Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TMC Pro?

59d489ada872ff61f1a4b48a715cbc40.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, w koncu zakup OOOO i dokladka foteli sie zwrocila, zacytuje: "Ale masz fajne siedzenia, tak mnie fajnie grzeja i wpasowuja sie w tylek" :decayed:

Opublikowano

Panowie

3.0 tdi jest na łańcuchach czy paskach?

Opublikowano

Lancuch :)

Opublikowano

Może ktoś z was robił na takich modułach albo wie czy MCE 8k0 907 063 P obsługuje również bixenon, oraz czy z komfortem 8k0 907 064 DP można założyć ledy z tyłu i el. klapę bagażnika?

Opublikowano

Może ktoś z was robił na takich modułach albo wie czy MCE 8k0 907 063 P obsługuje również bixenon, oraz czy z komfortem 8k0 907 064 DP można założyć ledy z tyłu i el. klapę bagażnika?

wystarczy poszukać wszystko jest opisane

http://a4-klub.com/wymiana-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led-2008-2012/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/

Opublikowano

Może ktoś z was robił na takich modułach albo wie czy MCE 8k0 907 063 P obsługuje również bixenon, oraz czy z komfortem 8k0 907 064 DP można założyć ledy z tyłu i el. klapę bagażnika?

wystarczy poszukać wszystko jest opisane

http://a4-klub.com/wymiana-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led-2008-2012/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/

szukałem, co do mce 8K0 907 063 P obsługuje grzane fotele a bixenon, jak nie ma napisane to mam rozumieć że tak? a odnośnie komfortu nie ma podanego modułu z końcówka DP dlatego pytam ;)

Opublikowano

Może ktoś z was robił na takich modułach albo wie czy MCE 8k0 907 063 P obsługuje również bixenon, oraz czy z komfortem 8k0 907 064 DP można założyć ledy z tyłu i el. klapę bagażnika?

wystarczy poszukać wszystko jest opisane

http://a4-klub.com/wymiana-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led-2008-2012/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/

szukałem, co do mce 8K0 907 063 P obsługuje grzane fotele a bixenon, jak nie ma napisane to mam rozumieć że tak? a odnośnie komfortu nie ma podanego modułu z końcówka DP dlatego pytam ;)

"P" obsługuje bixy co do Mk odnośnie klapy nie podpowiem

Opublikowano

Dzięki i za podpowiedź co do mce.

Opublikowano

Sterowniki KOMFORT obslugujace :hi:

Było by wiecej numerów sterowników tylko jak wielokrotnie prosiłem o podanie numerów to ludzie maja to w d*pie :wink:

Takze tego ;)


- 8K0 907 064 AE , DE, Q , AQ , BQ , CQ ,DQ , CS ( te które znam :wink:) 868 MHZ

Opublikowano

jak wielokrotnie prosiłem o podanie numerów to ludzie maja to w d*pie :wink:

Grzeeegoooooorz.... zgłaszam post do moderatora :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W którym kanale będzie wycieraczka?potrzebny jest security code?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Więc trochę poszukałem, trochę posprawdzałem i mój komfort z końcówką DP oczywiście ma gniazdo 32 pin ale nie ma w nim wtyczki, a po sprawdzeniu kodowania w BYTE 6 jest opcja do zaznaczenia

cdxro9uy.png

więc teoretycznie el. klapa bagażnika powinna chyba podejść ;) chyba że się mylę :decayed:

Opublikowano

W którym kanale będzie wycieraczka?potrzebny jest security code?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

daj scan z kodowania MCE 09

MASZ w podsterowniku symbol ( numer ) mechanizmu wycieczek ? bo jest diagnozowana

np.

mce091.jpg

Więc trochę poszukałem, trochę posprawdzałem i mój komfort z końcówką DP oczywiście ma gniazdo 32 pin ale nie ma w nim wtyczki, a po sprawdzeniu kodowania w BYTE 6 jest opcja do zaznaczenia

cdxro9uy.png

a masz tam PINY ?

Kazdy KOMFORT ma takie podpowiedzi :wink:

Opublikowano

a masz tam PINY ?

no to się pośpieszyłem i wygłupiłem :facepalm: na szybko zdjąłem boczek i tylko spojrzałem że jest wolne gniazdo a nie pomacałem w środku że nie ma pinów :kwasny: więc można zakończyć na tym tą dyskusję...

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

A łapie ci Niemcownie ?

Akurat byłem w Niemcowni ;) Tylko to "PRO" mnie zastanawiało...

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Panowie czy ktoś potrafi rozpoznać z tego zdjęcia czy ta klapa to zwykła czy S ? Sprzedający twierdzi że S ale znaczków brak a po kształcie to ja nie mogę sie dopatrzeć różnicy.

Qk4Xa2U.jpg

Opublikowano

Na moje łoko zwykła. Esa ma wyciągnięte w gore naroze.

Opublikowano

No właśnie też tak myślę ale jak kiedyś była na sprzedaż od S4 to też nie było to tak na foto widoczne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.