Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ...

Tez mialem gładka. obszywałem w BM. Koszt 190 z wysylka i masz nowke. Nakładkę na kiere sline za 200na Alle widzialem. Ori, tylko podmieniasz.

Aaa i nitkę tez zrobią ci jaką chcesz;)

Może mam jakieś urojenia własne, ale nie dopuszczam obszywania kierownicy, szycia skórzanych tapicerek itp. Ja mam zryty beret i musi być ori skorka wtedy dopiero jest GUT :). No ale to tak już jest że każdy ma inne halo :).

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować?

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować?
Z tego co wiem Kriss malował grilla, a ramke chromowana oklejal folia. Wygląda na profi robotę ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

Ale chyba muszę mieć jakąś specjalną taśmę co?

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

wytłumacz o co ci chodzi :D

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ...

Tez mialem gładka. obszywałem w BM. Koszt 190 z wysylka i masz nowke. Nakładkę na kiere sline za 200na Alle widzialem. Ori, tylko podmieniasz.

Aaa i nitkę tez zrobią ci jaką chcesz;)

Może mam jakieś urojenia własne, ale nie dopuszczam obszywania kierownicy, szycia skórzanych tapicerek itp. Ja mam zryty beret i musi być ori skorka wtedy dopiero jest GUT :). No ale to tak już jest że każdy ma inne halo :).

noo to banie masz serio :P

Opublikowano

Wbrew pozorom, nie o wyrywanie komuś jaj z jednoczesnym pozostawieniem penisa. :)

Chodzi o to, że na aukcjach zawsze sprzedają gałki z mieszkiem i zastanawiam się czy łatwo to rozdzielić.

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

wytłumacz o co ci chodzi :D

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ...

Tez mialem gładka. obszywałem w BM. Koszt 190 z wysylka i masz nowke. Nakładkę na kiere sline za 200na Alle widzialem. Ori, tylko podmieniasz.

Aaa i nitkę tez zrobią ci jaką chcesz;)

Może mam jakieś urojenia własne, ale nie dopuszczam obszywania kierownicy, szycia skórzanych tapicerek itp. Ja mam zryty beret i musi być ori skorka wtedy dopiero jest GUT :). No ale to tak już jest że każdy ma inne halo :).

noo to banie masz serio :P

Po moich ostatnich obszywaniach też mam taka banię jak Janusz, że ORI the best :wink:

Opublikowano

Wbrew pozorom, nie o wyrywanie komuś jaj z jednoczesnym pozostawieniem penisa. :)

Chodzi o to, że na aukcjach zawsze sprzedają gałki z mieszkiem i zastanawiam się czy łatwo to rozdzielić.

Haha!:D łatwo nie jest. Jedynie co łatwo zrobić przy tej robocie, to uszkodzić plastiki gałki.

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

wytłumacz o co ci chodzi :D

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ...
Tez mialem gładka. obszywałem w BM. Koszt 190 z wysylka i masz nowke. Nakładkę na kiere sline za 200na Alle widzialem. Ori, tylko podmieniasz.

Aaa i nitkę tez zrobią ci jaką chcesz;)

Może mam jakieś urojenia własne, ale nie dopuszczam obszywania kierownicy, szycia skórzanych tapicerek itp. Ja mam zryty beret i musi być ori skorka wtedy dopiero jest GUT :). No ale to tak już jest że każdy ma inne halo :).

noo to banie masz serio :P

Po moich ostatnich obszywaniach też mam taka banię jak Janusz, że ORI the best :wink:

zobaczymy jak sie spisze. W sumie jak wsiadam do auta, to prawie zawsze 200 km prosto haha. Wiec jej nie zajadę:P

Opublikowano

Ori jest the best! Nie ma takiej skóry ani obszycia ktore dorówna fabryce

Opublikowano

Chodzi o to, że na aukcjach zawsze sprzedają gałki z mieszkiem i zastanawiam się czy łatwo to rozdzielić.

jesli chodzi o rozdzielenie samego mieszka od calej galy - to ja to robilem dla poliftowego automatu i jest latwo. podejrzewam ze podobny system jest w manualu. z galy wychodzi plastikowy trzpien, na ten trzpien nachodzi skorzany mieszek, trzeba go wywinac na lewa strone i usunac plastikowa, wciskana obejne ktora wlasnie trzyma mieszek na tym trzpieniu. roboty na 2 minuty.

Opublikowano

Chodzi o to, że na aukcjach zawsze sprzedają gałki z mieszkiem i zastanawiam się czy łatwo to rozdzielić.

jesli chodzi o rozdzielenie samego mieszka od calej galy - to ja to robilem dla poliftowego automatu i jest latwo. podejrzewam ze podobny system jest w manualu. z galy wychodzi plastikowy trzpien, na ten trzpien nachodzi skorzany mieszek, trzeba go wywinac na lewa strone i usunac plastikowa, wciskana obejne ktora wlasnie trzyma mieszek na tym trzpieniu. roboty na 2 minuty.

Dzięki.

Opublikowano

Pany prośba.

Potrzebuje foto mocowania blaszki ozdobnej s4/s5 w zacisku trw b8. może ktoś podrzućić jak to siedzi? Bo samą blaszkę mam tylko nie wiem jak jest mocowana bo są tylko takie bolce z blaszakami :eusathink:

Aha za fatygę komplet blaszek za free :hi:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Idzie dostać nowe te blaszki? Ta blacha ozdobna też tak droga jest jak w s4 b7?

Opublikowano

szt/kpl?

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować?

Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html

Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla ;)

Opublikowano

A ten mieszek to łatwo oddzielić od gały?

Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować?

Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html

Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla ;)

Super, dzięki! :hi:

Jaką szerokość kupić? A i jeszcze jedno, okleję grila jednym kawałkiem, czy trzeba ciąć i pasować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.