Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy dobrze rozumuję że dwunabojowa ma dwa gniazda z tyłu obok siebie a jednonabojowa jedno centralnie umieszczone? trzeba kupic poduche z wiązkami kompletnymi czy podejdzie coś ze starej poduchy? Żółta kostka jest taka sama zawsze jeśli tylko kupimy dwunabojową?

Opublikowano

napisz do siemiana w sprawie tej poduchy, może coś będzie miał

Opublikowano

jak chcesz to mam szara poliftowa z wiazka i za 700 sprzedam.

Opublikowano

Mistrzowie, zrobiłem przez nieuwagę zwarcie akumulatorem i nie działa mi ekran MMI i dzwięk :facepalm:

Opisałem bardziej szczegółowo nowym tematscie - pomóżcie please

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339264-zwarcie-na-zasilaniu-nie-dziala-control-head/

Opublikowano

szybka akcja CBŚ, 800za kiere ściętą polift z białą nicią warto dać?

Opublikowano

jak chcesz to mam szara poliftowa z wiazka i za 700 sprzedam.

Szara czyli jaka? Ta jasna szara jak z Twojego auta czy ciemniejsza? Czy ty masz kremową ? Bo już nie pamiętam?

szybka akcja CBŚ, 800za kiere ściętą polift z białą nicią warto dać?

Jak ładny stan to warto

Opublikowano

OK, dzięki :) Pytanie czy z końcowka AD siądzie czy nie budiet? Na OLX by coś znalazł ale strrrrach... Wszystko dln śląsk więc wiadomo :/

ja nie wiem co to znaczy ze dln slask ?? poważnie.. o co chodzi ... ???

Opublikowano

pewnie o dolny śląsk i blisko do niemcowni

Opublikowano

Panowie , czy jest możliwość pozbycia się napisu quattro z dekoru z deski rozdzielczej?

Opublikowano

Panowie , czy jest możliwość pozbycia się napisu quattro z dekoru z deski rozdzielczej?

Złe pytanie :wink: powinno być - czy jest temat na forum jak dorezać quattro? :grin:

Opublikowano

Yoghurt, dnia 18 List 2015 - 18:10, napisał:

jak chcesz to mam szara poliftowa z wiazka i za 700 sprzedam.

Szara czyli jaka? Ta jasna szara jak z Twojego auta czy ciemniejsza? Czy ty masz kremową ? Bo już nie pamiętam?

taka:

LJZCU93.jpg

sizpJqC.jpg

kod koloru AZ3 czyli stalowo-szary

a i sorry, jednak jest bez wiazki. to za 650 sprzedam

zujXQ4P.jpg

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

OK, dzięki :) Pytanie czy z końcowka AD siądzie czy nie budiet? Na OLX by coś znalazł ale strrrrach... Wszystko dln śląsk więc wiadomo :/

ja nie wiem co to znaczy ze dln slask ?? poważnie.. o co chodzi ... ???

Zagłębie jumanych wozów z Niemcowni, więc ryzyku trafienia czegoś z wędki wysokie.

Panowie , czy jest możliwość pozbycia się napisu quattro z dekoru z deski rozdzielczej?

Nie ma sensu, zostanie zagłębienie.

Opublikowano

Pany... hamulce s4 b8 ii teraz tak torx tylny do tych 4 śrub co to za torx jest ??

Opublikowano

Czy ktoś z Was wie może, czy do mieszka biegów 8K1713139T jak na foto, występuje wymienny plastik z tym napisem S4/RS/RS5 itd?
9087_0.JPG

Opublikowano

Tego gornego kapselka nie zdejmiesz tak latwo. On jest wklejany na stale w korpus wiec pewnie nie wystepuje osobno.

Opublikowano

Panowie po teście VCDS'em magistrali optycznej :

Saturday,21,November,2015,09:12:47:62939
VCDS Version: Release 12.12.0 (x64)
Control Module Part Number: 8T0 907 468 L
Component and/or Version: GW-BEM 5CAN-M H10 0092

Optical Bus Diagnostic : Standard

Controller Electrical Optical
19-CAN Gateway OK OK
07-Control Head ERROR ERROR
0E-Media Player 1 OK ERROR
77-Telephone OK OK
47-Sound System OK OK
56-Radio OK OK
37-Navigation OK OK

Gdzie znajduję się ten moduł w samochodzie?

Opublikowano

Jeśli się nie mylę znajduje się pomiędzy klimatronikiem a czytnikiem.

Opublikowano

Jeśli się nie mylę znajduje się pomiędzy klimatronikiem a czytnikiem.

Dzięki, a jak się do niego dobrać? od przodu przez demontaż panelu od klimy i zmieniarki CD?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.