Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem jest taki, że tam nie ma co czyścić ;) Zobacz moje fotki rozebranego zamka: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja też... :P

nie odstawię, dopóki nie dostanę sima jako zadość uczynienie :grin:

Jakbyś oddał to program od Aligatora poszedłby się ... :P

Opublikowano

Moja też... :P

nie odstawię, dopóki nie dostanę sima jako zadość uczynienie :grin:

Jakbyś oddał to program od Aligatora poszedłby się ... :P

Dlatego chce sima:p

Opublikowano

Jest ktoś w stanie potwierdzić czy zamek drzwi lewe przednie (kierowcy) jest z końcówka C, rok prod. 2009 rok model. 2010 samochodu, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł to sprawdzić. A tak dodatkowo ma ktoś na sprzedaż taki zamek? :decayed:

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

w A5 sa deski ( kokpit) skorzane , moze w pakiecie tez poduszka była :)

szkoda ze :

Nr. Katalogowy Części: - - -

eeeeeeeeeeeeeee

Opublikowano

Koledzy potrzebuje nr katalogowe drzwi prawych przednich i tylnych do polifta z 2012r :)

Edytowane przez marek750

Opublikowano

Koledzy potrzebuje nr katalogowe drzwi prawych przednich i tylnych do polifta z 2012r :)

Przednie - 8K0831052J

Tylne Avant - 8K9833052D

Tylne sedan - 8K5833052D

Opublikowano

Panowie wspomoze ktos nr kratek halogenow do przedlifta pod slajnowy zderzak? Moze dodatkowo ma ktos na sprzedanie mocowania wewnetrzynych czujnikow PDC do grilla?

Edytowane przez piotrekb_tt

Opublikowano

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.


A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

Opublikowano

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.

A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

Kurde moglem wczesniej zapytac na forum. Teraz mam juz prawie wszystko oprocz tych nieszczesnych mocowan ktore wg ASO nie wystepuja osobno. Tylko w komplecie z grillem. W Etce tez tak jest napisane. Gdybys sie zlitowal nad kolega z forum i postanowil sprzedac te plasticzki to daj znac :)
Opublikowano

Możesz kupić te mocowania od skody superb, albo od vw passata. Będą pasować idealnie. Ja kupiłem od polo chyba bo były 2x tańsze i tez były ok.

Opublikowano

Możesz kupić te mocowania od skody superb, albo od vw passata. Będą pasować idealnie. Ja kupiłem od polo chyba bo były 2x tańsze i tez były ok.

Mowisz o tych obsadzeniach wklejanych od srodka czy o adapterkach wpinanych miedzy zeberka w grill?
Opublikowano

Mówie o tych wklejanych, a teraz zauwazyłem że chyba szukasz tych z grilla. :facepalm:

Ja jak montowałem kupiłem je używki , było ich troche swego czasu na aledrogo.

Opublikowano

Dokladnie. Teraz juz mam numer od wrclaguna wiec jutro zamawiam ;-)

Opublikowano

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.

A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

A zamawial zamawial jakos 50 zeta sztuka ;)

Kolega Simon_75 zrobil piekny temat na to :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314081-upgrade-czujnikow-pdc-przod-2008-2012-schemat/

ps tym wspaniałym z aso.. prześlij pozdrowienia od klubu :decayed:

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Mam mocowania czujników, ale w komplecie z wiązką PDC przód, czujkami i modułem 8 kanałowym ... :) Czyli wszystko aby dołożyć PDC do przodu.

A chyba Amaradar zamawiał nowe mocowania w ASO, podpytaj jaka cena, moze to nie drogie i nie warto szukać uzywki ...

A zamawial zamawial jakos 50 zeta sztuka ;)

Kolega Simon_75 zrobil piekny temat na to :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314081-upgrade-czujnikow-pdc-przod-2008-2012-schemat/

ps tym wspaniałym z aso.. prześlij pozdrowienia od klubu :decayed:

Dokladnie tak zrobię, jutro zadzwonie zamówić to pozdrowie ich. Kurde czlowiek zadaje pytanie o cos a na forum jest pelno info. Ale tak to jest jak sie zmienia auto i trzeba sie każdego forum uczyc od nowa. Pierw a3-club.net pozniej vwgolfv teraz czas zeby ogarnąć to forum ;-)

Edytowane przez piotrekb_tt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.