Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymiana trwa dokładnie 5 minut wiec kup i sam sobie wymień.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak podolam to okej :)

Opublikowano

Ok, dzieki za odpowiedz, wiesz moze ile w ASO wezma za wymiane?

To sobie sam wymienisz 5 min roboty :)

Nie dawno zmieniałem u siebie

Opublikowano

Jak podolam to okej :)

Spokojnie dasz rade :D

potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić :D

przerażony ?? to dobrze :D ja też bym był :D

a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek :)

e84d5ac88cbc209c21d690f38be761b3.jpg

a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :D

przewod_przy_silniku_w_audi_a4_b8.jpg

reasumując nawet moja babcia dała by radę :D więc i Ty dasz :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Wigilijna wymiana czujnika przez babcie :grin: .

Krzychu MISZCZ !!!

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Jak podolam to okej :)

Spokojnie dasz rade :D

potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić :D

przerażony ?? to dobrze :D ja też bym był :D

a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek :)

e84d5ac88cbc209c21d690f38be761b3.jpg

a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :D

przewod_przy_silniku_w_audi_a4_b8.jpg

reasumując nawet moja babcia dała by radę :D więc i Ty dasz :D

Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz :D Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam :D

Opublikowano

Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam

A to taniej będzie w ASO... :P

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Jak podolam to okej :)

Spokojnie dasz rade :D

potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić :D

przerażony ?? to dobrze :D ja też bym był :D

a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek :)

e84d5ac88cbc209c21d690f38be761b3.jpg

a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :D

przewod_przy_silniku_w_audi_a4_b8.jpg

reasumując nawet moja babcia dała by radę :D więc i Ty dasz :D

Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz :D Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam :D

No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha :D

No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017 ;)

Opublikowano

A ja sie pochwale, ze zrobilem sobie w koncu AMI :P uzylem tego http://a2dp4audi.netmagi.com/index.html+ kabel to podpiecia do mmi... i dziala super fajnie z deezerem :)

Nie musialem schowka zmieniac.. upakowalem to wszystko pod mmi, jest tam sporo miejsca :P wiec mam schowek na sprzedaz, ten co niedawno wrclaguna wystawil.. :P

Opublikowano

A ja sie pochwale, ze zrobilem sobie w koncu AMI :P uzylem tego http://a2dp4audi.netmagi.com/index.html+ kabel to podpiecia do mmi... i dziala super fajnie z deezerem :)

Nie musialem schowka zmieniac.. upakowalem to wszystko pod mmi, jest tam sporo miejsca :P wiec mam schowek na sprzedaz, ten co niedawno wrclaguna wystawil.. :P

hehe ja też zamontowałem już ami wiec nie muszę już w bębenek walić więc jak co to mam bębenek na sprzedaż ale nie ten co WRC nie miał niedawno na sprzedaż :P

a tak poważniej to nie czaje tej strony to ile kosztował taki set, rozumiem że podpiąłeś pod czytnik schowałeś za klimatronikiem/czytnikiem w desce wszystko i masz ami po BT tak ??

Opublikowano

http://allegro.pl/a4-b8-sdn-komplet-foteli-siedzenia-2013-lift-i6655492154.html#imglayer

Janusze biznesu.

Było 999, po telefonie o dodatkowe zdjęcia magicznie zrobiło się 1499.

to jest skora?

Z alcantarą.

Opublikowano

Jak podolam to okej :)

Spokojnie dasz rade :D

potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić :D

przerażony ?? to dobrze :D ja też bym był :D

a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek :)

e84d5ac88cbc209c21d690f38be761b3.jpg

a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :D

przewod_przy_silniku_w_audi_a4_b8.jpg

reasumując nawet moja babcia dała by radę :D więc i Ty dasz :D

Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz :D Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam :D

No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha :D

No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017 ;)

Jednak mam torx :thumbup1:

Musze zadzwonic i zapytac czy maja to na stanie :D

Opublikowano

Jak podolam to okej :)

Spokojnie dasz rade :D

potrzebne Ci będzie tylko dłuto hydrauliczne, klucz dynamometryczny 1/2" i Vacuometr , ewentualnie podnośnik typu żaba najlepiej ten duży żeby jak już poluzyjesz silnik to go lekko unieść co by dojście lepsze było, tylko nie zapomnij wpierw przegubów odkręcić :D

przerażony ?? to dobrze :D ja też bym był :D

a tak naprawdę jak widać na załączonym obrazku klucz torx i kombinerki lub w przypadku przepychu narzędzi ściągacz do opasek :)

e84d5ac88cbc209c21d690f38be761b3.jpg

a jezd un mniej wiecej tu, co prawda to inny silnik ale miejsce to samo zaraz u góry widać go jak na talerzu wigilijnym pierogi kiedy je wpierdzielam aż mi się uszy trzęsą :D

przewod_przy_silniku_w_audi_a4_b8.jpg

reasumując nawet moja babcia dała by radę :D więc i Ty dasz :D

Haha, dzieki za szczegolowa odpowiedz :D Problem taki, ze przyjechalem do PL a torxa ze soba nie mam :D

No faktycznie szkoda ze to torx bo jakby klucz dynamometryczny to bys kupil w biedronce i wymienil a tak to kicha :D

No ale to tak jak pisze krystian w aso chetnie Ci pomoga po nowym roku tak gdzies kolo 04.01.2017 ;)

Jednak mam torx :thumbup1:

Musze zadzwonic i zapytac czy maja to na stanie :D

Bravo TY :D

napewno nie, jest koniec roku magazyny się czyści a nie zapełnia :D

Opublikowano

http://allegro.pl/a4-b8-sdn-komplet-foteli-siedzenia-2013-lift-i6655492154.html#imglayer

Janusze biznesu.

Było 999, po telefonie o dodatkowe zdjęcia magicznie zrobiło się 1499.

Do czego służy ta druga dźwignia z przodu fotela?

Opublikowano

http://allegro.pl/a4-b8-sdn-komplet-foteli-siedzenia-2013-lift-i6655492154.html#imglayer

Janusze biznesu.

Było 999, po telefonie o dodatkowe zdjęcia magicznie zrobiło się 1499.

Do czego służy ta druga dźwignia z przodu fotela?
Jedna przesuwasz fotel a druga jest do podnoszenia przedniej części fotela. Tak jak ta na boku co regulujesz tył siedziska

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

A widzisz, to ja takiego bajeru nie mam, a szkoda.

Opublikowano

A widzisz, to ja takiego bajeru nie mam, a szkoda.

A jakie masz fotele ?

Opublikowano

Takie:

audi-a4-avant-interior.jpg

Fota nie moja, ale mam takie same.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.