Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znalazłem ze da się wykodowac. Ale chodzi mi o to czy sterownik przyjmie kodowanie wgl

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale chodzi mi o to czy sterownik przyjmie kodowanie wgl

tak bez problemu :hi:

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 10 Bit 3 - zmiana 1 to 0

Opublikowano

Ale chodzi mi o to czy sterownik przyjmie kodowanie wgl

tak bez problemu :hi:

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 10 Bit 3 - zmiana 1 to 0

Dzięki :wink:
Opublikowano

Orientujecie się, czy można dokupić sam panel od czytnika DVD, bo mój się dziś wziął uszkodził :angry: ?

q3qt3zml.jpg

34jqohft.jpg

Opublikowano

A zmiana na ten z SIM (mam SD tylko) wiąże się z jakimiś zmianami jeszcze?

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

Panowie, czy jeżeli przełożę MCE z innego samochodu, to na pewno wyświetli się ochrona komponentu, ale błędów nie powinno wywalać? I drugie pytanie, czy podłączając MCE do mojego auta nie rozkoduje jakoś tego obcego MCE? ;)

wywali ci CP ORAZ BŁEDY :wink: Chyba ze bedzie identyko zakodowane

Fabryczne, sprawdze jeszcze raz czy coś mnie nie zaćmiło ;)

A JAKIE MASZ NUMERY ? bo nie wszystkie chodza u nas :wink:

u mnie 14 stacji śmiga :)

Sprawdzone 4F0 035061D ktos cos wie? ;)

Opublikowano

4F0035061D to chyba zwykly DAB ,jak juz wymieniac to na DAB+

Opublikowano

A zmiana na ten z SIM (mam SD tylko) wiąże się z jakimiś zmianami jeszcze?

oprocz jednostki trzeba tez zrobic instalacje do do dodatkowej anteny :wink: no i umiec to uruchomic :)

Opublikowano

Zna ktoś cenę za nową dokładkę na dwururkę sline lift? 8k0807833b?
Montowałem dzisiaj mi pękła :facepalm:

Opublikowano

Zna ktoś cenę za nową dokładkę na dwururkę sline lift? 8k0807833b?

Montowałem dzisiaj mi pękła :facepalm:

Proszę bardzo 217.68 zł w ASO

Opublikowano

Zna ktoś cenę za nową dokładkę na dwururkę sline lift? 8k0807833b?

Montowałem dzisiaj mi pękła :facepalm:

Proszę bardzo 217.68 zł w ASO

To jest nr na sama kratkę czarna która montuje sie na dokładkę czyli na spoiler. Nr spoilera to 8k0807521K, cena w ASO to 676zł.

Wymieniłem żarówki w bagażniku na led W5w. Dziwne bo po wyłączeniu samochodu nie ma napięcia w oprawce a led lekko sie pali.

o co kaman?

Opublikowano

Jeśli w całym obwodzie oświetlenia wnętrza są tylko diody o niskim poborze mocy, taki objaw może występować.

Ale po uśpieniu BCM powinny zgasnąć.

Opublikowano

koledzy szybkie pytanko ile mozna wołac za orginalny rotor 19??

Opublikowano

200zl za kpl :D poprosze zdjecie i zastrzegam sobie prawo pierwokupu :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

200zl za kpl :D poprosze zdjecie i zastrzegam sobie prawo pierwokupu :)

iiv6es6e.jpg

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

200zl za kpl :D poprosze zdjecie i zastrzegam sobie prawo pierwokupu :)

Dam 300 :decayed:

Opublikowano

podbijam 350 :D

Opublikowano

no widze dzieje sie :kox:

Opublikowano

przygarnąłbym takie Rotorki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.