Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale pytanie. Może to przez wczesną porę.

Widziałeś jakieś nowoczesne auto z silnikiem spalinowym, które nie jest chłodzone cieczą?

sorry! zapomniałem dopisać TURBO

posted from my mobile

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale pytanie. Może to przez wczesną porę.

Widziałeś jakieś nowoczesne auto z silnikiem spalinowym, które nie jest chłodzone cieczą?

stawialbym ze pyta o turbo...

Ale pytanie. Może to przez wczesną porę.

Widziałeś jakieś nowoczesne auto z silnikiem spalinowym, które nie jest chłodzone cieczą?

sorry! zapomniałem dopisać TURBO

posted from my mobile

o i prosze.

Opublikowano

Podrzuci ktoś numer części / lub nazwę "tych plastików co się najczęściej łamią" przy wyciąganiu siedziska? Wolę kupić na zapas przed wymianą

tulejka do mocowania tylnej kanapy 4L0 886 373

Dziekowac!:)

Opublikowano

Panowie do czego służy gruszka od turbiny ? Jakie są objawy jak jest uszkodzona ?

Opublikowano

Panowie do czego służy gruszka od turbiny ? Jakie są objawy jak jest uszkodzona ?

Gruszka to inaczej regulator doładowania ciśnienia turbiny

Nie będę się mądrzył nad zasadą działania ... nie jestem mechanikiem niech wypowiedzą się mądrzejsi. W każdym razie nie dawno wymieniałem gruszkę u ojca w pasztecie

Objawy były takie że na starcie fis walił pulsacyjny check engine a za niedługo auto nie mogło wkręcić się na wyższe obroty. VCDS pokazał taki błąd

009571 - Turbocharger Boost Control Position Sensor Circuit

Walnoł czujnik położeni regulatora doładowania. Wymiana gruchy i po sprawie

http://forum.vw-passat.pl/threads/137931-B%C5%82%C4%85d-2563-(009571)-regulator-ci%C5%9Bnienia-do%C5%82adowania

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Dzięki za jakieś wiadomości , ja to już w ogóle się na tym nie znam :/

Opublikowano

Pany mam pytanko dotyczące pakietów s-line w B8. Mianowicie czy pacjent ma wewnętrzny s-line mając:

-logo S-line na przednich błotnikach
-listwy progowe z logo S-line
-deska rozdzielczą w kolorze czarnym, ale podsufitkę jasną
-kierownice sportową 3 ramienna z logo
-sportowa dźwignia zmiany biegów
-siedzenia sportowe z elektryczną regulacją podparcia odcinka ledźwiowego kręgosłupa w pełnej skórze

Czy nie ma opcji żeby było w originale bez czarnej podsufitki a reszta była po prostu dokładane?

Opublikowano

Pytasz konkretnie o sedana czy kombi ?

Opublikowano

Pytasz konkretnie o sedana czy kombi ?

Kombi

Opublikowano

Pytasz konkretnie o sedana czy kombi ?

Kombi
W sedanie zmiana podsufitki jest dosyć kłopotliwa więc faktycznie ktoś by mógł tą całą resztę zmienić bez sufitu. Ja mam ori. wewnetrzny pakiet sline i sufit był czarny.
Opublikowano

taaak ale w b8 to już chyba nie ma szans dojść co było z fabryki a co dokładane bo dowolność konfigurowania pod własne widzi mi się była ogromna...

najlepiej poprostu zobacz na wlepkę w bagażniku i tam, jeśli wyszło jako s-line z fabryki. będzie widać po kodzie na wlepce ...

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

He he nie masz szans zamówić sobie np.kierę sline do zwykłego, s line występuje zawsze z czarną podsufitką ,kierownica, gałka zmiany biegów, fotele z oznaczeniami, progi wewnętrzne


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

nom raczej ze do zwyklaka nie kupisz kiery s-line ale właśnie jeśli chodzi o sufit to słyszałem że była opcja wybrania jasnego...

Opublikowano

nom raczej ze do zwyklaka nie kupisz kiery s-line ale właśnie jeśli chodzi o sufit to słyszałem że była opcja wybrania jasnego...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

pisze dokładnie

Opublikowano

Baaa każdy wie jak wygląda kompletny full s-line ale nie o to mi chodzi..

Opublikowano

Baaa każdy wie jak wygląda kompletny full s-line ale nie o to mi chodzi..

a o co bo nie rozumiem ???

Opublikowano

W S line sufit zawsze czarny.

Ale bez S line można było sobie też czarny zamówić.

Ale nie ma opcji fabrycznie na S line z jasnym sufitem.

Opublikowano

W S line sufit zawsze czarny.

Ale bez S line można było sobie też czarny zamówić.

Ale nie ma opcji fabrycznie na S line z jasnym sufitem.

Tak :P

Opublikowano

Panowie lał ktoś do multitronika zamiennik oleju oryginalnego ?

- Olej przekładniowy ATF RAVENOL CVT

Musze wymienić i szukam alternatywy dla oryginału ;)

Opublikowano

Panowie lał ktoś do multitronika zamiennik oleju oryginalnego ? - Olej przekładniowy ATF RAVENOL CVT

Musze wymienić i szukam alternatywy dla oryginału ;)

A co chcesz skrzynie pozniej wymieniac, bo zaoszczędzisz 200-300zl na oleju? :D

Wysłane z Note 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.