Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis z ciekawosci zagladnalem sobie do ksiazki serwisowej zeby cos zobaczyc i na samym koncu ksiazki jest napisane, ze byly dwie akcje serwisowe w tym aucie, ale nie moge w internecie znalezc co bylo robione, moze ktos z was wie?

pierwsze to 26F4 a drugie to 60A9

:)

Sprawdz na tej stronce moze cos wyskoczy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313639-akcje-serwisowe-naszych-audi-po-vin/#entry4431103

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis z ciekawosci zagladnalem sobie do ksiazki serwisowej zeby cos zobaczyc i na samym koncu ksiazki jest napisane, ze byly dwie akcje serwisowe w tym aucie, ale nie moge w internecie znalezc co bylo robione, moze ktos z was wie?

pierwsze to 26F4 a drugie to 60A9

:)

Sprawdz na tej stronce moze cos wyskoczy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313639-akcje-serwisowe-naszych-audi-po-vin/#entry4431103

Wlasnie to znalazlem jak w google szukalem ale nic nie wyskoczylo

Opublikowano

Siema,

Da sie rozpoznac czy ten zestaw foteli jest z przed czy polifta?

http://allegro.pl/a4-b8-kombi-fotele-kanapa-czarna-polskora-s-line-i5658448816.html

O ile mnie moje stare oczy nie mylą, to przed lift ?

Opublikowano

Jak twe stare oczy to dostrzegly? Czym sie roznia od polift?

Opublikowano

Siema,

Da sie rozpoznac czy ten zestaw foteli jest z przed czy polifta?

http://allegro.pl/a4-b8-kombi-fotele-kanapa-czarna-polskora-s-line-i5658448816.html

Dzwon do gostka bo druga aukcja jest do sedana a fotki moga byc poglądowe :)

http://allegro.pl/a4-b8-sedan-fotele-kanapa-czarna-polskora-s-line-i5667401328.html

Opublikowano

Pomijajac te aukcje. Czy w polskorach w podlokietnikach byly wysuwane trzymajki na kubki (chyba mowicie na to Mcdonaldy?) Jeszcze takiego nie widzialem na allegro.

A tak btw czy fotele prze/polift beda kompatybilne do mojego polifta, czy bedzie trzeba duzo kombinowac z montazem?

Edytowane przez Marcin Kiwala

Opublikowano

:)

a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe? ;)

Opublikowano

Dzis z ciekawosci zagladnalem sobie do ksiazki serwisowej zeby cos zobaczyc i na samym koncu ksiazki jest napisane, ze byly dwie akcje serwisowe w tym aucie, ale nie moge w internecie znalezc co bylo robione, moze ktos z was wie?

pierwsze to 26F4 a drugie to 60A9

:)

Sprawdz na tej stronce moze cos wyskoczy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313639-akcje-serwisowe-naszych-audi-po-vin/#entry4431103

Akcja serwisowa 60A9 jest związana z panoramicznym dachem. Tu możesz poczytać

http://www.motor-talk.de/forum/aktion-60a9-tpi-panorama-glasdach-t2957162.html

Opublikowano

A tak po Polsku to po prostu zrobili cos zeby nie przeciekal czy jak? Bo jakos Niemiecki to nie moj jezyk :D

Opublikowano

Bylem autkiem u alligatora:D 202,3km i 411,3 njutonow. Petardaa!

a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe? ;)

Będziesz musiał kupić uchwyt do selfie i wsio bedzie pod ręką haha

Opublikowano

Pomijajac te aukcje. Czy w polskorach w podlokietnikach byly wysuwane trzymajki na kubki (chyba mowicie na to Mcdonaldy?) Jeszcze takiego nie widzialem na allegro.

A tak btw czy fotele prze/polift beda kompatybilne do mojego polifta, czy bedzie trzeba duzo kombinowac z montazem?

Jest inna wtyczka od airbag'ów. Reszta jest taka sama

Opublikowano

Bylem autkiem u alligatora:D 202,3km i 411,3 njutonow. Petardaa!

:)

a swoja droga sieganie do wyswietlacza w tym miejscu nie bedzie zbyt klopotliwe? ;)

Będziesz musiał kupić uchwyt do selfie i wsio bedzie pod ręką haha

albo klucz do kół w boczku drzwi trzeba będzie wozić:D

Opublikowano

Pomijajac te aukcje. Czy w polskorach w podlokietnikach byly wysuwane trzymajki na kubki (chyba mowicie na to Mcdonaldy?) Jeszcze takiego nie widzialem na allegro.

A tak btw czy fotele prze/polift beda kompatybilne do mojego polifta, czy bedzie trzeba duzo kombinowac z montazem?

Tak ja mam polskory tzw pakiet sport i mam mc ;)

Opublikowano

Pomijajac te aukcje. Czy w polskorach w podlokietnikach byly wysuwane trzymajki na kubki (chyba mowicie na to Mcdonaldy?) Jeszcze takiego nie widzialem na allegro.

A tak btw czy fotele prze/polift beda kompatybilne do mojego polifta, czy bedzie trzeba duzo kombinowac z montazem?

Tak ja mam polskory tzw pakiet sport i mam mc ;)

aaaa zapomnialem dopisac wczoraj - ja w poprzednich fotelach (sporty cale materialowe) tez mialem McDonaldy.

Opublikowano

Panowie ... Posiadam audiczkę na gwincie TA Technix (kupione z takim zestawem). Mam problem podczas skrecania itp, bo slyszę tak jakby stukanie/przekrecanie się sprezyny na zakretach. Problem pojawił się jak ruszyłem gwintem w momencie kiedy podniosłem auto o pare cm. Oczywiście mowa tu tylko o przednim zawieszeniu. Czy sprezyna powinna byc tak osadzona aby nie wydobywały się jakieś dziwne odlosy czy jak ? Bo jakby nie było jest to zapewne nic normalnego. Jakies rady/sugestie ? Już nie mam na to siły...

Opublikowano

Panowie ... Posiadam audiczkę na gwincie TA Technix (kupione z takim zestawem). Mam problem podczas skrecania itp, bo slyszę tak jakby stukanie/przekrecanie się sprezyny na zakretach. Problem pojawił się jak ruszyłem gwintem w momencie kiedy podniosłem auto o pare cm. Oczywiście mowa tu tylko o przednim zawieszeniu. Czy sprezyna powinna byc tak osadzona aby nie wydobywały się jakieś dziwne odlosy czy jak ? Bo jakby nie było jest to zapewne nic normalnego. Jakies rady/sugestie ? Już nie mam na to siły...

Witam

Mam też cały zestaw TA Technix u mnie jest tak że jak auto postoi to przy ruszaniu i pierwszych paru km słychać skrzypienie z prawej strony. Na postoju przy wciskaniu ręcznie prawej strony tak jak by amortyzator wydawał dziwne dźwięki. Po przejechaniu paru km wszystko ucicha do ponownego postoju. Dodam że wszystko było nowe. Byłem na diagnostyce i wszystko sztywne zero luzu. Sam już nie wiem co to może być chyba ten typ tak ma :(

Jeżeli chodzi o sprężyny to też czasem jest słyszalne stukniecie ale to przy gwałtownym ruszaniu ze skręconymi kołami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.