Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ktoś chętny na 4tłoki od Q5 ? wypiaskowane kompletne praktycznie nowe. Przygotowane do malowania

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzeczoznawca który ogląda auta ma ciekawsze rzeczy do roboty.

Oni na nic nie patrzą, nawet na opony.

w grudniu 2015 roku babka mi sie w bok zapakowala (z jej winy). samochod byl robiony z OC PZU. ogledziny samochodu odbyly sie z mojej obecnosci i co prawda rzeczoznawca z PZU zarowek nie sprawdzal ale mierzyl bieznik wszystkich 4 kol i interesowaly go rzeczy zupelnie (moim zdaniem) nie zwiazane z kolizja - typu nawiercane tarcze hamulcowe. jesli moga cos zrobic co spowoduje, ze towarzystwo ubezpieczeniowe nie wyplaci kasy - to to zrobia.

znajomy zapakowal sie w dupe babce na rondzie. krotka pilka, jego wina, nie bylo zadnego szarpania. pozniej dowiedzial sie, ze babce nie wyplacili kasy z jego OC bo jechala z hakiem (demontowalnym).

Opublikowano

Ja miałem inne doświadczenia.

Widać nie każdy wykonuje dobrze swoją pracę :)

Opublikowano

Panowie, dokladal ktoś przetwornice 220V do polifta? Szukam jakiegoś opisu/schematu gdzie to podłączyć

Ja zamierzam niedługo założyć do przedlifta (chyba nie ma żadnej różnicy). Mam już kupione graty.

Z opisem trochę ciężko. Jedyny temat, który znalazłem u nas na forum, nie jest za bardzo rozbudowany. Schematy też niewiele mi mówią: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269243-gniazdo-230v/

Opublikowano

Jest tak jak tam pisałem w poście

U13 :

wtyka 3 PIN

PIN 1 - masa
PIN 2 - ZASILANIE ST3 bezpicznik 30A SF5 ( brazowa wtyka ) bagaznik prawa strona
PIN 3 - ZASILANIE ST2 bezpiecznik 15A SF2 ( czerwona wtyka ) bagaznik prawa strona

kabelek szaro/niebieski to iluminacja ( podswietlenie ) łapiemy np. od gniazda zapalniczki

Opublikowano

Panowie, dokladal ktoś przetwornice 220V do polifta? Szukam jakiegoś opisu/schematu gdzie to podłączyć

Ja zamierzam niedługo założyć do przedlifta (chyba nie ma żadnej różnicy). Mam już kupione graty.

Z opisem trochę ciężko. Jedyny temat, który znalazłem u nas na forum, nie jest za bardzo rozbudowany. Schematy też niewiele mi mówią: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269243-gniazdo-230v/

chyba jest roznica. WRC tez o tym pisze, ze Twoim watku, ze schemat jest do koncowki 2011 roku.

Opublikowano

:thankyou2:

Opublikowano

Panowie, kolega sprzedaje kpl sprzęgła o nr:

numery czesci :

03G105266BH kolo dwumasowe

038198141GX komplet sprzegla - 03G141031P tarcza / 038141117L docisk

Jest to u nas w dziale sprzedam, sprzęgło z A6 silnik 2.0 CAGB, natomiast u mnie siedzi silnik CAGC,

Sprawdzałem w etce online i nr troche sie różnią, jak sprawdzic czy to sprzęgło bedzie dobre do mojego silnika?

wychodzi ze do b7

AudiA4Audi A4/Avant2005 2006 2007 2008

AudiA4QAudi A4/S4/Avant/qu.2005 2006 2007 2008

AudiA6Audi A6/Avant2009 2010 2011

AudiA6QAudi A6/Avant qu.2009 2010 2011

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

do czego to służy ??? daje dziwięk :)

http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-VI-6-R-Aktuator-Koerperschall-mit-Halter-8J0907601-5K1906559-/191746260318

Edytowane przez daniell-gda

Opublikowano

Panowie na co zwrócić uwagę kupując samochód po stłuczce w ktorej wystrzeliły poduszki, jak rozpoznać ze pasy sa wymienione a nie dalej wystrzelone, oraz czy w b8 napinacze sa rownież przy fotelu czy tylko w pasach ?

Opublikowano

Wystrzelony pas nie zwija się poprawnie, napinacz jest tylko w pasie.

Opublikowano

chlodnica.jpg

Pytanie za 100 pkt, co oprócz tych uchwytów "trzyma" chłodnicę?

Opublikowano

Od gory sa dwa bolce wchodzace w gumowe tulejki w chlodnicy

Opublikowano

W pewnym sensie. Powoduje drgania szyby i całej budy. Tak bardzo ogólnie mówiąc

Ale i ze na co te drgania :)

Opublikowano

W pewnym sensie. Powoduje drgania szyby i całej budy. Tak bardzo ogólnie mówiąc

Ale i ze na co te drgania :)

https://www.youtube.com/watch?v=EwHArNvd2TA

Edytowane przez daniell-gda

Opublikowano

Już wiesz?

Powoduje to niby lepszy dźwięk w środku. Buda rezonuje i jest miło i miło.

Opublikowano

Hmmmm niestety ja tam na telefonie nie widze roznicy :D

No ale jak mowicie ze milo no to okey :D

Opublikowano

Od gory sa dwa bolce wchodzace w gumowe tulejki w chlodnicy

Ok, i czego się te bolce trzymają? :)

Staram się znaleźć w ETKA jak to jest mocowane od góry.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.