Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno takie wynalazki nie dzialaja na moj.. ile tam anten itp... ale takie tanie to kupie i sprawdze :D

BTW ma ktos jakis rabacik w ASO gdansk? :)

Edytowane przez st4yKool

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szykuje sie do wrzucenia nowego wiekszego turbo. Większość wrzuca T od 170km, a jak to jest z innymi poliftowymi suszarkami? Czy warto szukac turbo od 177km lub 190km?

Polift ma zupelnie inne podejście więc jesli chcesz p&p to tylko caha.

Wysłane z Note 3

Moje b8 jest z 05.2012 i jest juz poliftem. Wobec tego caha czy polift T?
Opublikowano

Siemka, mam pilną sprawę, ma ktoś może zdjęcie jak powinna wyglądać wnęka koła zapasowego z osprzętem przy opcji : Subwoofer B&O + dojazdówka? Mam za jakąś chwilę jechać do handlarza i szukać, ale ni w ząb nie mogę znaleźć opcji dla subwoofera.

Opublikowano

Canbus?

Opublikowano

Nie sypią błędami, nie trzeba nic kodować.

Opublikowano

Poliftowcy, kupować LEDy kierunków a nie jeździcie ze zwykłymi żarówkami :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/367007-zarowki-kierunkowskazow-led-polift/

Zes sie obudzil jak ja juz dawno kupilem... :/

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Do przedlifta mam tylko 1 komplet żarówek do tylnych lamp.

Opublikowano

Zes sie obudzil jak ja juz dawno kupilem... :/

i jak to świeci ?


ktoś chętny na brembo od Q5 4 tłoki ?

Opublikowano

Zes sie obudzil jak ja juz dawno kupilem... :/

i jak to świeci ?

ktoś chętny na brembo od Q5 4 tłoki ?

:)

Ile za te czterotloki?

Wysłane z Note 3

Opublikowano

poszlo pw

Opublikowano

Panowie ślizgi zderzaka tył, nr 8K9807454B i 8K9807453B to są liftowe czy przed bo nie wiem czy wyrzucić czy komuś się przydadzą ...

Opublikowano

Jak 8k9 to polift

Opublikowano

Panowie, dokladal ktoś przetwornice 220V do polifta? Szukam jakiegoś opisu/schematu gdzie to podłączyć

Opublikowano

Jak 8k9 to polift

Dzięki, to nie wyrzucam, moze ktoś jeszcze wykorzysta.

Opublikowano

Panowie, kolega sprzedaje kpl sprzęgła o nr:

numery czesci :

03G105266BH kolo dwumasowe

038198141GX komplet sprzegla - 03G141031P tarcza / 038141117L docisk

Jest to u nas w dziale sprzedam, sprzęgło z A6 silnik 2.0 CAGB, natomiast u mnie siedzi silnik CAGC,

Sprawdzałem w etce online i nr troche sie różnią, jak sprawdzic czy to sprzęgło bedzie dobre do mojego silnika?

Opublikowano

Poliftowcy, kupować LEDy kierunków a nie jeździcie ze zwykłymi żarówkami :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/367007-zarowki-kierunkowskazow-led-polift/

Panowie a takie żarówki nie muszą mieć homologacji ?. Bo na niektórych aukcjach jest w opisie taki tekst.

Niezgodny z ECE

Tylko do jazdy terenowej w zastosowaniach zewnętrznych. Nielegalne stosowanie na drogach publicznych prowadzi do unieważnienia homologacji pojazdu oraz utraty ochrony ubezpieczeniowej.

Opublikowano

Poliftowcy, kupować LEDy kierunków a nie jeździcie ze zwykłymi żarówkami :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/367007-zarowki-kierunkowskazow-led-polift/

Panowie a takie żarówki nie muszą mieć homologacji ?. Bo na niektórych aukcjach jest w opisie taki tekst.

Niezgodny z ECE

Tylko do jazdy terenowej w zastosowaniach zewnętrznych. Nielegalne stosowanie na drogach publicznych prowadzi do unieważnienia homologacji pojazdu oraz utraty ochrony ubezpieczeniowej.

Znając cwaniactwo firm ubezpieczeniowych, wcale bym się nie zdziwił, jakby wymigali się od wypłaty odszkodowania bo np ktoś wjechał Ci w dupe bo nie widział kierunku. Jeśliby tylko zauważyli, to bardzo prawdopodobne, moim zdaniem.

Opublikowano

Rzeczoznawca który ogląda auta ma ciekawsze rzeczy do roboty.

Oni na nic nie patrzą, nawet na opony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.