Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

a zerkales na inne rzeczy typu kolo lozysko polosie ? ja mialem tak w poprzedniej z przody ze popiskiwalo lozysko na samym poczatku zanim potem zaczelo buczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Mechanik rowniez sie zastanawial czy to moze byc lozysko, ja sie za bardzo nie znam i myslalem, ze jak to moze byc lozysko to zacznie buczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że łożysko to będzie buczeć i pojechałem do innego mechanika, ale też powiedział że to może być łożysko na podnośniku nic nie piszczało dopiero po jakichś 2 miechach zaczeło mi buczeć i okazało się żę to łożysko tylko że ja to miałem z przodu. Założyłem FAG bo takie szły na 1 montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musialem gdzis jechac i sobie posluchalem "serenady" watpie, ze to bedzie lozysko, to brzmi jakby jakis metal ocieral o metal. Dziwne tez, ze jak mechanik zrobil te rzeczy ktore opisalem wczesniej pomoglo na okolo miesiac, watpie, ze lozysko by przestalo piszczec smarujac klocki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie w ub. roku od czasu do czasu przed wakacjami, a kumulacja na wakacjach przy podróży po niemczech :grin: Jak wracałem to bardziej zaczęło mi piszczeć i później trzeć jak metal o metal. Pomagało delikatne muśnięcie hamulca i cisza. Po dojechaniu do domu, zobaczyłem że mam wykończone klocki prawie do blachy :kox: . W tym roku też miałem podobny efekt ale klocki nowe, dobrze rozgrzane i przy niskich prędkościach do 30km oraz przy ruszaniu ze świateł. Po wakacjach przestało, pewnie takie klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze, ze podobne problemy, ale klocki mam nowe i piszczy tylko po jednej stronie, u Ciebie po dwoch stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki

pogoda na quattro ;)

2yob9yc.jpg

Gdzie to tak przypruszylo?

Kolego na dalekim wschodzie. . .

Lublin i okolice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zderzak o nr 8k9807385F jest to polift i bedzie pasował do dokładki polift sline?

Napisane na nim SL/S4

Czy jakiś dobry człowiek odpowie na mojego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ramka/obudowa licznika w A4 B8 przed liftem (te dwa osobne elementy) występowały w różnych wykończaniach tak jak dekory np. drewno, aluminium szczotkowane, karbon czy wszędzie szły z takiego szarego plastkiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać nr luster tych MY2010 czyli do lusterek mniejszych składanych po skosie, chodzi mi o asferyczne z podgrzewaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej celuje że coś jest źle zakodowane...

W sumie to chyba dobrze mówisz. . .

Ps. do pytającego.

Co robiłeś? bo jak są problemy, o których piszesz, to rozumiem, że nie zmieniałeś żarnika. . .

Nie kupiłem nowe lampy kompletne z całym osprzętem - wymieniałem zwykłe żarówki na neon ledy + sterownik mc9, jutro jadę do top auto szczecin,

Teraz nie wiem czy fabrycznie są dwa czujniki poziomowania na wahaczu w zwklym avancie?, bo mam zamontowany jeden z tyłu

http://www.aleautko.pl/

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...