Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ja raczej celuje że coś jest źle zakodowane...

W sumie to chyba dobrze mówisz. . .

Ps. do pytającego.

Co robiłeś? bo jak są problemy, o których piszesz, to rozumiem, że nie zmieniałeś żarnika. . .

Nie kupiłem nowe lampy kompletne z całym osprzętem - wymieniałem zwykłe żarówki na neon ledy + sterownik mc9, jutro jadę do top auto szczecin,

Teraz nie wiem czy fabrycznie są dwa czujniki poziomowania na wahaczu w zwklym avancie?, bo mam zamontowany jeden z tyłu

http://www.aleautko.pl/

Fabrycznie są dwa, przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej celuje że coś jest źle zakodowane...

W sumie to chyba dobrze mówisz. . .

Ps. do pytającego.

Co robiłeś? bo jak są problemy, o których piszesz, to rozumiem, że nie zmieniałeś żarnika. . .

Nie kupiłem nowe lampy kompletne z całym osprzętem - wymieniałem zwykłe żarówki na neon ledy + sterownik mc9, jutro jadę do top auto szczecin,

Teraz nie wiem czy fabrycznie są dwa czujniki poziomowania na wahaczu w zwklym avancie?, bo mam zamontowany jeden z tyłu

http://www.aleautko.pl/

Fabrycznie są dwa, przód i tył.

Tylko czemu nie mam żadnego błędu o czujniki - że jest uszkodzony lub coś:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nie mam żadnego błędu o czujniki - że jest uszkodzony lub coś

Powiem Ci tak, nikt nie wie co tam dokładnie namotałeś przy tej przeróbce. . .Jak co podłączyłeś i gdzie. wg jakich schematów. Wiec skąd, można wiedzieć dlaczego nie ma błędów.... i poziomowania lamp :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable położone są według schematów fabrycznych, błąd wywalało jak nie było czujnika kiedy został zamontowany z tyłu błędu nie było, został tylko ten jeden o którym wcześniej pisałem. Wydaje mi się że mimo wszystko tutaj jest jeden czujnik a nie dwa, bo kolega z postu powyżej nie potwierdza tego na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable położone są według schematów fabrycznych, błąd wywalało jak nie było czujnika kiedy został zamontowany z tyłu błędu nie było, został tylko ten jeden o którym wcześniej pisałem. Wydaje mi się że mimo wszystko tutaj jest jeden czujnik a nie dwa, bo kolega z postu powyżej nie potwierdza tego na 100%

hmm. wg schematów sa dwa czujniki co już Ci pisałem to nie wiem z jakich schematów korzystałeś a w linku który mi przesłałeś było też opisane że ten nr błędu wywala jak jest uszkodzony przedni czujnik a Ty go nie masz

A4PNG_anxrxer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC + turbo stage1 - jak zamawiacie u Perun'a to proponuje zamowienie zapisac na kamiennej plycie, zeby nie zapomnial ze mialo byc stage1.5... no ale jakos to jezdzi.

wydech seria i dpf tez jest..

soft_stg2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC + turbo stage1 - jak zamawiacie u Perun'a to proponuje zamowienie zapisac na kamiennej plycie, zeby nie zapomnial ze mialo byc stage1.5... no ale jakos to jezdzi.

wydech seria i dpf tez jest..

soft_stg2.png

heheh, jakos to jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś ostatnio płyn hamulcowy, ile kupić, żeby starczyło? I jaki polecacie?

I nie piszcie, żebym sobie poszukał bo już było, bo i tak nic się tu nie dzieje ostatnio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1L

ATE TYP 200

IC + turbo stage1 - jak zamawiacie u Perun'a to proponuje zamowienie zapisac na kamiennej plycie, zeby nie zapomnial ze mialo byc stage1.5... no ale jakos to jezdzi.

wydech seria i dpf tez jest..

soft_stg2.png

To z tym Stage 1.5, bez DPF i z custom wydechem ile powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370-380...

sprobuje cos nagrac z obecnego setup'u... 100-200 sie bardzo poprawilo... szkoda ze racelogic'a nie mam obecnie, ale Mikolaj juz tuz tuz ;)

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370-380...

sprobuje cos nagrac z obecnego setup'u... 100-200 sie bardzo poprawilo... szkoda ze racelogic'a nie mam obecnie, ale Mikolaj juz tuz tuz ;)

Zalejesz lepsze paliwo i będzie 370 . . . :kox:

Kurde, że ja nie mam u siebie tipa. . . na stronicu można pomarzyć o takich wykresach.

Edytowane przez mlody020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz nie wzmacniaja tych s-tronicow.. zapytaj np. w teomotors poznan.. no i wiesz, auto wykresem nie jedzie.. byc moze w stronicu dobry soft z plaskim 600Nm tez zrobi robote..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktoś mógłby mi sprawdzić numer wtyczki tylnej lampy neon błotnik sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Witam

czy ktoś mógłby mi sprawdzić numer wtyczki tylnej lampy neon błotnik sedan

4H0973713C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...