Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ekspresowy demontaż silnika i skrzyni :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie odbyłem przedpremierowy pokaz nowego A4 :). Całkiem sympatycznie, ale za tą poduszkę mikro to bym powiesił projektantów. No i fotele, wersja S czarny środek a manualnie sterowane ... cóż trza dopłacić hehe

Opublikowano

hehehe rozumiem że zamówienie złożone :D

a więc kolejka po twojego staruch może się ustawiać :D

Opublikowano

Hehe, no jasne ... :). Cena prezentowanego 240 tys. a wcale nie taki napasiony. Mogłem złożyć zamówienie dziś i zdążyli by pod choinkę przygotować sedana, a jesli Avant to raczej na początek nowego roku.

Oficjalna premiera w salonach w PL w przyszłym tygodniu :).

Opublikowano

farciarz :D

no to tam dopasiesz go sam :D zanajac Ciebie to za jakies 1000zł bedize już w full :D :D

Opublikowano

Za taka kasę to chyba nawet jak bym miał to bym nie zamówił, chociaż ogólnie to w Audi chyba wszystko podrożało strasznie.

Opublikowano

no niestety jakos wtopę na wałkach spalania trzeba sobie odbić :( :( :(

w dzisiejszych czasach to jasna sprawa ... ukradłes.. ukradłem.. ale zapłacą oni..

Opublikowano

Czy S4 B8 Wychodziło z manualną skrzynią biegów? Jeżeli tak to czy ktoś wie/widział ew. może pokazać jak wygląda mieszek biegów w manualu S4?

Opublikowano

2012-audi_srepree.jpg

:hi:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

=O a to nie przypadkiem zwykła gała poliftowa? S line ma pikowaną skórę.. myślałem, że S4 jest z jakimiś fajerwerkami, Od RS jest fajna ale kur.. tylko automat.. Chyba, że ktoś wie czy można górę, przełożyć do manuala? ;)

Opublikowano

W takim razie... bez szału ;P

Opublikowano

=O a to nie przypadkiem zwykła gała poliftowa? S line ma pikowaną skórę.. myślałem, że S4 jest z jakimiś fajerwerkami, Od RS jest fajna ale kur.. tylko automat.. Chyba, że ktoś wie czy można górę, przełożyć do manuala? ;)

W Krakowie chlop z navipolu ma w a5 w manualu gałkę z rs'a wrzucona wiec na pewno się da, nie wiem tylko ile zabawy z tym. Wiem ja wygląda wrzucanie gałki z rs'a do automatu a4 - jest trochę zabawy

Opublikowano

Ja tam ryzykuje i szukam od RS. z montażem choćby kropelką to sobie poradzę :kox:

Opublikowano

Juz kiedys z kuzynem upitoliliśmy cięgno montując gałe z przyciskiem z przodu ;) Da sie naprawić i hula do dziś. :]

Opublikowano

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Pozwliłem sobie wrócic do tych kodowan :)

Dzis robilismy POLIFTA a tam niespodzianka........... kodowan brak :D

Wszystko uruchamiamy w adaptacji 10 klikjac w zwijak podpowiedzi VCDS

Opublikowano

Gzesiek, z polifta sedana kodowanie wszystkich kanałów z komfortu plisss ... dla potomnych bym mógł uzupełnić dwa brakujące zasilające neon.

Opublikowano

Nic ci nie da kodowanie z lifta do przedlifta niestety

Opublikowano

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Pozwliłem sobie wrócic do tych kodowan :)

Dzis robilismy POLIFTA a tam niespodzianka........... kodowan brak :D

Wszystko uruchamiamy w adaptacji 10 klikjac w zwijak podpowiedzi VCDS

Potwierdzam, dziala :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.