Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak rozróżnić multitronic od s-tronica w polifcie? Quattro jest. Da się po wlepce w książce stwierdzić jaka skrzynia tam siedzi?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak rozróżnić multitronic od s-tronica w polifcie? Quattro jest. Da się po wlepce w książce stwierdzić jaka skrzynia tam siedzi?

Multi z Q chyba nie było.

Opublikowano

jak jest Q to jest stronic

Opublikowano

Nie było multitronica w Quattro?

Opublikowano

nie. multitronic to skrzynia bezstopniowa (CVT) i jest tylko z oska. z q mogl byc tiptronic (ale niem wiem czy w b8)

Opublikowano

Panowie mam pytanie z innej beczki :hi:

Mam taki oto błąd z keylessa i nie bardzo wiem o co chodzi

Czujniki w klamkach do wymiany są?

Zna ktoś nr tych czujników może?

-------------------------------------------------------------------------------

Address 05: Acc/Start Auth. (J393) Labels: 8K0-907-064-05.clb

Part No SW: 8K0 907 064 DQ HW: 8K0 907 064 DQ

Component: BCM2 1.1 H02 0326

Revision: 00002001

Coding: 072200

Shop #: WSC 06335 000 00000

VCID: 020C12279D1CB62E4B-8056

Subsystem 1 - Part No SW: 8T0 959 754 K HW: 8T0 959 754 K

Component: FBSAUDIB8 IDG H38 0060

Subsystem 2 - Part No SW: 8K0 905 852 D HW: 8K0 905 852 D

Component: J764 ELV MLB H37 0042

5 Faults Found:

03286 - Sensor for Contact with Door Handle; Front Right

007 - Short to Ground

Freeze Frame:

Fault Status: 01100111

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 32

Reset counter: 179

Mileage: 225921 km

Time Indication: 0

Date: 2016.07.30

Time: 12:02:39

00192 - Rear Left Door Handle Touch Sensor (G417)

008 - Implausible Signal - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 3

Reset counter: 202

Mileage: 225284 km

Time Indication: 0

Date: 2016.07.02

Time: 09:58:33

00193 - Rear Right Door Handle Touch Sensor (G418)

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 12

Reset counter: 179

Mileage: 225920 km

Time Indication: 0

Date: 2016.07.30

Time: 11:24:28

00193 - Rear Right Door Handle Touch Sensor (G418)

007 - Short to Ground - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100111

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 6

Reset counter: 219

Mileage: 225900 km

Time Indication: 0

Date: 2016.07.30

Time: 10:19:51

03286 - Sensor for Contact with Door Handle; Front Right

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 5

Reset counter: 179

Mileage: 225920 km

Time Indication: 0

Date: 2016.07.30

Time: 11:24:28

--------------------------------------------------------------

Edytowane przez Wolf1991

Opublikowano

We wlepce jest 0G7, wg. googli tiptronic. Był w b8 po lifcie tiptronic? Już zgłupiałem :facepalm: obok mocy silnika jest A7S czyli automat 7 stopniowy. Silnik to CDUC.

Ktoś wie co oznaczają kody 9G2 9Q8 D43? Nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Opublikowano

We wlepce jest 0G7, wg. googli tiptronic. Był w b8 po lifcie tiptronic? Już zgłupiałem :facepalm: obok mocy silnika jest A7S czyli automat 7 stopniowy. Silnik to CDUC.

Ktoś wie co oznaczają kody 9G2 9Q8 D43? Nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Takie coś zalazłem na szybko:)

9Q8 Multi-function display/on-board computer

9G2 Alternator 100-150 A

D43 6-cylinder turbo diesel engine 3.0 l/180 kW (24V) V6, TDI common rail base engine is TF1/TH1/T41

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Dzięki wielkie. A mógłby ktoś mi wyjaśnić jak to jest z tymi skrzyniami?

Opublikowano

Tiptronik byl w przedlifcie z quattro. Po lifcie byly juz tylko stronic. W osce byly oczywiscie tez multitronic

Opublikowano

We wlepce jest 0G7, wg. googli tiptronic. Był w b8 po lifcie tiptronic? Już zgłupiałem :facepalm: obok mocy silnika jest A7S czyli automat 7 stopniowy. Silnik to CDUC.

Ktoś wie co oznaczają kody 9G2 9Q8 D43? Nigdzie nie mogę ich znaleźć.

9G2 = Alternator 100-150 A
9Q8 = Multi-function display/on-board computer
D43 = 6-cyl. turbo dies. eng. 3.0 L/180 kW 24VV6 TDI, common rail Base engine is TF1/TH1
0G7 to tylko kod wyposażenia wskazujący na automat.
Obok kodu silnika powinien być kod skrzyni biegów.
Opublikowano

Obok kodu silnika powinien być kod skrzyni biegów.

Jest coś takiego:

180KW A7S 05/12

CDUC JKS NHN

(kod lakieru) N1N / FZ

i kody wyposażenia

Opublikowano

To z kodu wychodzi ze masz namuala.

JKS manual a NHN automat

Edytowane przez piotrekb_tt

Opublikowano

Z tego co widzę JKS to oznaczenie tylnego mostu.

A NHN wskazuje na S-Tronic.

Opublikowano

Witam, czy ma ktoś z Was numer znaczka S-line na przednie nadkole? A może ktoś z Was ma na sprzedaż? ;) wezmę z garść ;D

Jak byś jeszcze potrzebował to pisz PW, ja mam teraz auto u lakiernika i kazałem mu te znaczki fabryczne zdemontować więc będą na opych ...

Opublikowano

Mam takie pytanko. Czy ktoś z naszych forumowiczow mieszka w Angli lub Irlandi i chodzi do szkoły lub jego dziecko. Poszukuje kogoś kto ma legitymacje szkolna żeby uzyskać rabat na dość drogi sprzęt Dell.

Chętnie odwdzięczę się za pomoc jak będzie coś trzeba zakupić w Niemczech. Z góry dzięki.

Opublikowano

Panowie idzie wykodowac czujnik wilgotnosci powietrza w przedlifcie? Klima 3 zone

Opublikowano

No i po wymianie zaworu i chlodnicy egr w 3.0 tdi... -6200 pln.. we wtorek ecuprojekt i ogien :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

No i po wymianie zaworu i chlodnicy egr w 3.0 tdi... -6200 pln.. we wtorek ecuprojekt i ogien :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

nie chciales sie pozbyc EGRu?

Opublikowano

Nie wiem jak w 3.0 w B8 ale ja w B7 w 2.0 tdi gdy pozbył się egr to w zimie po mieście non stop jezdzilem na niedogrzanym silniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.