Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten z aso z logo Audi to niestety Boge i Sachs ich w życiu z jakością i solidnością nie dogoni.

http://www.autoamortyzatory.com/boge/

Owszem Sachs to ta sama firma ale syf niemiłosierny.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć!

zmieniam turbawne na caha oraz icka na 3.0. przy wymianie IC muszę też wymieniać przewody kompletne czy tylko elastyczne przejścia zastosować jakieś?

i druga sprawa. Tuner ma termin dopiero na połowę października. Mogę tak jeździć bez starchu, że się wysra mi ta nowa turbawka?

Opublikowano

Panowie, gdzie mogę dorwać polski soft VCDS'a poza kupnem go z kabelkiem?

Opublikowano

cześć!

zmieniam turbawne na caha oraz icka na 3.0. przy wymianie IC muszę też wymieniać przewody kompletne czy tylko elastyczne przejścia zastosować jakieś?

i druga sprawa. Tuner ma termin dopiero na połowę października. Mogę tak jeździć bez starchu, że się wysra mi ta nowa turbawka?

ja jeżdżę już tak z miesiąc jak nie dwa i przeleciałem ze 2 tysiaki km i nic się nie dzieje zresztą pytałem dwóch tunerów i mowili zgodnie nic się nei stanie nawet lepiej bo będzie pewne że turbawka zdrowa :)

co do ICka to z tego co wiem da się założyć na węże które mamy ciężko ale się da :)

Opublikowano

Panowie, gdzie mogę dorwać polski soft VCDS'a poza kupnem go z kabelkiem?

Jesli mówisz o legalu to na stronie Rosstecha

Opublikowano

cześć!

zmieniam turbawne na caha oraz icka na 3.0. przy wymianie IC muszę też wymieniać przewody kompletne czy tylko elastyczne przejścia zastosować jakieś?

i druga sprawa. Tuner ma termin dopiero na połowę października. Mogę tak jeździć bez starchu, że się wysra mi ta nowa turbawka?

ja jeżdżę już tak z miesiąc jak nie dwa i przeleciałem ze 2 tysiaki km i nic się nie dzieje zresztą pytałem dwóch tunerów i mowili zgodnie nic się nei stanie nawet lepiej bo będzie pewne że turbawka zdrowa :)

co do ICka to z tego co wiem da się założyć na węże które mamy ciężko ale się da :)

turbawa musi być zdrowa, bo nóweczka :banan: IC też w sumie :decayed:

Pomogłeś mi i rozwiałeś wszelkie wątpliwości :)!

a jak już przy temacie, to czuć różnicę w mocy?

Panowie, gdzie mogę dorwać polski soft VCDS'a poza kupnem go z kabelkiem?

Jesli mówisz o legalu to na stronie Rosstecha

raczej o klonie kolega mówi :P

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Panowie, gdzie mogę dorwać polski soft VCDS'a poza kupnem go z kabelkiem?

VCDS możesz ściągnąć za darmo: http://vcds.pl/index.php?mod=site&id=15

Inna sprawa, że bez legalnego kabelka (legalnie) nie zabangla ;)

Opublikowano

a jak już przy temacie, to czuć różnicę w mocy?

mówili że może być "gorzej" "tak samo" "lepiej", ja czuje może ciut żwawsze albo moja głowa tak sobie wmawia :D

generalnie mozna powiedzieć zdecydowanie bliżej "tak samo" :D

Opublikowano

oraz icka na 3.0. przy wymianie IC muszę też wymieniać przewody kompletne czy tylko elastyczne przejścia zastosować jakieś?


Nie wiem jak jest w dieslu, ale w Pb zwykly jest P&P a BiT trzeba modzic(zawieszenie P&P).



co do ICka to z tego co wiem da się założyć na węże które mamy ciężko ale się da
Trzeba ostroznie zeszlifowac wewnetrzny kant na wezu. Inaczej bedziesz sie meczyc.
Opublikowano

zupełnie nie rozumiem po co przepłacac za nowy skoro za 150PLN można kupic używke w idealnym stanie, ostatnio taki nabyłem :)

Opublikowano

Troszkę ich przeglądnąłem i średnio fajnie większość wygląda :/

Opublikowano

montowałeś już? wchodzi u ciebie P&P na stare węże?

Opublikowano

może głupie pytanie, czy jest sens montować sam ic i czy będzie odczuwalna jakaś różnica? oczywiście na plus?

Opublikowano

montowałeś już? wchodzi u ciebie P&P na stare węże?

stoi na warsztacie. Narazie nie dzwonią więc chyba jest ok :P

może głupie pytanie, czy jest sens montować sam ic i czy będzie odczuwalna jakaś różnica? oczywiście na plus?

możliwe, ale tylko w gorące dni.

Opublikowano

może głupie pytanie, czy jest sens montować sam ic i czy będzie odczuwalna jakaś różnica? oczywiście na plus?

możliwe, ale tylko w gorące dni.

tak też przypuszczałem :hi: są widoki na lampy?

Opublikowano

może głupie pytanie, czy jest sens montować sam ic i czy będzie odczuwalna jakaś różnica? oczywiście na plus?

możliwe, ale tylko w gorące dni.

tak też przypuszczałem :hi: są widoki na lampy?

póki co nic :(

Opublikowano

Jakie lampy? :> Moze podepne się pod jakiegos deala?;) z innej beki, udało się komuś zakodować servotronic do MCE z końcówka 063M?

Edytowane przez edraven

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.