Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W pasie przednim sa otwory przez ktore te bolce przechodza i blokuja chłodnice

805d9e54908aa6942891a00ec33bde03.jpg

Edytowane przez piotrekb_tt

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie na co zwrócić uwagę kupując samochód po stłuczce w ktorej wystrzeliły poduszki, jak rozpoznać ze pasy sa wymienione a nie dalej wystrzelone, oraz czy w b8 napinacze sa rownież przy fotelu czy tylko w pasach ?

Wystrzelony pas, który nie jest ruszony powinien być zablokowany/naciągnięty. Po jego mechanicznym odblokowaniu pas będzie wywalał błąd oraz nie będzie się poprawnie zwijał + może się nie blokować przy szarpnięciu. Pas po regeneracji nie powinien mieć żadnych objawów uszkodzonego pasa, a pas wymieniony jest nie do wykrycia gołym okiem. A jakbym kupił auto, w którym faktycznie ktoś robił poduszki i miałbym choć ziarno wątpliwości, że coś może być nie tak, ro ściągnął bym poduszkę kiery, wyciągnął schowek by obejrzeć poduszki pasażera + obejrzał napinacze. Jakoś lepiej się jeździ z myślą, że po jakimkolwiek wypadku nie będą musieli Ci wstawiać pół szczęki, bo przytulisz kierownicę czy deskę rozdzielczą, szczególnie że np pasy nie pełnią już od długiego czasu funkcji tylko przytrzymania podczas wypadku, ale także dociągania do fotela, to już gra kluczową rolę. A widziałem już takich gagadków co to zaślepki poduszek wkładają do wypadkowych aut, żeby nie było widać, że decha czy kiera strzelona, pasy odblokują i pasuje, po "nareperowaniu" deski i poduszek puszczają dalej po rzekomo "mniejszym strzale", bo przecież poduchy całe albo z pasów wyrzucają tylko kulkę blokującą + zworka na kablach od pasa i włala, na co komu wymieniać pasy skoro zworka starczy :)

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Panowie jak to jest z tymi gateway'ami. Mam auto 2010 rok w vin literka A. Na forum widze ze sa gatewaye Most do 2009, po 2009 i lift. Czy jak kupie taki do 2009 z literka np G to bedzie u mnie dzialal? Moze mi ktos w ogole ma szybko sprawdzic po kodach PR ktory wybrac bo mam do wyboru L, Q i G.

Opublikowano

Panowie jak to jest z tymi gateway'ami. Mam auto 2010 rok w vin literka A. Na forum widze ze sa gatewaye Most do 2009, po 2009 i lift. Czy jak kupie taki do 2009 z literka np G to bedzie u mnie dzialal? Moze mi ktos w ogole ma szybko sprawdzic po kodach PR ktory wybrac bo mam do wyboru L, Q i G.

skoro chcesz/musisz kupowac dlaczego poporstu nie kupisz polifta obsługującego wszystko i wrazie wu zawsze jak cos dołożysz nie będzie problemu ze gateway nie obłuży.....?

u mnie gateway poliftowy chodzi az miło w przedlifcie mysle ze to nie ma zadnego znaczenia jaki do którego tylko czy obłuzy wszystko co masz wiec albo wez przedlifta ale najbogatszego albo polifta najbogatszego :)

Opublikowano

Moge szukac polifta jakiegos ale nie mam pewnosci czy dziala w przedlifcie. Masz moze numery takich gatewayow w wersji Highline przed i po lift

Polift z numerami 8R0907468N co obsłuży?

Edytowane przez piotrekb_tt

Opublikowano

A ja mam inne pytanie, czy jesli zmieniam gateway z ori na inny ktory cos musi obsluzyc, to czy blad ktory jest przy sprawdzaniu kompem to normalne?

Opublikowano

tego nie wiem napewno mam gdzies numer mojego jest to najwyższy poliftowy/ a miałem też najwyższy przedlifotowy, a ten polifotowy obsłuzy wszystko najlepiej kupić taki, ale bede musiał poszukać jego numeru albo poprostu podepne się pod kompa, ale teraz raczej już nei zdaże pozneij lece w trase weic dopiero jutro, napisz mi pw jutro :)


8T0907468L - full przedlift

Opublikowano

tego nie wiem napewno mam gdzies numer mojego jest to najwyższy poliftowy/ a miałem też najwyższy przedlifotowy, a ten polifotowy obsłuzy wszystko najlepiej kupić taki, ale bede musiał poszukać jego numeru albo poprostu podepne się pod kompa, ale teraz raczej już nei zdaże pozneij lece w trase weic dopiero jutro, napisz mi pw jutro :)

Oki. Odezwe sie jutro na PW. Chyba, że ktoś zna numer i poda takiego najbogatszego Gatewaya??
Opublikowano

8R0907468P - full polift


nie wierzyłem że tak szybko znajde takze juz masz :)

Opublikowano

A ja mam inne pytanie, czy jesli zmieniam gateway z ori na inny ktory cos musi obsluzyc, to czy blad ktory jest przy sprawdzaniu kompem to normalne?

Jaki błąd?

Opublikowano

Extra. Dziekuje

Opublikowano

pewnie wywala mu data soft ale to nie od podpiecia kompa :D:P

Opublikowano

pewnie wywala mu data soft ale to nie od podpiecia kompa :D:P

Na pewno też wyskoczy komponent.

Opublikowano

Wysle jak z pracy wroce, magik u ktorego zmienialem mowil, ze to "normalne" wiec wole tutaj sie podpytac :D

Opublikowano

Panowie co tam lejecie do 2.0 tdi dpf?

Opublikowano

Pytasz o olej czy paliwo?

Olej najlepiej zgodny ze specyfikacją VAG 504/507 np Motul Specific 5w30 504/507, ja swojego zalewam tym i narazie jest OK

Opublikowano

Panowie jak to jest z tymi gateway'ami. Mam auto 2010 rok w vin literka A. Na forum widze ze sa gatewaye Most do 2009, po 2009 i lift. Czy jak kupie taki do 2009 z literka np G to bedzie u mnie dzialal? Moze mi ktos w ogole ma szybko sprawdzic po kodach PR ktory wybrac bo mam do wyboru L, Q i G.

Wez Q :hi:

jakby był za słaby to moge ci go przefleszowac na ostatni jaki był do 2012 roku ktory obsługuje wszystko

Opublikowano

Pytasz o olej czy paliwo?

Olej najlepiej zgodny ze specyfikacją VAG 504/507 np Motul Specific 5w30 504/507, ja swojego zalewam tym i narazie jest OK

No olej, olej

Słyszałem że motul-a duża podrabiaja [emoji52]

Opublikowano

Czego nie podrabiaja... ale Motul ze sprawdzonego zrodla najlepszy.

Tapniete z SGS7

Opublikowano

A liqui moly lub valvoline

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.