Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, nie potrzebuje ktoś do B8 alufelg 16" na zimę w dobrych pieniądzach ? Felgi z mojej B8, marka ALUTEC, produkcja Niemiecka. Jak coś to PW. W razie czegoś mogę załatwić do tego dobre oponki na zimę.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba za małe, żeby tu nabywcę znalazły :P

Opublikowano

wszystko byle nie te projektory ;/ masakra.

Opublikowano

Chyba walnę sobie dekor wokół zegarów w piano :kox:

Opublikowano

Chyba walnę sobie dekor wokół zegarów w piano :kox:

ja mam ori polift piano u siebie. Robotę robi ! reszta lakierowany las.

jakby co to mam też komplet ori piano(w deskę z Q) jakby ktoś chciał ;)

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Ja mam aluminiową łuskę więc to zostanie :) a zrobić piano to dla mnie pikuś ;)

Chce ktoś KW INOX-a variant 1? :)


Chyba walnę sobie dekor wokół zegarów w piano :kox:

ja mam ori polift piano u siebie. Robotę robi ! reszta lakierowany las.

jakby co to mam też komplet ori piano(w deskę z Q) jakby ktoś chciał ;)

A cyknij fotkę jak to wygląda u Ciebie? :)

Opublikowano

Widzialem i slyszalem na zywo, furka potwor :kox:

Czytalem, ze ma byc nowy projekt, moze znowu postawi na Audi i wybierze RS7 lub S8 plus :naughty:

Opublikowano

Instalował ktoś u siebie dodatkowy filtr kabinowy o numerze 8KD819441 duże są korzyści czy zbędny w naszych polskich warunkach?

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

Tak lukałem na tego RS6 z bulbula i wpadły mi w oko czerwone pasy. Wiem że są firmy które to przerabiają, czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenie w tej materii ...

Opublikowano

Instalował ktoś u siebie dodatkowy filtr kabinowy o numerze 8KD819441 duże są korzyści czy zbędny w naszych polskich warunkach?

mozna to montowac jesli ktos parkuje na zewnatrz a zwłaszcza pod drzewami

Opublikowano

Panowie taka oslona alu pasuje PnP w miejsce zwyklej plastikowej czy musza do tego byc jakies dodatkowe wsporniki/mocowania?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5117322259

Opublikowano

jest taka osłona też do sedana ? ;D (chyba że taka też pasuje do każdej a4 b8?)

Opublikowano

Porównując ją ze zdjęciem zwyklej jest taka sama na oko. Mocowania w tych samych miejscach itp. Sam kształt od strony dolnego wypelnienia zderzaka tez wydaje sie być taki sam ale...

Opublikowano

Panowie, czy ktoś jest w stanie sprawdzić jaką średnice ma wyjście z turbo CAGA na wąż gumowy ? Dzięki :)

Opublikowano

panowie, potrzebuję taki element do gałki dorobić albo kupić nowy. ewentualnie jakieś pomysły jak to zregenerować? Już myślałem, żeby w piano pizgnąć ;>

aus5vrfj.jpg tiqoxodp.jpg

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

W piano ładnie będzie ładnie wygladać ale zetrze sie szybko, chyba ze lakiernik ma naprawde trwałe farby. co innego galwan który był, inna trwałość, ale wykonanie nieosiągalne.

Opublikowano

erqjmcxb.jpg

całość tak wygląda. Już obszyta tylko ten ring ;/

Opublikowano

to dekiel wziąłeś z innej gały a ring z innej? A jaki kolor plastiku jest pod spodem? Może w ogóle zdjąć chrom całkiem z tego pierścienia i będzie gitownie ;)


mam taką samą gałę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.