Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiek ... dla mnie cały czas nr 1 ale w takim właśnie malowaniu jasnym, problem w tym że fabrycznych z odpowiednim ET do A4 w takiej wersji chyba nie ma ...

Miałem kiedyś dokładkę na 4 wydechy do zwykłego zderzaka, zamiennik jakis tuning ale bardzo ładna delikatna bez cudów wianków dyfuzorów, może więc warto poszukać.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzesiek ... dla mnie cały czas nr 1 ale w takim właśnie malowaniu jasnym, problem w tym że fabrycznych z odpowiednim ET do A4 w takiej wersji chyba nie ma ...

A ja widziałem takie fele na A4 :)

Na takim filmiku

Opublikowano

Coś namierzyć nie mogę ... nic trzeba spadać do pracy heh ale jeszcze polukam w wolnym czasie...

Opublikowano

no ale 9J i Et26 to raczej się nie zmieści.... :)

Opublikowano

No właśnie to jest nie sprawiedliwe, ja teraz mam 20" i 37 ET a i tak wydaje mi się za szeroko z tyłu ...

Opublikowano

no ale 9J i Et26 to raczej się nie zmieści.... :)

ale jak bym tak do końca nie odpuszczał tej konfiguracji :decayed: ja aktualnie jeżdżę na 20" 9J i ET 30 i powiem ze miejsce tam jeszcze jest :naughty:

i patrząc na konfigurator felg to musiałoby się to zmieścić :wink:

Edytowane przez Maniek@

Opublikowano

Hehe a jak się nie zmieści ... będzie buba :)

Opublikowano

hmm no tak ale jest ryzyko jest zabawa :P a tak poważnie too musiałbym to zmierzyć bo felga będzie tylko 4mm bardziej wysunięta wiec to nie tak dużo :jerk:

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu kostki do wiązki drzwi? chodzi mi o tę która się zapina na słupku (z zasuwką) ewentualnie jakąś starą wiązkę drzwi z tą kostką w rozsądnych pieniądzach

Opublikowano

Nie trzeba było wcześniej pisać, mam całe dwie instalacje to bym Ci wyrezał i pojechało by jedną paczuchą

Opublikowano

No dopiero dzisiaj połamałem kur.......mać :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Ale zaraz, bo ja mam wiązki z samochodu a Ty potrzebujesz z tej co jest w drzwiach tak ... to kurcze nie będę miał.

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu kostki do wiązki drzwi? chodzi mi o tę która się zapina na słupku (z zasuwką) ewentualnie jakąś starą wiązkę drzwi z tą kostką w rozsądnych pieniądzach

powinna być. daj dane do wysyłki na pw

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu kostki do wiązki drzwi? chodzi mi o tę która się zapina na słupku (z zasuwką) ewentualnie jakąś starą wiązkę drzwi z tą kostką w rozsądnych pieniądzach

powinna być. daj dane do wysyłki na pw

za późno już zamówiłem na aledrogo całą wiązkę piny mi tez potrzebne więc dwie pieczenie

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu kostki do wiązki drzwi? chodzi mi o tę która się zapina na słupku (z zasuwką) ewentualnie jakąś starą wiązkę drzwi z tą kostką w rozsądnych pieniądzach

powinna być. daj dane do wysyłki na pw

za późno już zamówiłem na aledrogo całą wiązkę piny mi tez potrzebne więc dwie pieczenie

Gites:)

Opublikowano

panowie powiedzcie mi czy fotele wyglądające jak s linowe tzn skora + materiał biała nic itp ale bez napisu s line to tosamo czy poprostu zwykły fotel tak obszyty :facepalm:

Opublikowano

To jest taki sam fotel tylko nie sygnowany logiem, moja siostrzyczka ma w Q5 czarne wnętrze, fotele jak w S-Line ale nie ma loga a fotele identyczne jak moje w A4, pełna elektryka i nie ma żadnej różnicy. Po prostu w salonie podczas konfigurowania tak było taniej niż cały pakiet S-Line a że Jej nei zależało na znaczku to wybór był oczywisty. Zresztą wszystkie te kubełkowe do A4, A5 czy Q5 mają identyczny kształt, czy to będzie skóra, pół skóra czy materiał. Inne są tylko komforty z wentylacją no i S czy RS ale to inna bajka.

Opublikowano

dokładnie mam takie u siebie są identyczne tylko przetłoczenia brak :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

a to dzięki za info

Opublikowano

W Q5 a A4 czy A5 jest całkiem inny fotel :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.