Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ktoś poszukuje lampki S-line z chromem i homelinkiem ?

Ostatnio sprzedałem homelinka do... Włoch:o

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niezły pasztet kolo bedzie miał :hi: wez tu kup nie sprawdzajac auto kompem :facepalm:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/336952-ochrona-komponentu-a4-b8/#entry4645274

W spisie podzespołów która mają ochotę komponentu jest airbag. Chodzi o sterownik czy sama poduszkę?

Poduszka nie ma zadnej elektroniki tylko naboje i ładunek. Ochrona jest od sterownika poduszek, który ukryty jest w tunelu na środku.

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na sprzedaż moduł pamięci fotela do A4 B8???

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na sprzedaż moduł pamięci fotela do A4 B8???

A ile chcesz wydac na taki Moduł ?

Bo w PL nie kupisz :hi: a zwłaszcza legala

Kiedys widzialem za 800 pln ktory poszedł w pare godzin

Na ebay to ze dwie sztuki śa :wink:

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na sprzedaż moduł pamięci fotela do A4 B8???

A ile chcesz wydac na taki Moduł ?

Bo w PL nie kupisz :hi: a zwłaszcza legala

Kiedys widzialem za 800 pln ktory poszedł w pare godzin

Na ebay to ze dwie sztuki śa :wink:

dokładnie. temat prawie niemożliwy do zdobycia w PL. chyba, że w ASO za 1800 :decayed:

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż dyfuzor tylnego zderzaka zwykłego (nie s line), Avant, przedlift na dwie rury?

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na sprzedaż moduł pamięci fotela do A4 B8???

A ile chcesz wydac na taki Moduł ?

Bo w PL nie kupisz :hi: a zwłaszcza legala

Kiedys widzialem za 800 pln ktory poszedł w pare godzin

Na ebay to ze dwie sztuki śa :wink:

dokładnie. temat prawie niemożliwy do zdobycia w PL. chyba, że w ASO za 1800 :decayed:

no to piknie, za 1800 to oni mi mogą pi pi pi pi pi pi :naughty:

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż dyfuzor tylnego zderzaka zwykłego (nie s line), Avant, przedlift na dwie rury?

a nie chcesz calego zderzaka polift na dwie rury nie sline?

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż dyfuzor tylnego zderzaka zwykłego (nie s line), Avant, przedlift na dwie rury?

a nie chcesz calego zderzaka polift na dwie rury nie sline?

za ile?

Opublikowano

poszlo PW

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż dyfuzor tylnego zderzaka zwykłego (nie s line), Avant, przedlift na dwie rury?

Ja bede miał taki dyfuzor na zbyciu. Jak zmienie zderzak to moge Ci go pogonic ;-)
Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na sprzedaż moduł pamięci fotela do A4 B8???

A ile chcesz wydac na taki Moduł ?

Bo w PL nie kupisz :hi: a zwłaszcza legala

Kiedys widzialem za 800 pln ktory poszedł w pare godzin

Na ebay to ze dwie sztuki śa :wink:

dokładnie. temat prawie niemożliwy do zdobycia w PL. chyba, że w ASO za 1800 :decayed:

no to piknie, za 1800 to oni mi mogą pi pi pi pi pi pi :naughty:

najtanszy :

http://www.ebay.de/itm/AUDI-A4-B8-2-0-T-SEAT-CONTROL-MODULE-COMPUTER-/131496987306?hash=item1e9dd4caaa:g:3KUAAOSwBahVPAWh

Opublikowano

ma ktoś na sprzedaż dyfuzor tylnego zderzaka zwykłego (nie s line), Avant, przedlift na dwie rury?

Ja bede miał taki dyfuzor na zbyciu. Jak zmienie zderzak to moge Ci go pogonic ;-)

kiedy zmieniasz zderzak?

Opublikowano

Do konca listopada chce to ogarnąć.

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może na sprzedaż moduł pamięci fotela do A4 B8???

A ile chcesz wydac na taki Moduł ?

Bo w PL nie kupisz :hi: a zwłaszcza legala

Kiedys widzialem za 800 pln ktory poszedł w pare godzin

Na ebay to ze dwie sztuki śa :wink:

dokładnie. temat prawie niemożliwy do zdobycia w PL. chyba, że w ASO za 1800 :decayed:

no to piknie, za 1800 to oni mi mogą pi pi pi pi pi pi :naughty:

najtanszy :

http://www.ebay.de/itm/AUDI-A4-B8-2-0-T-SEAT-CONTROL-MODULE-COMPUTER-/131496987306?hash=item1e9dd4caaa:g:3KUAAOSwBahVPAWh

:hi:

Opublikowano

Ma ktos na sprzedaż sama wiazke pdc na przod?

Opublikowano

Mumen chyba ma/miał napisz do niego.

Opublikowano

Ma ktos na sprzedaż sama wiazke pdc na przod?

do zrobienia :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mialem robic ale jak mi chu... z allegro wyslal kostki i kablami poucinanymi na 1mm to olalem temat...

Opublikowano

Mialem robic ale jak mi chu... z allegro wyslal kostki i kablami poucinanymi na 1mm to olalem temat...

nie takie rzeczy się ogarniało :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.