z kanapy, doprowadza zasilanie oraz mase i idzie do komfortu - ciezko sie w tym pomylic. moze rzeczywiscie to kwestia samej kanapy i braku tych czujnikow zajetosci. sprobuje jakos zasymulowac ich obecnosc i zobaczymy czy to pomoze.

a teraz abstrahujac od mojej dziwnie grzejacej kanapy - podpialem CB i wywalilo bezpiecznik na kablu zasilajacym CB, zmienilem go a teraz widze ze przestaly mi dzialac wszystkie gniazda 12V w samochodzie - zapalniczka, schowed, przy tylnej kanapie i w bagazniku. w przedlifcie widze, ze kazde gniazdo mialo swoj bezpiecznik ale w polifcie nie moge tych bezpiecznikow znalezc. ktos ma jakis pomysl? jest jakis jeden wiekszy obslugujacy wszystkie te gniazda?

Opublikowano

Panowie, rzucicie fachowym okiem? Bo nie wiem czy w niedzielę się wyluzować, czy panikować :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329046-4096-z1;-czujpolozwalka-rozrzg40czujpolozwalu-korbg28/

Zluzuj majty :) umow sie do aso i niech poprawia ustawienie rozrzadu :) najczesciej to lekko przestawiony rozrzad :) a samemu nic nie czaruj Panie :)

Opublikowano

Panowie, rzucicie fachowym okiem? Bo nie wiem czy w niedzielę się wyluzować, czy panikować :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329046-4096-z1;-czujpolozwalka-rozrzg40czujpolozwalu-korbg28/

Zluzuj majty :) umow sie do aso i niech poprawia ustawienie rozrzadu :) najczesciej to lekko przestawiony rozrzad :) a samemu nic nie czaruj Panie :)

Kurna, postawiłem auto w garażu i boję się teraz odpalać :D Poczekam do poniedziałku i podlecę do mechanika. Jak ostatnio prosiłem go o osłuchanie silnika czy rozrząd nie obciera, to powiedział że nie ma najmniejszego sensu wymieniać łańcucha. Ciekawe co teraz powie :huh:

Opublikowano

przegladnalem wiazke i nie znalazlem bledow. zreszta ten schemat jakis mega skomplikowany nie jest. wiazke od sterownika do przyciskow kupilem oryginalna. dorabialem tylko ta czesc ktora laczy wtyczki z kanapy, doprowadza zasilanie oraz mase i idzie do komfortu - ciezko sie w tym pomylic. moze rzeczywiscie to kwestia samej kanapy i braku tych czujnikow zajetosci. sprobuje jakos zasymulowac ich obecnosc i zobaczymy czy to pomoze.

a teraz abstrahujac od mojej dziwnie grzejacej kanapy - podpialem CB i wywalilo bezpiecznik na kablu zasilajacym CB, zmienilem go a teraz widze ze przestaly mi dzialac wszystkie gniazda 12V w samochodzie - zapalniczka, schowed, przy tylnej kanapie i w bagazniku. w przedlifcie widze, ze kazde gniazdo mialo swoj bezpiecznik ale w polifcie nie moge tych bezpiecznikow znalezc. ktos ma jakis pomysl? jest jakis jeden wiekszy obslugujacy wszystkie te gniazda?

Ja dziś podłączałem wiązkę grzania tylnej kanapy, ale nie było nic do podłączenia do modułu komfortu, tyle że miałem od Q5 wiązkę. Jedyny przewód jaki do tyłu poleciał to zasilanie do bezpiecznika i bezpiecznik 30A. Poza tym moduł sterowania ( u nas jest pod tunelem a w Q5 jest z tyłu - tak też zostawiłem ) tutaj kostka z której przewody lecą do przycisków w tylnej cześci tunela i dwie kostki do kanapy. Jutro ciąg dalszy zabawy, ciekawe co z tego wyjdzie.

Opublikowano

a teraz abstrahujac od mojej dziwnie grzejacej kanapy - podpialem CB i wywalilo bezpiecznik na kablu zasilajacym CB, zmienilem go a teraz widze ze przestaly mi dzialac wszystkie gniazda 12V w samochodzie - zapalniczka, schowed, przy tylnej kanapie i w bagazniku. w przedlifcie widze, ze kazde gniazdo mialo swoj bezpiecznik ale w polifcie nie moge tych bezpiecznikow znalezc. ktos ma jakis pomysl? jest jakis jeden wiekszy obslugujacy wszystkie te gniazda?

w polifcie za wszystkie gniazda odpowiada sterownik J807 a za niego odpowiedzialny jest bezpiecznik nr2 (20A) w uchwycie bezpieczników -F- -SF2-

Bezpieczniki we wsporniku bezpieczników ST3 w uchwycie bezpieczników -F- -SF- (brązowy)

2vwcswo.png

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Dzięki góral, lecę do samochodu sprawdzić

bingo. jeszcze raz wielkie dzieki. swoja droga nie czaje dlaczego w samochodzie nie znajduje sie opis skrzynki z bezpiecznikami. w B7 to bylo

Opublikowano

Dzięki góral, lecę do samochodu sprawdzić

bingo. jeszcze raz wielkie dzieki. swoja droga nie czaje dlaczego w samochodzie nie znajduje sie opis skrzynki z bezpiecznikami. w B7 to bylo

to super,

tak z ciekawości to z Tobą się spotkałem jakiś miesiąc temu na stacji orlen na zakopiance?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.