Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki, że tam nie ma co czyścić ;) Zobacz moje fotki rozebranego zamka: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Moja też... :P

nie odstawię, dopóki nie dostanę sima jako zadość uczynienie :grin:

Jakbyś oddał to program od Aligatora poszedłby się ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też... :P

nie odstawię, dopóki nie dostanę sima jako zadość uczynienie :grin:

Jakbyś oddał to program od Aligatora poszedłby się ... :P

Dlatego chce sima:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie potwierdzić czy zamek drzwi lewe przednie (kierowcy) jest z końcówka C, rok prod. 2009 rok model. 2010 samochodu, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł to sprawdzić. A tak dodatkowo ma ktoś na sprzedaż taki zamek? :decayed:

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A5 sa deski ( kokpit) skorzane , moze w pakiecie tez poduszka była :)

szkoda ze :

Nr. Katalogowy Części: - - -

eeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje nr katalogowe drzwi prawych przednich i tylnych do polifta z 2012r :)

Edytowane przez marek750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podejdzie to do mojego? http://allegro.pl/kierownica-audi-a4-a5-b8-s-line-lopatki-i5724274535.html

Nie za tanio cos?

Edytowane przez Marcin Kiwala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje nr katalogowe drzwi prawych przednich i tylnych do polifta z 2012r :)

Przednie - 8K0831052J

Tylne Avant - 8K9833052D

Tylne sedan - 8K5833052D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wspomoze ktos nr kratek halogenow do przedlifta pod slajnowy zderzak? Moze dodatkowo ma ktos na sprzedanie mocowania wewnetrzynych czujnikow PDC do grilla?

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.


A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.

A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

Kurde moglem wczesniej zapytac na forum. Teraz mam juz prawie wszystko oprocz tych nieszczesnych mocowan ktore wg ASO nie wystepuja osobno. Tylko w komplecie z grillem. W Etce tez tak jest napisane. Gdybys sie zlitowal nad kolega z forum i postanowil sprzedac te plasticzki to daj znac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić te mocowania od skody superb, albo od vw passata. Będą pasować idealnie. Ja kupiłem od polo chyba bo były 2x tańsze i tez były ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić te mocowania od skody superb, albo od vw passata. Będą pasować idealnie. Ja kupiłem od polo chyba bo były 2x tańsze i tez były ok.

Mowisz o tych obsadzeniach wklejanych od srodka czy o adapterkach wpinanych miedzy zeberka w grill?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o tych wklejanych, a teraz zauwazyłem że chyba szukasz tych z grilla. :facepalm:

Ja jak montowałem kupiłem je używki , było ich troche swego czasu na aledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.

A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

A zamawial zamawial jakos 50 zeta sztuka ;)

Kolega Simon_75 zrobil piekny temat na to :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314081-upgrade-czujnikow-pdc-przod-2008-2012-schemat/

ps tym wspaniałym z aso.. prześlij pozdrowienia od klubu :decayed:

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.

A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

A zamawial zamawial jakos 50 zeta sztuka ;)

Kolega Simon_75 zrobil piekny temat na to :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314081-upgrade-czujnikow-pdc-przod-2008-2012-schemat/

ps tym wspaniałym z aso.. prześlij pozdrowienia od klubu :decayed:

Dokladnie tak zrobię, jutro zadzwonie zamówić to pozdrowie ich. Kurde czlowiek zadaje pytanie o cos a na forum jest pelno info. Ale tak to jest jak sie zmienia auto i trzeba sie każdego forum uczyc od nowa. Pierw a3-club.net pozniej vwgolfv teraz czas zeby ogarnąć to forum ;-) Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...