Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AC-MB3 - chociaż widzę delikatne różnice

http://www.avusracing.it/avus_wheels/body.pe

a swoja drogą nie lepiej AF6

http://www.avusracing.it/avusproddet/body.pe?category=AF6

Edytowane przez amaradaar

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jak się nazywa model tej felgi

495533c1000d366fc8bb56c96e535989.jpg

marokański kwiat ;)

Opublikowano

Pany jak się nazywa model tej felgi

495533c1000d366fc8bb56c96e535989.jpg

wzór jest od RS3

11903835_1020488314650536_25071351368676

WRC ty miałeś takie ???

Opublikowano

Ta fela jest też montowana w RS6.

Opublikowano

Panowie przy ilu rozrząd sie wymienia w lifcie 2.0TDI 136KM ? :)

Oraz co myślicie o serwisowaniu po gwarancji dalej w ASO (auto z Niemiec)? Jest jakis sens poza historią serwisową?

Opublikowano

Panowie przy ilu rozrząd sie wymienia w lifcie 2.0TDI 136KM ? :)

Oraz co myślicie o serwisowaniu po gwarancji dalej w ASO (auto z Niemiec)? Jest jakis sens poza historią serwisową?

210 tys. ? :)

Opublikowano

Panowie, pytanie do tych co wymienili dwumase. Czy przed wymianą bądź po wymianie mieliście problem ze skrzypiącym pedałem sprzęgła? u mnie był przed wymianą i byłem pewien że się pozbęde problemu po wymianie,ale po tygodniu jazdy na nowej dwumasie skrzypi dalej, wymienione łozysko oporowe i kpl dwumasa.

Opublikowano

Może to Twoja noga skrzypi?

Opublikowano

endoportezy tez sie serwisuje ;)

Opublikowano

endoproteza serwisowana równo z dwumasą, także na pewno nie to ;)

Opublikowano

Panowie, pytanie do tych co wymienili dwumase. Czy przed wymianą bądź po wymianie mieliście problem ze skrzypiącym pedałem sprzęgła? u mnie był przed wymianą i byłem pewien że się pozbęde problemu po wymianie,ale po tygodniu jazdy na nowej dwumasie skrzypi dalej, wymienione łozysko oporowe i kpl dwumasa.

To chłopaki sa pomocni :grin:

Ja bym jeszcze to sprawdzil

http://www.arwit.pl/TDZamow.aspx?a=6284+000+143&b=0032&e=&k=&g=00234&p=&n=&t=1&towkod=&tab=1

Opublikowano

Oni widać za bardzo wzięli sobie słowa transita o pomaganiu nowym forumowiczom :D Może kubełka nie postawiłem na pierwszym spocie :eusathink:


Oni widać za bardzo wzięli sobie słowa transita o pomaganiu nowym forumowiczom :D Może kubełka nie postawiłem na pierwszym spocie :eusathink:

Sprawdzę jeszcze pompę i wysprzęglik.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

po gwarancji dalej w ASO (auto z Niemiec)?

No jako ze z Niemiec, to normalne ze aso, :)

Opublikowano

Pany jak się nazywa model tej felgi

495533c1000d366fc8bb56c96e535989.jpg

wzór jest od RS3

11903835_1020488314650536_25071351368676

WRC ty miałeś takie ???

Ja mam takie u siebie, ale nie ori ;)

Opublikowano

Czy takie ET jak w tej aukcji http://allegro.pl/nowe-oryg-kola-audi-a5-s5-rs5-20-rotor-felgi-i5607348518.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro wlezie do naszych A4, chyba słabo co ... Jak by załozyć opony 225 na 9 " felunek, ale to nadal tylko 26 ET, masakra trzeba by pod to A5 jakieś chyba hehe

Edytowane przez mumen

Opublikowano

Ktos próbował włożyć dokładkę tylnego zderzaka(spoiler) z S-line do zwykłego zderzaka? Czy nie ma opcji? Czy dokladka na 4 wydechy to w występuje tylko w zderzaku S-line i S4?

Opublikowano

Czy takie ET jak w tej aukcji http://allegro.pl/nowe-oryg-kola-audi-a5-s5-rs5-20-rotor-felgi-i5607348518.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro wlezie do naszych A4, chyba słabo co ... Jak by załozyć opony 225 na 9 " felunek, ale to nadal tylko 26 ET, masakra trzeba by pod to A5 jakieś chyba hehe

fela :kox: ta była kiedyś nr 1 dla mnie

Ktos próbował włożyć dokładkę tylnego zderzaka(spoiler) z S-line do zwykłego zderzaka?

Było to juz wielokrotnie omawiane ze nie pasuje :)

tu masz stronke firmy co ma takie juz przerobione........... no ale koszt ;)

http://finest-car-art.de/de/karosserieteile/audi/a4/a4-b8-8k

Czy dokladka na 4 wydechy to w występuje tylko w zderzaku S-line i S4?

w zwykłym nie zmieszcza sie rurki na 4 wydechy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.