Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 :)

et43 felga wpada o 10 mm do środka :(

jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 :P

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 :)

et43 felga wpada o 10 mm do środka :(

jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 :P

:) aha no ja juz narazie zostane przy tym et 43 :( bo ciezko znalesc et 33 w dobrej cenie :(

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 :)

et43 felga wpada o 10 mm do środka :(

jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 [emoji14]

No da 1mm [emoji12]

Tez mam et32 245 35 19

Opublikowano

ej to ja tez chce

Opublikowano

Felgi z a5 s5 maja et 32

Opublikowano

Felgi z a5 s5 maja et 32

no tak ale nie ma rotorow jak narazie nigdzie z et32:(

Opublikowano

Panowie. W jakiejś A4 B8 poliftowej widziałem takie listewki plastikowe na nadkolach, takie chroniące rant . Występuje to w oryginale? Jeżeli tak to czy ma ktoś numer i czy podejdzie pod sedana przedlifta?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozycja 28 prawa i lewa oraz 29 tulejki mocujace. Zamontujesz w przedlifcie tylko musisz otwory sobie wywiercic.0ac69940d3db84030fc185fcf8b31f13.jpg

Opublikowano

Wielkie dzięki! A z ciekawości, numer 30 to inny model czy inna listwa?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nr 30 to listwy progowe s-line.

Opublikowano

Pozycja 28 prawa i lewa oraz 29 tulejki mocujace. Zamontujesz w przedlifcie tylko musisz otwory sobie wywiercic.

Nie musisz wiercić, ucinasz z listewek te bolce i kleisz na klej do szyb albo taśmę dwustronną która jest już na listewkach.

Opublikowano

Pozycja 28 prawa i lewa oraz 29 tulejki mocujace. Zamontujesz w przedlifcie tylko musisz otwory sobie wywiercic.

Nie musisz wiercić, ucinasz z listewek te bolce i kleisz na klej do szyb albo taśmę dwustronną która jest już na listewkach.

Dokładnie tak jak pisze kolega.

Tu masz wszystko

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow-a4-b8-2008/

Opublikowano

hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 :)

et43 felga wpada o 10 mm do środka :(

jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 [emoji14]

No da 1mm [emoji12]

Tez mam et32 245 35 19

ale da się da się ?? noo daaa :D :D :P

Opublikowano

heheehe :D

Opublikowano

Czy osłona kolumny kierownicy ma znaczenie lift czy polift? Potrzebuję taką pod tempomat.

Opublikowano

Czy osłona kolumny kierownicy ma znaczenie lift czy polift? Potrzebuję taką pod tempomat.

Nie ma, są te same.

Opublikowano

Czy osłona kolumny kierownicy ma znaczenie lift czy polift? Potrzebuję taką pod tempomat.

Jest różnica. I w mocowaniu dekoru licznika i w odcieniu ;)

Edit.

Oczywiście pytasz lift czy Przedlift? :P

Mam do przedlifta sztukę gdzies soul jakby coooo

Opublikowano

Ale obudowa składa się z dwóch części? I wymienia się tylko dolną?

Szukam do polifta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.