Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

FAG idzie na 1 montaż ja też takie zakładałem

Opublikowano

znaczy zamawiam :hi:

A tak na marginesie dużo roboty z wymianą tego łożyska?

Opublikowano

Nie dużo mnie zrobili to na poczekaniu. Skoczyłem sobie do galerii i za 40min było gotowe. 100zł zapłaciłem za robotę bez FV

Opublikowano

miałem na myśli czy dużo roboty żeby zrobic samemu :wink:

Opublikowano

roboty tyle co i przy każdym innym łożysku.

Opublikowano

Witam panowie zawieszenie tylne w b8 jest w sedanie i avancie takie samo? Czy inne? Oska.

Opublikowano

Wydaje mi się, że nie tym bardziej, że nawet avanty z różnych roczników maja inaczej wykonane elementy tylnego zawieszenia, chodzi mi o wahacz

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przypomina S4 ale cos mi tam brak

Opublikowano

znaczy zamawiam :hi:

A tak na marginesie dużo roboty z wymianą tego łożyska?

Tylko od środka są cztery śruby na torx, jak nie będziesz miał dobrego klucza i za pierwszym razem Ci obróci to już pozamiatane, ja się kiedyś zabrałem za to samemu i potem miałem takiego wkur... że następnym razem nawet nie myślałem żeby samemu to robić a nie boję się mechaniki.

Pany, powiedzcie mi czy to rzeczywiscie z s4?

http://allegro.pl/8k0-853-651-s4-lift-i5883092396.html

Ja zakupiłem ten http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-lift-2012-15-rok-grill-ladny-i5756002200.html

Wygląda tak samo, zobaczymy co przyjedzie hehe :)

Opublikowano

To amerykan oni nie mają problemu nie muszą mieć z przodu blachy :).

Opublikowano

Kolegę jak pizgnie police to nie będzie lekko...

tąpniete z LG F60

Opublikowano

ale można założyć tablice, wojtsen zakłada.

Opublikowano

andynl, dnia 28 Gru 2015 - 12:43, napisał:

znaczy zamawiam :hi:



A tak na marginesie dużo roboty z wymianą tego łożyska?

Tylko od środka są cztery śruby na torx, jak nie będziesz miał dobrego klucza i za pierwszym razem Ci obróci to już pozamiatane, ja się kiedyś zabrałem za to samemu i potem miałem takiego wkur... że następnym razem nawet nie myślałem żeby samemu to robić a nie boję się mechaniki.

Mam specjalny klucz wstrząsowy cos wymyślę :wink::hi:

Opublikowano

Panowie mam mały problem z jednym nadkolem. Otóż założyłem felunek na tylną oś i okazało się, że lewe nadkole przyciera delikatnie oponę, rozchodzi się dosłownie o 3/4mm. Jest to zapewne błąd blacharski ponieważ to nadkole było poprawiane po przecierce. Na pewno 100% gwarancji da mi zrobienie nadkola na nowo u blacharza, ale czy jest jakaś inna możliwość wypchnięcia nadkola, a dokładnie tej dolnej wargi o te 4 mm na zewnątrz? (bez większej interwencji lakiernika :P) Widziałem różne rolki itd. ale nie wiem czy to zda egzamin, skoro nasze a czwórki nie mają tych blaszek pod nadkolem do zagięcia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.