Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, podrzuci ktoś fabryczne kodowanie tylnych lamp neon do polifta w sedanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o podpowiedź jak zdemontować obudowę sterownika silnika?? Nie mogę nigdzie znaleźć:/

Muszę dostać się do pompy sprzęgła.

Proszę o pomoc

tylko takie fotki mam :)

pdc56.jpg

pdc55.jpg

pdc25.jpg

Dzięki ale bardziej chodzi mi o to jak wymontować sterownik silnika który jest w tej obudowie i w kieszeni.

Na pewno muszę odłączyć akumulator. Jak ktoś z forumowiczów wymieniał pompę sprzęgła to proszę o pomoc.

Czy po wymianie pompki muszę odpowietrzyć układ jak tak to gdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konfigurator na oficjalnej stronie Audi dla A4 to już dla wersji B9 ? na to wygląda bo ACC w B9 idzie już z dwoma radarami

Widzę parę nowości Active Line Assist, System rozpoznawanie znaków drogowych, Park Assist, Top View, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konfigurator na oficjalnej stronie Audi dla A4 to już dla wersji B9 ? na to wygląda bo ACC w B9 idzie już z dwoma radarami

Widzę parę nowości Active Line Assist, System rozpoznawanie znaków drogowych, Park Assist, Top View, itp

tak B9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś już widział nowe A4 u nas w salonie ... trzeba się na jakąś próbną jazdę umówić, najlepiej na cały dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś już widział nowe A4 u nas w salonie ... trzeba się na jakąś próbną jazdę umówić, najlepiej na cały dzień :)

rybnik ma mieć pod koniec października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w nocy około 23 - 24 przejeżdżałem obok nowego salonu Audi przy trójmiejskiej obwodnicy to mnóstwo światłe, jakieś czerwone błyski i rozświetlone wszystko a w środku cała masa typów w gajerach, coś tram się ciekawego działo, środek nocy może jakieś nowe modele zjechały ...


Macie Panowie jakieś dobre info gdzie zakupić cały rozrząd do 2.0 TDI (CAGA) ... jakieś sprawdzone źródło w dobrej cenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w nocy około 23 - 24 przejeżdżałem obok nowego salonu Audi przy trójmiejskiej obwodnicy to mnóstwo światłe, jakieś czerwone błyski i rozświetlone wszystko a w środku cała masa typów w gajerach, coś tram się ciekawego działo, środek nocy może jakieś nowe modele zjechały ...

Macie Panowie jakieś dobre info gdzie zakupić cały rozrząd do 2.0 TDI (CAGA) ... jakieś sprawdzone źródło w dobrej cenie ...

też widziałem tą imprezę. chciałem się przyjrzeć, ale za szybko grzałem :P

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w nocy około 23 - 24 przejeżdżałem obok nowego salonu Audi przy trójmiejskiej obwodnicy to mnóstwo światłe, jakieś czerwone błyski i rozświetlone wszystko a w środku cała masa typów w gajerach, coś tram się ciekawego działo, środek nocy może jakieś nowe modele zjechały ...

Macie Panowie jakieś dobre info gdzie zakupić cały rozrząd do 2.0 TDI (CAGA) ... jakieś sprawdzone źródło w dobrej cenie ...

też widziałem tą imprezę. chciałem się przyjrzeć, ale za szybko grzałem :P

Było oficjalne otwarcie Audi Centrum Gdańsk

Edytowane przez waldih1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym tworze :D

http://allegro.pl/felgi-japan-racing-jr11-18x8-5-ml40-nissan-octavia-i5126010668.html

nie chodzi mi o model a raczej czy ten japan racing to coś warte jest .. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis z ciekawosci zagladnalem sobie do ksiazki serwisowej zeby cos zobaczyc i na samym koncu ksiazki jest napisane, ze byly dwie akcje serwisowe w tym aucie, ale nie moge w internecie znalezc co bylo robione, moze ktos z was wie?

pierwsze to 26F4 a drugie to 60A9

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

W reklamce pan mówi że wszystkie komponety są idealnie spasowane wyglądem do reszty auta :facepalm: :facepalm: nie wydaje mnie się, całkiem inna stylistyka i pierwsze co się rzuca w oczy to kwadratowe pierdołki w radio o pokrętle nawet nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wcale nie pasuje.

a zwróciłes uwagę na tą dziwną nakładkę na ekran??? :facepalm: :facepalm: wyglada jak wklejone z trabanta coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wcale nie pasuje.

a zwróciłes uwagę na tą dziwną nakładkę na ekran??? :facepalm: :facepalm: wyglada jak wklejone z trabanta coś :decayed:
Mozna maznąć w piano:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...