Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wazna jest struktura dyfuzora - im bardziej gładka tym lepiej ... bo raczej folię masz dobrej jakosci (piszesz o tym) .

Nie widzac, nie mogę Ci podpowiedzieć .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wazna jest struktura dyfuzora - im bardziej gładka tym lepiej ... bo raczej folię masz dobrej jakosci (piszesz o tym) .

Nie widzac, nie mogę Ci podpowiedzieć .

Jutro postaram sie zrobic pare fotek, to sie odezwe.

Opublikowano

Wazna jest struktura dyfuzora - im bardziej gładka tym lepiej ... bo raczej folię masz dobrej jakosci (piszesz o tym) .

Nie widzac, nie mogę Ci podpowiedzieć .

Jutro postaram sie zrobic pare fotek, to sie odezwe.

Fotki wrzuć na PW , to Ci coś podpowiem .... :thumbup1:

Opublikowano

Dobry opis :)

UĹźywane Audi A4 - 35 400 PLN, 225 000 km, 2008 - otomoto.pl

Cena chyba adekwatna

Opublikowano

Jak na 35k wygląda na dobrą ofertę.

Opublikowano

Ja raczej celuje że coś jest źle zakodowane...

W sumie to chyba dobrze mówisz. . .

Ps. do pytającego.

Co robiłeś? bo jak są problemy, o których piszesz, to rozumiem, że nie zmieniałeś żarnika. . .

Opublikowano

ktos chetny nan agłośnienie komplet BANG&OLUFSEN AUDI A4 B8

Opublikowano

sedan czy avant ? pod 3G + ? ze wzmacniaczem ? jaka cena ?

Opublikowano

sedan czy avant ? pod 3G + ? ze wzmacniaczem ? jaka cena ?

dawaj na priv

Opublikowano

Czy zderzak o nr 8k9807385F jest to polift i bedzie pasował do dokładki polift sline?

Napisane na nim SL/S4

Opublikowano

Panowie

Czy do aktualizacji samych map w 3g z dyskiem potrzeba tylko płytki z mapkami ?

Opublikowano

PanowieCzy do aktualizacji samych map w 3g z dyskiem potrzeba tylko płytki z mapkami ?

Potrzebny jest aktywator. Ci co wgrywają to maja, kosztuje 1k euro.

Edytowane przez Dikson

Opublikowano

Panowie czy zacisk s4 b8 tyl rozni sie od a4 b8?

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Panowie czy zacisk s4 b8 tyl rozni sie od a4 b8?

No raczej :) tu masz 300mm a tu 330mm i grubszą tarczę.

Jak chcesz mam taki zacisk bez silniczka lub z silniczkiem

Opublikowano

Juz od Ciebie wlasnie kupilem set od S5 i z tylu z lewej strony piszczy mi cos przy jezdzie... Nie moge znalezc co to jest i zastanawiam czy zacisk do konca sie nie odpuszcza

Chodzi mi o sam zacisk czy jest jakas roznica miedzy S4 a A4 czy wiekszy tlok czy cos?

Opublikowano

Jakby nie wracał to by tarło. Jarzmo jest inne zacisk ten sam można powiedzieć

Opublikowano

Ciezko sprawdzic co to jest, mechanik posmarowal troche klocki na koncowkach, odgial troche oslone tarczy i przez niecaly miesiac byla cisza a znowu od 2 dni piszczy... Ma ktos moze jakis pomysl?

Zaczyna piszczec jak hamulce sie dogrzeja, jak ruszam i sa zimne to jest cisza

Przy hamowaniu rowniez nastepuje cisza, puszcze hamulec i piszczy

Edytowane przez Kooga

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.