Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamawialem te listwy w styczniu. w krakowie u Bełta były na drugi dzien

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zgadza się, zawsze tak było, niestety teraz Polska jest królikiem doświadczalnym wdrażania nowego systemu i opoźnienia są jak pisze kolega za***iste, ja czekam na moduł już prawie dwa miechy i nikt nie potrafi powiedzieć kiedy dotrze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jaki moduł, że tak z ciekawości zapytam?

Opublikowano

Do aktywnego wydechu, takiego z głośnikami [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja czekam na dwie wtyki ponad 2 tygodnie :facepalm: robili w ASO aktulizacje oprogramowania
Poznać przeniosił magazyny i stad ten bałagan :)

Opublikowano

Tak, wiem. Po rabacie nawet 245zl problem tylko w tym ze przez magazyn w poznaniu aso ma za***iste opóźnienia w zamawianiu czesci z niemiec. W Aso nie sa w stanie mi powiedziec ile to potrwa a na dniach bede malowal przedni zderzak i chcialem to zrobic razem z listwami.

mnie szły listwy z niemiec i czekałem niecały tydzień. aso w piątek zamówiło a chyba w środę odbierałem.

Opublikowano

Tak, wiem. Po rabacie nawet 245zl problem tylko w tym ze przez magazyn w poznaniu aso ma za***iste opóźnienia w zamawianiu czesci z niemiec. W Aso nie sa w stanie mi powiedziec ile to potrwa a na dniach bede malowal przedni zderzak i chcialem to zrobic razem z listwami.

mnie szły listwy z niemiec i czekałem niecały tydzień. aso w piątek zamówiło a chyba w środę odbierałem.
A cena jaka?
Opublikowano

Tak, wiem. Po rabacie nawet 245zl problem tylko w tym ze przez magazyn w poznaniu aso ma za***iste opóźnienia w zamawianiu czesci z niemiec. W Aso nie sa w stanie mi powiedziec ile to potrwa a na dniach bede malowal przedni zderzak i chcialem to zrobic razem z listwami.

no niestety francja odmówiła niemcy tez to w polsce przetestujemy nowy system....

tak około 5 dni teraz się ciągnie z Poznania....

a z niemiec to mi szło dwa tygle...

teraz też czekam na dwie wtyki tydzien...

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Tak, wiem. Po rabacie nawet 245zl problem tylko w tym ze przez magazyn w poznaniu aso ma za***iste opóźnienia w zamawianiu czesci z niemiec. W Aso nie sa w stanie mi powiedziec ile to potrwa a na dniach bede malowal przedni zderzak i chcialem to zrobic razem z listwami.

mnie szły listwy z niemiec i czekałem niecały tydzień. aso w piątek zamówiło a chyba w środę odbierałem.
A cena jaka?

coś koło 600zł. nie pamiętam dokładnie

Tak, wiem. Po rabacie nawet 245zl problem tylko w tym ze przez magazyn w poznaniu aso ma za***iste opóźnienia w zamawianiu czesci z niemiec. W Aso nie sa w stanie mi powiedziec ile to potrwa a na dniach bede malowal przedni zderzak i chcialem to zrobic razem z listwami.

no niestety francja odmówiła niemcy tez to w polsce przetestujemy nowy system....

tak około 5 dni teraz się ciągnie z Poznania....

a z niemiec to mi szło dwa tygle...

teraz też czekam na dwie wtyki tydzien...

zamawialem miesiąc temu więc może jeszcze było wszystko po staremu i niczego nie testowali. wspominał mi tylko o przenoszeniu magazynu w Poznaniu

Opublikowano

panowie, ma ktoś na sprzedaż wkłady grzane do luster, asferyczne, do sedana przedliftowego (2008), ori??

Opublikowano

panowie, ma ktoś na sprzedaż wkłady grzane do luster, asferyczne, do sedana przedliftowego (2008), ori??

Wkładaj polifty od razu. Jaki masz kolor auta? Mam troche tych obudów. Po 100 dam ci kompletne lustro 6pin

Opublikowano

No tak, listewki na progi podrożały, zamawiałem za 540 komplet a teraz to powyżej 600 wychodzi, podobnie jak sprawdzałem 2 miechy temu halogen S-Line jak pamiętam był prawie stówkę tańszy niż teraz. Co do opóźnień to kiedyś było zawsze na drugi dzień rano, teraz w zeszły poniedziałek zamówiłem podpory przednich błotników, czekałem do piątku z uziemionym autem i nic. W sobotę pojechałem do chłopa z częściami i nabyłem używki hehe. ASO jak tak dalej będzie działało to się będzie rynek wtórny zacieszał ... wiadomo jak to się skończy ... łańcuch, kłóda i do drzewa za felgę fury przypiąc trzeba.

Edytowane przez mumen

Opublikowano

No tak, listewki na progi podrożały, zamawiałem za 540 komplet a teraz to powyżej 600 wychodzi, podobnie jak sprawdzałem 2 miechy temu halogen S-Line jak pamiętam był prawie stówkę tańszy niż teraz. Co do opóźnień to kiedyś było zawsze na drugi dzień rano, teraz w zeszły poniedziałek zamówiłem podpory przednich błotników, czekałem do piątku z uziemionym autem i nic. W sobotę pojechałem do chłopa z częściami i nabyłem używki hehe. ASO jak tak dalej będzie działało to się będzie rynek wtórny zacieszał ... wiadomo jak to się skończy ... łańcuch, kłóda i do drzewa za felgę fury przypiąc trzeba.

Przecież części są z aut potestowych :polew:

Opublikowano

panowie, ma ktoś na sprzedaż wkłady grzane do luster, asferyczne, do sedana przedliftowego (2008), ori??

Wkładaj polifty od razu. Jaki masz kolor auta? Mam troche tych obudów. Po 100 dam ci kompletne lustro 6pin

Ja bym przygarnął grzane jak masz :)

Opublikowano

Panowie, jak jest z rezaniem w BMW? Chodzi mi o kodowania, ochronę komponentu itp.

Opublikowano

Nie ma ktoś przypadkiem klosza od prawego halogenu na zbyciu.

A druga sprawa jak się go zmienia? Mój miał spotkanie z kamykiem na drodze ;)

Opublikowano

Ktoś poda numer części takiego grilla? :naughty:

12088377_1653731908245095_35363562494599


Panowie, jak jest z rezaniem w BMW? Chodzi mi o kodowania, ochronę komponentu itp.

Droga impreza z tego co słyszałem.

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

A jak szukam obudów lusterek czarnych pod asystenta, ma ktoś bo nie chce mi się moich malować ?

Opublikowano

Nie ma ktoś przypadkiem klosza od prawego halogenu na zbyciu.

A druga sprawa jak się go zmienia? Mój miał spotkanie z kamykiem na drodze ;)

Żeby zmienić klosz, trzeba lampę do piekarnika na 100 stopni i 15 minut :decayed: Klej się nagrzeje, puści i wtedy po prostu go zdejmujesz. Ale IMO chyba lepiej kupić drugą lampę, bo może być nieszczelny po takim klejeniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.