Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz to mam zbiornik na zbyciu,ale ten do wersji bez xenon, czyli z jedną pompką.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, Hohe napisał:

Uszczelka jest ok,

Wymień uszczelkę i wtedy sprawdź to że wygląda ok nie znaczy że jest ok.

Opublikowano

Masz tam zainstalowana uszczelkę przy pomoce?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Mam uszczelkę, wygląda ok. Nie wiem nawet czy Audi takie uszczelki sprzedaje. Muszę jutro rozebrać to jeszcze raz, może to podkleić? A czy po zmianie sprysków może tam tworzyć się jakieś ciśnienie?

Opublikowano
27 minut temu, Hohe napisał:

Mam uszczelkę, wygląda ok. Nie wiem nawet czy Audi takie uszczelki sprzedaje. Muszę jutro rozebrać to jeszcze raz, może to podkleić? A czy po zmianie sprysków może tam tworzyć się jakieś ciśnienie?

prosto rozumując przy tych dyszach powinno być większe ,ale to tylko moje domysły...

Opublikowano
Mam uszczelkę, wygląda ok. Nie wiem nawet czy Audi takie uszczelki sprzedaje. Muszę jutro rozebrać to jeszcze raz, może to podkleić? A czy po zmianie sprysków może tam tworzyć się jakieś ciśnienie?

Sprzedaje bo kupowałem nawet w tym poście wrzuciłem fotki i numery katalogowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
9 minut temu, lcu napisał:


Sprzedaje bo kupowałem nawet w tym poście wrzuciłem fotki i numery katalogowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podrzucisz te numery? Dawno to było?

Opublikowano
9 godzin temu, Hohe napisał:

Podrzucisz te numery? Dawno to było?

tam masz na zdjeciu po srodku czarna mala kulke i widac na pompce jak jest tez zamontowana stara

Uszczelka do zbiornika: 431 955 465A

Edytowane przez lcu

Opublikowano
45 minut temu, lcu napisał:

tam masz na zdjeciu po srodku czarna mala kulke i widac na pompce jak jest tez zamontowana stara

Uszczelka do zbiornika: 431 955 465A

Dzięki. Znalazlem taki numer: 443955465 do pompki mycia szyby. 

Widocznie różnią się te uszczelki. 

Opublikowano

Kup obie cena żadna chyba 10zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tak zrobię. Dzięki. 

Opublikowano


Taki tam test.. cos mi napierdziela z bagaznika lol
Opublikowano

100-200 ile?

Robiłeś jakiś pomiar startu z autohold? Mi by było szkoda trochę skrzyni przy takim "brake torque".

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Kurde no nie mierzylem 100-200.. nie mam gdzie narazie.. :/
Z autoholdu 6.3.. konwerter obcina sporo.. to nie auto do sprintow ;-)
Skrzynia jest pancerna.. 900nm wytrzymuje przy takich startach rowniez..
Na trasie bmw 335xd nowe nie moglo mnie zlapac.. wiec jakos to jedzie jak na 7 letnie auto :)

Ot tak wrzycilem bo w koncu letnie kapcie.. wieczorem zczytam z karty bo wydaje mi sie ze bedzie 4.8x..

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Zawartość dodana 4 minutes later

Tak mysle ze moje nastepne auto to s3/rs3.. w srodku tyle samo miejsca co w b8.. a ogolnie sporo lzejsze autko..

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

Czy trzeba się bać tych zapoconych magli przy kupnie czy to normalne ,a może wszystkie tak mają  jak w aukcji na zdjęciach ? 

http://allegro.pl/maglownica-przekladnia-audi-a4-b8-8t1422065p-i6768590664.html#thumb/4

Opublikowano
11 godzin temu, marda16 napisał:

Czy trzeba się bać tych zapoconych magli przy kupnie czy to normalne ,a może wszystkie tak mają  jak w aukcji na zdjęciach ? 

http://allegro.pl/maglownica-przekladnia-audi-a4-b8-8t1422065p-i6768590664.html#thumb/4

raczej to nie jest normalne, mój nie jest zapocony jest suchy.

Opublikowano

Panowie, czy nadkola przednie w przed i polifcie są takie same?

Opublikowano
2 minuty temu, Manius69 napisał:

Panowie, czy nadkola przednie w przed i polifcie są takie same?

Nie, są inne

Opublikowano
15 minut temu, Manius69 napisał:

Panowie, czy nadkola przednie w przed i polifcie są takie same?

są bardziej szczelne niektórzy wymieniają na poliftowe wtedy błoto nie wchodzi tak do komory silnika :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.