Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na MMI jak masz 2G to prawy gorny przycisk obok pokretla chyba

Oj coś nie tak ,nie ma tam ustawień zegarka

tąpniete z LG F60

nie tak bo najpierw musisz kliknać car albo setup :)

i jakoś tam jest poklikaj troche nic nie popsujesz :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktos doswiadczenie z dywanikami gumowymi do kabiny z allegro? Jakiej firmy warto kupic, Petex?? Oryginalow nie ma prawie wcale.

Opublikowano

Petex mogę polecić, niczym nie odbiegają oryginałowi nie licząc wzoru i ceny.Guma fajna miękka nie śmierdziała nawet po wyjęciu z paczki.

Opublikowano

Ma ktos doswiadczenie z dywanikami gumowymi do kabiny z allegro? Jakiej firmy warto kupic, Petex?? Oryginalow nie ma prawie wcale.

W tym temacie nasz forumowicz sprzedaje dywaniki gumowe dedykowane do danych samochodów firmy Geyer & Hasaja, po komentarzach widać że chłopaki sobie je chwalą, tutaj link do tematu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333581-dywaniki-dedykowane-geyer-hosaja-audi-i-inne/

Opublikowano

Udało mi się upierdzielić uchwyt daszka

2015_11_03_10_10_29.jpg

Ma ktoś może w normalnej cenie na zbyciu? Najlepiej beżowy, ale jak będzie szary to też przeżyję. W ostateczności zostaje ASO, ale 52zł za taki kawałek plastiku, to trochę przesada wg mnie.

Opublikowano

Udało mi się upierdzielić uchwyt daszka

2015_11_03_10_10_29.jpg

Ma ktoś może w normalnej cenie na zbyciu? Najlepiej beżowy, ale jak będzie szary to też przeżyję. W ostateczności zostaje ASO, ale 52zł za taki kawałek plastiku, to trochę przesada wg mnie.

Nie tylko Tobie sie udalo;-) Gdyby ktos mial czarny to tez przygarne..
Opublikowano

Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? :D oprócz nalepek ;)

Opublikowano

Udało mi się upierdzielić uchwyt daszka

2015_11_03_10_10_29.jpg

Ma ktoś może w normalnej cenie na zbyciu? Najlepiej beżowy, ale jak będzie szary to też przeżyję. W ostateczności zostaje ASO, ale 52zł za taki kawałek plastiku, to trochę przesada wg mnie.

Przesada to tutaj jest :naughty:

http://allegro.pl/uchwyt-slonecznika-8e0857562a-i5605427340.html

Opublikowano

racja, dzwonię do ASO :kox:

Opublikowano

Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? :D oprócz nalepek ;)

W skrętnych od spodu jest dodatkowy sterownik

Opublikowano

Udało mi się upierdzielić uchwyt daszka

2015_11_03_10_10_29.jpg

Ma ktoś może w normalnej cenie na zbyciu? Najlepiej beżowy, ale jak będzie szary to też przeżyję. W ostateczności zostaje ASO, ale 52zł za taki kawałek plastiku, to trochę przesada wg mnie.

Przesada to tutaj jest :naughty:

http://allegro.pl/uchwyt-slonecznika-8e0857562a-i5605427340.html

e Grzesiu bo nie czytasz opisu to jest z legalnego pochodzenia to musi kosztować, to nie są tanie rzeczy :D

Opublikowano

Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? :D oprócz nalepek ;)

od spodu ma dodatkowy sterownik

Opublikowano

pierwszy dzień L4 a ja nie wiem , co z ze sobą zrobić, haha

Opublikowano

pierwszy dzień L4 a ja nie wiem , co z ze sobą zrobić, haha

Rezać Ariel, rezać!

Opublikowano

jutro komfort zmieniam ;> jak dojadę do wro po Artoskopi :decayed:

Opublikowano

są już naszykowane :)

Opublikowano

co masz zamiar dokładać? el klapę?

Opublikowano

jutro komfort zmieniam ;>

nie zapomnij o drugich kluczykach :wink:

tak jak i ja naszykowałem, ale zapomniałem zabrać serwisowego :facepalm:

ale kolo był dogadany i w późniejszym terminie zakodował mi za freee :decayed:

Edytowane przez bigjasiu

Opublikowano

Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? :D oprócz nalepek ;)

od spodu ma dodatkowy sterownik

Jak rozróznić bixenon zwykły od sketnego ? :D oprócz nalepek ;)

W skrętnych od spodu jest dodatkowy sterownik

Dzięki;) czyli mam nieskrętne :D jak by ktoś wiedział o pewnym bordnetz N albo P to proszę o wiadomość ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.