Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować?

Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html

Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla ;)

Super, dzięki! :hi:

Jaką szerokość kupić? A i jeszcze jedno, okleję grila jednym kawałkiem, czy trzeba ciąć i pasować?

Zmierz jakie wymiary ma grill i napisz do nich, że potrzebujesz taki kawałek ;)

Jednym kawałkiem, środek zostanie odpadem :P Folia ma kanaliki więc nie zostanie Ci powietrze :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Posiadam cały Beżowy (kamut) środek na sprzedaż , na elementy , jeśli ktoś coś proszę PW.

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować?

Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html

Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla ;)

Super, dzięki! :hi:

Jaką szerokość kupić? A i jeszcze jedno, okleję grila jednym kawałkiem, czy trzeba ciąć i pasować?

Zmierz jakie wymiary ma grill i napisz do nich, że potrzebujesz taki kawałek ;)

Jednym kawałkiem, środek zostanie odpadem :P Folia ma kanaliki więc nie zostanie Ci powietrze :)

Aaa, już łapie. Myślałem, że kupuje się pasek i okleja dookoła.

Opublikowano

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Opublikowano

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Proszę ;)

8K0698221

Opublikowano

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Proszę ;)

8K0698221

to za sztukę cena tak?

pany!

ile mogę wołać za obudowy z S4 polift z side assist???

Opublikowano

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Proszę ;)

8K0698221

Dzięki Grzesiu :P:D

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Proszę ;)

8K0698221

to za sztukę cena tak?

pany!

ile mogę wołać za obudowy z S4 polift z side assist???

kurcze nazwane jako zestaw naprawczy była by szansa że za 2szt.. ale jak znam niestety życie to jednak będize za sztuke pewnie....

hmmm za same gole obudowy z diodami ?.. no ja bym dał od 400zł - 600zł

Opublikowano

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Proszę ;)

8K0698221

ETKA pisze ze to zestaw naprawczy - 2 szt. cena 131 pln

Dziwne :eusathink:

Opublikowano

nie dziwne tylko rewelacyjneee :D

do sklepu bo znów jak od b7 sie z 5 zloty zmieni na 130/szt :D

tylko szkoda kuwa że dostawy leżą dramatem teraz :((((

Opublikowano

nie dziwne tylko rewelacyjneee :D

do sklepu bo znów jak od b7 sie z 5 zloty zmieni na 130/szt :D

tylko szkoda kuwa że dostawy leżą dramatem teraz :((((

Nie tylko z B7. W s3 8p z tymi blaszkami na zaciski tez odwalili taki manewr.
Opublikowano

no no golf R to samo generalnie były po parę złoty a teraz kupa.

Opublikowano

Pytanko: przyciski multifunkcji są takie same w kierownicy cztero i trzyramiennej? Chodzi mi o całość oczywiście :hi:

Opublikowano

Nowe blaszki 130 pln

Grzesiu daj number tego ?? poproszę :D

Proszę ;)

8K0698221

ETKA pisze ze to zestaw naprawczy - 2 szt. cena 131 pln

Dziwne :eusathink:

Trzeba zamówić i sprawdzić :naughty:

tylko szkoda kuwa że dostawy leżą dramatem teraz :((((

No właśnie jakąś inwenturę mają? Bo zamawiałem dziś kratkę do zderzaka i dopiero na następny tydzień... :/

Opublikowano

zmieniają system do zamówien, na kostki czekam juz drugi tydzien napewno zgubiło się zamówienie... ehhh

Opublikowano

Ja półtora miecha na moduł czekałem, w końcu dotarł ?

Edytowane przez proximpuh

Opublikowano

Masakra... Nie doczekam się chyba zaślepek do s-line... :facepalm:

Opublikowano

Ja się nie doczekałem wsporników i po tygodniu kupiłem używki a te co zamawiałem w końcu doszły ale powiedziałem że teraz hehe to ... za późno :).

Opublikowano

12141567_1183105298372022_23965876123033

Opublikowano

Ponawiam pytanie: przyciski multifunkcji są takie same w B8 w kierownicy czteroramiennej i trzyramiennej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie jakie ledy wziac na rejestrację? Ori Audi czy jakies inne macie do polecenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.