Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka konstrukcja. Poszlifowac i posmarować ;) ale mi dalej czasami się jeden nie chowa.

via Nexus6@Tapatalk

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taka konstrukcja. Poszlifowac i posmarować ;) ale mi dalej czasami się jeden nie chowa.

via Nexus6@Tapatalk

Fajny tel.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Jaka jest uczciwa cena za używane kratki halogenu ( 8K0 807 681 L) do zderzaka s-line polfit?
Taka posucha na rynku?
Na allegro znalazłem tylko takie coś http://allegro.pl/audi-a4-b8-s4-lift-kratki-atrapa-kratka-w-zderzak-i6158118917.html

Edytowane przez darusch

Opublikowano

Taka konstrukcja. Poszlifowac i posmarować ;) ale mi dalej czasami się jeden nie chowa.

via Nexus6@Tapatalk

a co mam posmarować? pompke?

posted from my mobile

Opublikowano

smaruj spryskiwacz i klapke od wew

Opublikowano

Jaka jest uczciwa cena za używane kratki halogenu ( 8K0 807 681 L) do zderzaka s-line polfit?

Taka posucha na rynku?

Na allegro znalazłem tylko takie coś http://allegro.pl/audi-a4-b8-s4-lift-kratki-atrapa-kratka-w-zderzak-i6158118917.html

Nie bierz tylko tych zaminnikow bo tak sobie pasuja, sa lekko za duze...

Za uzywke mozna dac 200-250zl

Jedna jest na allegro i jedna na olx w Szamotulach. Bralem od goscia halogeny wiec godny polecenia.

Wysłane z Note 3

Opublikowano

smaruj spryskiwacz i klapke od wew

Ja nadbudowałem uszkodzony fragment klapki spryskiwacza dwuskładnikowym klejem do spawania na zimno. Później szlifowanie tego plus delikatny szlif spryskiwacza, bo uszkodzona bieżnia zdążyła go poszarpać. Nic nie smarowałem, bo jak ten smar złapie kurzu to całkiem niezłą pastę ścierną to zrobi.

Opublikowano

Nie bierz tylko tych zaminnikow bo tak sobie pasuja, sa lekko za duze...
Za uzywke mozna dac 200-250zl
Jedna jest na allegro i jedna na olx w Szamotulach. Bralem od goscia halogeny wiec godny polecenia.



Dzięki.
Chodziło mi raczej o rozeznanie się w cenach. Będę miał prawdopodobnie komplet na sprzedaż.

Opublikowano

Nie masz przypadkiem pod ACC ?

Opublikowano

Nie masz przypadkiem pod ACC ?


Niestety nie.
Opublikowano

Śmiga ktoś na zestawie sprzęgło plus koło sachs performance do a4 b8? Taki zestaw jest faktycznie mocniejszy? Gdzie takie coś można dostać i w jakiej cenie?

Opublikowano

Śmiga ktoś na zestawie sprzęgło plus koło sachs performance do a4 b8? Taki zestaw jest faktycznie mocniejszy? Gdzie takie coś można dostać i w jakiej cenie?

Sach performance jest o wiele mocniejszym sprzęgłem ale niestety w zestawie jest kolo jednomasowe. Przynajmniej w tfsi. Spada dosc znacznie komfort jazdy z takim zestawem...
Opublikowano

Śmiga ktoś na zestawie sprzęgło plus koło sachs performance do a4 b8? Taki zestaw jest faktycznie mocniejszy? Gdzie takie coś można dostać i w jakiej cenie?

http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Audi/Audi-A4-8K5-B8-Avant-04-08-%3E/2-0-TDI-125-kW-;-04/2008-:::2_3_5071_5588.html?language=pl

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Pisze dla pojazdów ze sprzęgłem jednotarczowym

Opublikowano

Nie masz przypadkiem pod ACC ?

Ja mam teraz pod ACC ale zderzak idzie niebawem na sprzedaż a że bez ACC będzie łatwiej sprzedać to możemy zamienić ...

Opublikowano

smaruj spryskiwacz i klapke od wew

Ja nadbudowałem uszkodzony fragment klapki spryskiwacza dwuskładnikowym klejem do spawania na zimno. Później szlifowanie tego plus delikatny szlif spryskiwacza, bo uszkodzona bieżnia zdążyła go poszarpać. Nic nie smarowałem, bo jak ten smar złapie kurzu to całkiem niezłą pastę ścierną to zrobi.
U mnie nie ma co odbudować. Jedyne co to klapka jest wyszlifowana przez spryskiwacze i jakoś się tam delikatnie zaczepia. Było dobrze i znowu się blokuje.

via Nexus6@Tapatalk

Opublikowano

Nie masz przypadkiem pod ACC ?

Ja mam teraz pod ACC ale zderzak idzie niebawem na sprzedaż a że bez ACC będzie łatwiej sprzedać to możemy zamienić ...

pozwalam :D

Opublikowano

Hehe, właśnie o tym myślałem czy dostanę pozwolenie, ale wiem wiem że nie masz ACC ... :) Narazie ...


Aaaaa, zderzak dostał nowiutkie ori hella halogeny, cena rośnie ... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.