Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie ściągnij dystanse:D hehe a koła fajne zakładaj

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koła robią robotę :D jakie mają ET ??

Opublikowano

Kolo malina! moj faworyt od dłuższego czasu,ale cena za ori :facepalm: Jak tylko nie wziąłes ich z S5 tylko z b8 to będą miodzio

Opublikowano

chce ktoś jasny sufit B&O Avant

nie mam gdzie trzymać wiec zaraz wyląduje w śmietniku..

Opublikowano

koła robią robotę :D jakie mają ET ??

ET52, ale wejdzie na nie opona 215 lub 225 i do tego dystans by ładnie spasować z błotnikami oraz zmienić otwór centrujący. :)

Kolo malina! moj faworyt od dłuższego czasu,ale cena za ori :facepalm: Jak tylko nie wziąłes ich z S5 tylko z b8 to będą miodzio

Czemu tylko z B8 mogą być? Masz może nr kat takich do B8 bo te co oglądałem posiadają następujący: 8S0 601 025 Q

Opublikowano

to kolo jest najlepsze od a6 9J i et 37

Opublikowano

kodowanie radia wzielismy z mojego samochodu. ja mam B&O a tutaj nie ma wiec na pewno to jest do zmiany (ktos mi mowil, ze w przypadku B&O wylacza sie w radio wewnetrzny wzmacniacz). link do pelnego skanu ponizej:

https://www.dropbox.com/s/1fk4ltww6yaerik/Log-TKI-WAUZZZ8K8AA110200-16390km-10184mi.txt?dl=0

a gateway 19 w liscie instalacyjnej co jest tam zakodowane ?

tak wyglada lista z gateway'a

NNhTX0e.png

UM04wDx.png

0uUA3Z9.png

i jeszcze raz log:

https://www.dropbox.com/s/gexaf18dnx8qhvn/Log-TK-WAUZZZ8K8AA110200-16730km-10395mi.txt?dl=0

zastanawia mnie dlaczego przy kreceniu galka od glosnosci pojawia sie napis: chwilowo niedostepne

Opublikowano

to kolo jest najlepsze od a6 9J i et 37

Masz nr kat?

Otwór ma taki jak w B8, tj 66.1 ?

Opublikowano

chce ktoś jasny sufit B&O Avant

nie mam gdzie trzymać wiec zaraz wyląduje w śmietniku..

mam jeszcze czarne słupki s-line bagażnika...

Opublikowano

chce ktoś jasny sufit B&O Avant

nie mam gdzie trzymać wiec zaraz wyląduje w śmietniku..

mam jeszcze czarne słupki s-line bagażnika...

Te z głośnikami?

Opublikowano

niestety nie zwyklaki z głosnikami siedza u mnie :)

Opublikowano

Łeee, trudno. :)

Opublikowano

Ja mam z głośnikami do Avanta czarne ...

Opublikowano

Ja mam z głośnikami do Avanta czarne ...

Wiem Janusz, że masz wszystko. :)

Nie planuję w tej chwili wymiany nagłośnienia, kolega rozdaje za darmo to zapytałem. Ale dzięki za info. :)

Opublikowano

kodowanie radia wzielismy z mojego samochodu. ja mam B&O a tutaj nie ma wiec na pewno to jest do zmiany (ktos mi mowil, ze w przypadku B&O wylacza sie w radio wewnetrzny wzmacniacz). link do pelnego skanu ponizej:

https://www.dropbox.com/s/1fk4ltww6yaerik/Log-TKI-WAUZZZ8K8AA110200-16390km-10184mi.txt?dl=0

a gateway 19 w liscie instalacyjnej co jest tam zakodowane ?

tak wyglada lista z gateway'a

NNhTX0e.png

UM04wDx.png

0uUA3Z9.png

i jeszcze raz log:

https://www.dropbox.com/s/gexaf18dnx8qhvn/Log-TK-WAUZZZ8K8AA110200-16730km-10395mi.txt?dl=0

zastanawia mnie dlaczego przy kreceniu galka od glosnosci pojawia sie napis: chwilowo niedostepne

Jak RADIO i MMI jest zle zakodowane to tak sie dzieje

pasuje zrobic tez parametryzacje Gatewaya

RADIO 56 jest na pewno zle podlaczone anteny oraz brak wzmaka radia DAB

Opublikowano

Ja mam z głośnikami do Avanta czarne ...

Wiem Janusz, że masz wszystko. :)

Nie planuję w tej chwili wymiany nagłośnienia, kolega rozdaje za darmo to zapytałem. Ale dzięki za info. :)

Oj tam wszystko, czasem się trafi jakieś coś ciekawego to przytrzymam, jak co to pisz PW

Opublikowano

Jak RADIO i MMI jest zle zakodowane to tak sie dzieje

pasuje zrobic tez parametryzacje Gatewaya
RADIO 56 jest na pewno zle podlaczone anteny oraz brak wzmaka radia DAB

no dobra, a te bledy w RADIO 56 moga byc przyczyna tego, ze calosc nie gra? czy problem lezy w konfiguracji gateway'a?

Opublikowano

chce ktoś jasny sufit B&O Avant

nie mam gdzie trzymać wiec zaraz wyląduje w śmietniku..

Czym się różni sufit od B&O ? bo myślałem, że tylko tylnymi słupkami :huh:

Opublikowano

no tak słubkami :P

tylko czesto gesto sa zwyklaki :D:P

Opublikowano

Szukałem ostatnio takich słupków, ale chłopaki zbili mnie z tropu i kazali założyć czarny sufit :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.