Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki chłopaki, czyli kupuje 245/35 , nie chce naciągu .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no ja kombinowalem 235 ale wlaśnie kurier za chwile przywiezie jednak 245 finalnie :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee chyba nie ma az takiej potrzeby, wydaje mi sie ze 235 byloby idealne, ja mam 215 na 9J. ;)

Opublikowano

hehe są i tacy co to lubią :D mi przy a4 jakoś to nie pasuje jesli jest tylko seria zawiecha nawet 1bv i dobra felga.. jak jest dobra gleba i więcej bajerów na zewnątrz to jak najbardziej :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Eee chyba nie ma az takiej potrzeby, wydaje mi sie ze 235 byloby idealne, ja mam 215 na 9J. ;)

Co kto lubi ;) traktuje auto czysto użytkowo, to ze wyglada fajnie to wartość dodana :)

Naciąg jest kłopotliwy, dziury, krawężniki, szkoda felg. Takie moje zdanie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dokładnie też takie mam a i tak 245 już raz przez kierowce Matiza i zmuszenie do ucieczki na rant krawężnika mnie nie uratowało bo zdarłem wiec tak w sumie samo audi proponuje 255 tak naprawdę...

Opublikowano

Panowie....przyszla wiosna. Niebawem trzeba bedzie "letnie" wrzucic. Przed tym jednak chciałbym w nich wentyle powymieniać.
Myslalem o takich

http://allegro.pl/ukryte-wentyle-zawory-do-felg-aluminiowych-alufelg-i6009392586.html

lub takich
http://allegro.pl/ms525al-metalowy-zawor-skrecany-do-felg-i5946126187.html

lub
http://allegro.pl/zawory-wentyle-skrecane-wentyl-zawor-skrecany-tpi-i6074751689.html

ale chyba cos wioską trąca....

Możecie coś doradzić ????

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Mi do zimówek założył chromowane takie krótkie, że się komponują z felgą.

Te imbusowe fajne ale chyba trochę problematyczne. tzn więcej roboty przy pompowaniu/dopompowywaniu kół.

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanie bo dłubię w garażu. jak wyłączyć alarm by nie wył po wyjęciu aku? i drugie pytanie jak po wyjęciu aku otworzyć później klapę bagażnika?

Wyciągasz bezpiecznik 5A (ostatni na dole)w pomarańczowej listwie od strony kierowcy.

Aku możesz na chwile podpisać z przodu pod maską kablami rozruchowymi elektronika się zasili i wtedy otwierasz bagażnik. Tylko nie pomyl biegunów.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez simon80bl

Opublikowano

Panowie, jak zmienic okres wymiany oleju w B8? mam zakodowany longlife a chce zmienic na 15K. W tym temacie niestety odnosnik jest bledny a temat zamkniety :(

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/

Opublikowano

Panowie, jak zmienic okres wymiany oleju w B8? mam zakodowany longlife a chce zmienic na 15K. W tym temacie niestety odnosnik jest bledny a temat zamkniety :(

A sprawdź to:

http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=5

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Yoghurt, a co ile zmieniasz olej? Robisz to nadal w ASO?

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 :)

et43 felga wpada o 10 mm do środka :(

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 :)

et43 felga wpada o 10 mm do środka :(

aha czyli do 43 wypadało by jakis dystans dac?? no i to sa proste ramiona dobrze mysle?? a et33 wchodzi ramionami do srodka??

http://olx.pl/oferta/okazja-felgi-audi-rotor-19-stan-idealny-5x112-CID5-IDeIeUP.html#9f96a4e30d

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

felgi ładne :) wystarczy dystans na tył 10mm na przód nie ma potrzeby po przednia oś jest szeroka

Opublikowano

felgi ładne :) wystarczy dystans na tył 10mm na przód nie ma potrzeby po przednia oś jest szeroka

ok dzieki kolego

Opublikowano

aha czyli do 43 wypadało by jakis dystans dac?? no i to sa proste ramiona dobrze mysle?? a et33 wchodzi ramionami do srodka??

Okazja ! Felgi Audi Rotor 19" Stan idealny 5x112 WaĹbrzych ⢠OLX.pl

et43 tez maja ramiona do srodka. tak to wyglada bez dystansow

https://www.dropbox.com/s/b3rmlwywg8trko9/20151113_194943.jpg?dl=0


moze perspektywa nie najlepsza wiec nie widac glebi. na dniach wrzuce lato to zrobie lepsze fotki

Opublikowano

aha czyli do 43 wypadało by jakis dystans dac?? no i to sa proste ramiona dobrze mysle?? a et33 wchodzi ramionami do srodka??

Okazja ! Felgi Audi Rotor 19" Stan idealny 5x112 WaĹbrzych ⢠OLX.pl

et43 tez maja ramiona do srodka. tak to wyglada bez dystansow

https://www.dropbox.com/s/b3rmlwywg8trko9/20151113_194943.jpg?dl=0

moze perspektywa nie najlepsza wiec nie widac glebi. na dniach wrzuce lato to zrobie lepsze fotki

dziekuje kolego koło juz zamowione

Opublikowano

Yoghurt, a co ile zmieniasz olej? Robisz to nadal w ASO?

co 15K. tak robie to w ASO - dla wpisow w kompie ASO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.