Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie tu jest MMI ?

8cb4b5b502f08d179c4000ce9b475679.jpg

To jest 2g, przy 3g zmieniarka byłaby w schowku.
Ja mam 3G a zmieniarki nie miałem fabrycznie, wiec to nie jest wyznacznik

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pany miał ktoś może stycznoczność z VW Phaeton-em. Znajomy chce kupić 2008r 3.0tdi a opini jak na lekarstwo. Może ktoś wie jakie są jego bolączki oprócz łańcucha rozrządu, który niby jest poprawiony w tym roczniku. Dzięki

Auto ma "setki" modułów elektronicznych, w niczym nie przypomina A8, chociaż mogłoby sie tak wydawać. Elektronika niestabilna - potwierdzam. Generalnie auto wynalazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakie tu jest MMI ?

8cb4b5b502f08d179c4000ce9b475679.jpg

To jest 2g, przy 3g zmieniarka byłaby w schowku.
Ja mam 3G a zmieniarki nie miałem fabrycznie, wiec to nie jest wyznacznik

Tu widać że jest 2G na 100%

Opublikowano

Jakie tu jest MMI ?8cb4b5b502f08d179c4000ce9b475679.jpg

To jest 2g, przy 3g zmieniarka byłaby w schowku.
Ja mam 3G a zmieniarki nie miałem fabrycznie, wiec to nie jest wyznacznik

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pany miał ktoś może stycznoczność z VW Phaeton-em. Znajomy chce kupić 2008r 3.0tdi a opini jak na lekarstwo. Może ktoś wie jakie są jego bolączki oprócz łańcucha rozrządu, który niby jest poprawiony w tym roczniku. Dzięki

Auto ma "setki" modułów elektronicznych, w niczym nie przypomina A8, chociaż mogłoby sie tak wydawać. Elektronika niestabilna - potwierdzam. Generalnie auto wynalazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To że Ty nie masz zmieniarki to nie znaczy, że ich nie było przy navi 3g.

2G ma panel ze zmieniarką na środku, a 3g panel na 2karty sd

Opublikowano

Rozumiem, myślałem ze mowa o zmieniarce w schowku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Koledzy takie pytanko czy ktoś koserwował dach panoramiczny szyberdach w ASO i czy to prawda że jest jakiś specjalny smar do tego

Opublikowano

2 x tak.

Opublikowano

2 x tak.

Aha Bo Se Policzyli 250zl
Opublikowano

Zgadza się, tyle kosztuje przegląd i konserwacja panoramy.

Opublikowano

Mam takie pytanie czym usunąć starą taśme z lakieru bo zdemontowałem listwy progowe i che założyć s line i stara taśma została

Opublikowano

usuń bo Ci listwy będa odstawały

Opublikowano

wiem że trzeba usunąć ale czym najlepiej?

Opublikowano

przymierzam się do wymiany kompletu oświetlania wnętrza na ledy SMD. Nie sprawdzałem organoleptycznie ale sama Etka pokazuje:

- oświetlenie sufitowe żarówki W5W-12V5W (4szt), W5W-12V10W (2szt)

- oświetlenie drzwi żarówki W5W-12V5W (4+4szt)

- oświetlenie przestrzeni nóg............i tu nie wiem jaka żarówka bo jest niby LED :eusathink:(4szt),

- oświetlenie bagażnika W5W-12V5W (2szt),

- oświetlenie make-up C5W-12v5W (2szt)

jaki produkty możecie polecić? Chciałbym aby świeciło dobrze, ale żeby nie było jak "rozbłysk supernowej" ani jak w prosektorium :kox:

Dodatkowo chcę również wymienić żarówki w halogenach H8-12V35W (fabryczne świecą na żółto) tak aby barwa światła była zbliżona do barwy bixenonów. Tu też proszę o poradę produktu preferowanego :hi:

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Polecam tomnik

Opublikowano

Polecam tomnik

?

Opublikowano

Diody od Tomnika też polecam. Może nie tanio ale solidnie i efekt kozak.

Co do zmywania taśmy to nitro i jazda ewentualnie czymś podgrzać suszarka i zdrapywać

Opublikowano

Diody od Tomnika też polecam. Może nie tanio ale solidnie i efekt kozak.

Co do zmywania taśmy to nitro i jazda ewentualnie czymś podgrzać suszarka i zdrapywać

dzieki

Opublikowano

Polecam tomnik

Dzięki. napisałem do niego

Opublikowano

Koledzy takie pytanko czy ktoś koserwował dach panoramiczny szyberdach w ASO i czy to prawda że jest jakiś specjalny smar do tego

Co potrzebujesz wiedzieć z tej pmanoramy? Ja u siebie rozbieralem bo zapchane miałem odpływu i się przycinala.

Diody od Tomnika też polecam. Może nie tanio ale solidnie i efekt kozak.

Co do zmywania taśmy to nitro i jazda ewentualnie czymś podgrzać suszarka i zdrapywać

Nitro do lakieru? Jesteś pewien? Pogdrzac suszarką? Czy kiedykolwiek zdejmowales te taśmy dwustronne z lakieru? Wiesz jak się zachowują i co może czekać klienta który zrobi to Twoimi sposobami...
Opublikowano
Koledzy takie pytanko czy ktoś koserwował dach panoramiczny szyberdach w ASO i czy to prawda że jest jakiś specjalny smar do tego

Co potrzebujesz wiedzieć z tej pmanoramy? Ja u siebie rozbieralem bo zapchane miałem odpływu i się przycinala.

Wiedziec Juz Wiem. Kego Wszgstko Chodzilo Mi Tylko O Koszta W Aso Ale Auto Oddane Do Aso Na Wymiane TyLnego Silnika Wycieraczki + Konserwacja Panoramy

Opublikowano

Z nitro to bardzo ostrożnie trzeba. lepiej w takie coś zainwestować albo pożyczyć.

https://youtu.be/MSQz-DusYtg?t=27s

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.