Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam w takie bajki jak niewymienne filtry nie wierzę, przynajmniej by mnie korciło aby zajrzeć jak to wyglada.

Ja również, dlatego też wymieniłem i rozebrałem stary by spojrzeć w jakim stanie był.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo tak i dobrze i popieram ale pewnie nie bez znaczenia jest tu jakość naszych paliw :D

Opublikowano

nooo tak i dobrze i popieram ale pewnie nie bez znaczenia jest tu jakość naszych paliw :D

A ja wymieniam go co 30k :)

Opublikowano

ja tam co roku srednio co 15k wszystkie i też żyje :D

Opublikowano

i jakie później zdziwienie, że auto ma nalatane ponad 200tys, a do wymiany to i tamto. . .

mi chodziło o to by pokazać jak wygląda filtr którego audi nie przewiduje do wymiany...

Wiem o czym mówisz, dobrze, że takie zdjęcie zamieściłeś. :hi:

Opublikowano

Dobry :]

szybkie pytanie:

Jakie są żarówki w kierunkowskazach w lampach tył?

Audi A4 (B8) 2.0 TDI Avant - lampy tył LED

jest gdzieś rozpiska pod tylne lampy bo nie umiem tego znależć w dziale elektrycznym i szukajką :/

Edytowane przez djtatra

Opublikowano

Poliftowe tylne lampy to neon-led, nie ma żarówek .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

2010 rok przedliftem.

lampy LED nie NEON :]

Opublikowano

A to sorka , myślałem że Ci chodzi o polifta .

Opublikowano

BAU15S

Wrzucaj jakieś ledowe jak nie masz :)

Opublikowano

Dzięki Komoornik :] << dobry nick :D

macie już wytestowane jakies LEDy w kierunki?

Opublikowano

aliexpress.com/item/1156-1157-P21W-P21-5W-PY21W-BA15S-BAY15D-BAU15S-80W-CREE-High-Power-Led-Car-Turn/32224655353.html

Ja mam takie, nie ma chyba mocniejszych.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Ok dzięki za linka:]

...pomyśle, ja kiedyś kupiłem na aliexpress LED CREE do halogenów, miały mieć 35W a jak zmierzyłem moc to wyszło 6W :/

Opublikowano

To 80W to wiadomo że bajka.

Ale świecą na pewno lepiej niż zwykła żarówka. A najważniejszy jest efekt natychmiastowego wł/wył.

Opublikowano

te żarowki z linka powyżej pasują do przednich kierunkowskazów? Nie powodują błędów na fisie?

Opublikowano

Nie, na przód do przedlifta coś takiego potrzeba:

aliexpress.com/item/2pcs-Amber-Yellow-Error-Free-30W-CREE-PH24WY-SPH24-LED-Bulbs-For-Audi-Cadillac-GMC-Porsche/2053847946.html

Ledy w aucie mam prawie wszędzie (oprócz halogenów i przeciwmgielnych), błędy miałem tylko przy światłach cofania (można wyłączyć diagnozę).

Opublikowano

Nie, na przód do przedlifta coś takiego potrzeba:

aliexpress.com/item/2pcs-Amber-Yellow-Error-Free-30W-CREE-PH24WY-SPH24-LED-Bulbs-For-Audi-Cadillac-GMC-Porsche/2053847946.html

Ledy w aucie mam prawie wszędzie (oprócz halogenów i przeciwmgielnych), błędy miałem tylko przy światłach cofania (można wyłączyć diagnozę).

Strasznie drogie te żarówki.
Opublikowano

A jeździ tych białasów ostatnio że szok.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.